Нашите second hand находки - тема 28

  • 63 285
  • 755
# 705
 Strept,много е хубава чантата!На тази марка доста често виждам чанти из ВУ.И аз имам една червена,купувана преди доста време.Ето я.
 http://prikachi.com/images/71/8063071r.jpg

Днес на новото зареждане в Бултекс си намерих чанта,розова.Вътре в едното джобче намерих новичка  розова лепенка Hello Kitty Simple Smile Хората пари намират,аз това... Simple Smile Може да е бонус към чантата Simple Smile
 http://prikachi.com/images/80/8063080v.jpg
 http://prikachi.com/images/81/8063081A.jpg
 http://prikachi.com/images/96/8063096H.jpg
 
Една "рогата" тениска си взех:
 http://prikachi.com/images/82/8063082J.jpg
Намерих си кожен клин и  блуза,каквато си търсех,нови,с етикети,и два шала,тънички,да допълня колекцията Simple Smile
Тях ще ги щракна утре.
Виж целия пост
# 706
Много хубави чанти, честито и на двете - teda, колко излизат на зареждане находките ти? Че аз която чанта си харесам, все отива към 15-20лв и се отказвам  Tired
Виж целия пост
# 707
Моринга,тази ми излезе към 10,60лв,ама е тежичка.Забелязала съм че по-големите чанти тежат поне половин кило.На мен лимитът за чанта ми е 10лв,повече от това ми се свиди.И трябва много да ми хареса.Но докато падне цената на кг,хубавите чанти вече ги няма.Имаше днес една жълта,на United colors of Beneton,плетена с кожени дръжки,но и тя беше тежичка (над 500гр).
Виж целия пост
# 708
Teda, чантата е страхотна.С много усмивки да си я ползваш.
Виж целия пост
# 709
Teda, чантата е страхотна.С много усмивки да си я ползваш.
Благодаря! Simple Smile
Виж целия пост
# 710
Леле, колко весела е тази чанта. Много е оригинална, наистина!  Heart Eyes

Във Фраша на Перла - всичко по левче.
Виж целия пост
# 711
Много се заглеждам напоследък по такива дрехи - с "етно" елементи  Heart Eyes
Обаче то трябва да си накупя много нови неща покрай тях. Обувки, сандали, чанти, аксесоари...
Май ще им се радвам отстрани.
Навяват ми романтика и свобода. Много хипи  Heart Eyes

Аз не си падам много по тях, но рокличката ми грабна окото, в краен случай за плаж става.
Решила съм с много шарени гривни да я нося, сандали си имам подходящи.

Марката е PeaceAngel - индийски, хипи и джипси стил. Simple Smile

Awesome user name роклята много ми хареса Heart Eyes, показаните  чанти също, честити находки момичета.
Виж целия пост
# 712
teda, много е хубава розовата чанта. Аз всяко лято си търся нещо подобно, свежо и все не намирам
Виж целия пост
# 713
Отново много хубави находки виждам,със здраве да се носят!  bouquet
Виж целия пост
# 714
При лова на находки раздават номерца на присъстващите, после теглят и ако те изтеглят, имаш 1 минута да купиш нещо от изложените неща- без мерене, направо или взимаш, или не. Понеже много се ядосах че първия изтеглен взе обувките, които искаше дъщеря ми и чакахме цяла седмица, изобщо повече никога няма да отида повече, и изобщо- бойкот на Мания от мен Crossing Arms И не седях да гледам за повече детайли и подробности какво става, ако не уцелиш.
Развалиха ми удоволствието от пазаруването там, досега нито петната, нито цените успяха да го направят, но това- да.
Виж целия пост
# 715
Симпатични ярки чанти видях, с усмивки да си ги носите!  Grinning

В събота имах да убивам 1 час из центъра, влязох в Мъпет Маг - много мрачен магазин и цената беше около 18-20 лв, даже нямах желание да разглеждам в такава тегава обстановка.

Минах да видя новия Нартекс (срещу шадраваните), цената беше 23.95 лв/кг, излязох си набързо.  Crossing Arms

Влязох в Ню Йоркъра и си купих една бяла тениска с къс ръкав за 5.90 лв.  Mr. Green
Виж целия пост
# 716
Страхотни чанти!
Аз вчера ходих до двете Мании на центъра и доста неща накупих.
На мъжо три тениски:
Скрит текст:


И голямото попадение Heart Eyes:
Другото трябва да го щракна.
Виж целия пост
# 717
Аууу, Купър!!!!  Shocked
Пускай на търг, молим ви ти се  Praynig
Виж целия пост
# 718
teda mars
всичко ми хареса Crazy
Виж целия пост
# 719
Обичам хората да грабят лъскавите обувки и да прескачат "непретенциозните и неврачни" Ecco. От днес - черни сандали от естествен велур /отвън/ и кожа /отвътре/, стелката също като външната им част. Яка подметка, модел тип бързоходки. 13,38 от Манията. С едно пране ще светнат. На живо са по-готини и цветът е по-наситено черно.
Такива са: http://img02.olx.bg/images_prodavalnikcom/75452154_1_585x461_ecc … mer-gr-pleven.jpg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия