Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как се приготвя черна ряпа с мед за кашлица?
Какви са някои рецепти за кашлица?
Какви са някои начини за облекчаване на дискомфорта по време на бременност, включително методи за облекчаване на оток?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как се приготвя черна ряпа с мед за кашлица?
-
Какви са някои рецепти за кашлица?
Освен рецептата с черна ряпа и мед, можете да опитате джинджифил с мед и сок от лимон. Приготвя се лесно - една чаена лъжичка, непосредствено преди консумация, тъй като джинджифилът може да е доста лют. Такива рецепти се използват за лечение на кашлица, а също и инхалации с лайка и сода могат да бъдат полезни.
-
Какви са някои начини за облекчаване на дискомфорта по време на бременност, включително методи за облекчаване на оток?
За да облекчите дискомфорта по време на бременност, опитайте се да промените позицията си редовно, като ставате и се разхождате след дълги периоди на седене. Използвайте възглавници за сядане и лежане, както и леки масажи и топли вани. Важно е да се консултирате с лекар за персонализирани съвети за облекчаване на дискомфорта. Някои методи за облекчаване на оттока по време на бременност включват консумация на сушени сливи, пиене на топла вода с лимон и използване на лактулоза.
-
Какви са някои начини за облекчаване на болките в кръста и опашната кост?
-
Какво представлява феталният фибронектин (ФМ) и защо се препоръчва?
ИИИИ каза ми вече пола - мъжага.Слагайте синия щъркел. Аз май ще съм мъжка мама. С толкова мъже как ще се оправям
не мми се мисли. Аз много исках момиче и някак си днес останах много разочарована. 5 пъти се разревах докато се прибера,а като ме попита ММ какво ее казала доки - рев като с дете,с хълцането със всичко.Ще го опитам колкото първия ми син,няма да ги деля-в никакъв случай
, но днес ми стана гадно. Направо рухнах психически,ах тези хормони. Вървях си по пътя с насълзени очи. 
Аз 2008 г приключих с магистратурата и се надявам да не ми се налага повече 
Да са ни живи и здрави.Аз исках момче,но казаха мома.Ще си имам две момиченца.Даже днес изкарах бебешките дрехи от каката да ги разгледам и вече нямам търпение да се роди малката кукла и да ги облече.
Поне смятам да се водя по нуждите на детето, а не да се тормозя "какво трябва" (

Сега чакам само и да усетя бебето,че нямам търпение вече
Две седмици след това подадох документи за Фонда за ин витро. Когато стигнах дъното на дупката, мислех че скоро няма да имам дете, записах се на танци, пренаредих приоритетите си, започнах да правя секс за удоволствие.....тогава без да знам кога, съм забременяла