Дългото чакане след трансфер-36

  • 81 383
  • 743
# 615
Досега се държах, но всъщност аз не очаквах да прескоча критичния 10 ден или там 12-14 ден от пункцията. Трябва да сме силни да понесем и това.  Crossing Arms
Чакам вкъщи Бруната да замерят томпломерите на радиаторите и ще ходя по-късно на работа. Там поне се разсейвам и не съм фиксирана само върху тази мисъл  Sunglasses
Виж целия пост
# 616
И при нас ще идват за топломерите, но се измъкнах и съм на работа. Още не съм пуснала кръвният тест, а само уринарният на 10ти ден след трансфер. Отрицателен е а вече трябваше да има над 20 единици за да се отчете...
Виж целия пост
# 617
Кене, отрицателен пиклив тест на 10 ден нищо не значи, хем ти казах да не експериментираш  Naughty
С тая офанзива за топломерите да не би и ти да си в Младост?
Виж целия пост
# 618
Аз мисля утре да припикая един - на 12 ден. Така си бях наумила още в началото. Пък кръвния си го оставям за 8ми по предписание. Знам, че може да е отрицателен. Тръпки ме побиват само при мисълта, но каквото такова!

Кене, стискам палци теста да не е отчел, а чхг-то да расте, ли растееее!
Виж целия пост
# 619
Соня, Честито!!!!
Clear, стискаме палци утре да ни зарадваш с хубава новина!
Виж целия пост
# 620
Здравейте момичета,

Шмати, вчера ти е било 3-ти ден след трансфера, хич не е рано за имплантация. Дано да е това, твърде рано ми се струва за цикъл!  Praynig Hug
На мен ми е едва 2ри ден, защо върви толкова бавно това време?
Искам да ви питам нещо. Първо, моята лутеална фаза е малко по-къса, или поне с такова впечатление останах като правихме инсе-та и тъй като на мен не ми дават никакви лекарства и са ми правили трансфер на 5ти ден, ако нищо не е станало би трябвало да ми дойде както нормално, в случая между неделя (12 дена) и вторник (14 дена), нали?

П.С Кене не се отчайвай, може би е твърде рано!

Клеар, чакаме да ни зарадваш утре, чуваш ли!!!!! Naughty
Виж целия пост
# 621
Аз и това да попитам...понеже трансфера ми беше  в петък сутрин,те ми казаха-тест в неделя на 10 ден,т.с. деня на трансгерс го броят като първи,така ли е?
Виж целия пост
# 622
И още нещо...пункция в неделя,трансфер петък...бластоцист,нали?а предния ми опит беше пункция понеделник,трансфер петък...това трансфер на четридневен ембрион ли е?срамотс,че ми е четвъри опит,а питам
Виж целия пост
# 623
Аз и това да попитам...понеже трансфера ми беше  в петък сутрин,те ми казаха-тест в неделя на 10 ден,т.с. деня на трансгерс го броят като първи,така ли е?

6mati, не би трябвало да го броят, а и като гледам момичетата тук не го броят. Същото е и за пункцията - тя се води 0 ден. Успех при всички положения!  Hug
Виж целия пост
# 624
Аз и това да попитам...понеже трансфера ми беше  в петък сутрин,те ми казаха-тест в неделя на 10 ден,т.с. деня на трансгерс го броят като първи,така ли е?

6mati, не би трябвало да го броят, а и като гледам момичетата тук не го броят. Същото е и за пункцията - тя се води 0 ден. Успех при всички положения!  Hug

И да допълня още - на 4 ден ембрионите трябва да са на стадий морула, а на 5 ден са вече бластоцисти. Понякога обаче на 5 ден връщат морули, защото са забавили развитието си. В клиниката, на която съм пациент, дават снимки на ембрионите и там си е описано всичко.  Peace
Виж целия пост
# 625
Шмати, а какъв тест ще правиш на 10 ден - кръвен ли? Струва ми се рано, но доколкото съм наблюдавала тук в клиниката на Щерев правят тестове на 10 ден.
Виж целия пост
# 626
При трансфер на 5-ти ден тест на 10-ти не е толкова рано, би трябвало вече даже и по-чувствителен уринарен да хване.

До колкото знам деня на трансфера не се брои.
Виж целия пост
# 627
Момичета, благодаря ви за подкрепата! Желая ви от сърце успех!

За мен опитът приключи. На 11-ти ден кръвният тест потвърди отрицателните резултати от уринарните тестове. Спирам всички лекарства, поне да не се мъча хормонално с хапове.

Целувки на всички  Hug
Виж целия пост
# 628
Ееееееееееееее, кене Sad много съжалявам мила! Гуш Hug ! Смело напред!
Виж целия пост
# 629
Кене, мила, съжалявам  Hug Колко е ЧХГ? Не губи кураж, имаш ли замразени?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия