Няма сопол, няма кашлица, няма разстройство, повръщане, болки в ушите, червено гърло, нищичко... При това кръвна картина перфектна, изключая хемоглобина и желязото(но това не е ново за нас), урина перфектна, посявките от секрет от нос и гърло вчера излязоха - чисти. И Т мина точно след 3 дни. И зъб няма. 
Много хубав Бургас иначе, чак ми се прииска да живея там. Както предположих, Борисчо се уплаши от морето, ММ му натопи петичките, нашия се дере, пуснах го да поиграе с пясъка, той се дърпа и гледа подозрително. Имам предусещания за почивката...
Много е смешен, става все по-добър всеки ден.
Много е смешен, става все по-добър всеки ден.

Изтрих всичко, защото моите грижи са бели кахъри в сравнение с вашите тревоги.
Животът продължава, както казват хората. Аз ще се примиря, дори да трябва завинаги да се разделим с котката. Като няма избор човек, няма какво толкова да се направи... 
И на мен ще ми е полезно да споделиш подробности. Елица е мноооого далеч от ходене, но както каза и Тара - все някога ще дойде и този момент. 



Хапва само набрани неща от градината на леля ми,не са съвсем без пестициди,но са по-хубави от купешките.Не са много,но лятото ще има повече,леля ми ще се погрижи да има всичко 

Свива ми се стомаха като чета за болни дечица.
, отивам да метна и едно душче и да хвана една книжка, докато положението е под контрол...поне за сега
, понеже факт, че към 18ч изяде цял банан и в 19ч понеже бяхме в заведение и поръчах пърленка, която яде с голям апетит. Може пък и да е огладняла, след цял ден стачка. 
исках да чакам поне до след година. Ама в кухнята на менюто пише без прясно мляко и аз му дадох млечна супа като си помислих че е направена с кисело да ама не. Тези без прясното били само за деца с алергии които са дали бележка и така, ми аз ако знаех нямаше да я давам. Някои кихни пък до 1 година правят с АМ, но нашата не е такава явно. Сега ще взема да попрочета малко да видим как да процедирам вече. Има други бебковци захранени с пр. мляко?

Препоръчани теми