Дългото чакане след трансфер-36

  • 81 383
  • 743
# 645
Gerisimo, звучи добре тази стойност Simple Smile Тихичко честито и успех!  Hug Peace

Шмати, марсче, как сте милички? Не ме оставяйте самичка тука, моля ви се!  Praynig Освен ако няма да се местите при бременните мамчета, разбира се! Grinning
Виж целия пост
# 646
Добър резултат и според мен.
Виж целия пост
# 647
Момичета, моят втори опит приключи с напълно отрицателен резултат - ЧХГ е по-малко от 0.100. Продължавам напред, а на всички вас желая това да е вашият успешен опит!  Hug Благодаря ви за подкрепата   bouquet
Виж целия пост
# 648
Момичета, моят втори опит приключи с напълно отрицателен резултат - ЧХГ е по-малко от 0.100. Продължавам напред, а на всички вас желая това да е вашият успешен опит!  Hug Благодаря ви за подкрепата   bouquet
Hug  Hug Hug
Виж целия пост
# 649
Момичета, моят втори опит приключи с напълно отрицателен резултат - ЧХГ е по-малко от 0.100. Продължавам напред, а на всички вас желая това да е вашият успешен опит!  Hug Благодаря ви за подкрепата   bouquet
Ееее, неееееееееееее!!!!  Sad Как ми иде да псувам сега  #2gunfire  #Cussing out!
Миличка, много съжалявам!!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 650
Марсче,много,много съжалявам...имах добро предпувствие за теб Sad(
Виж целия пост
# 651
Благодаря ви милички  Hug Шмати, и аз имах добро предчуствие до снощи. Няма сълзи и вече имам час за 20 май при друг доктор в клиниката ми. Може късметът да ни е в първия ни опит по фонда, чакам заповед до 2-3 месеца.
Желая ви искрено успех и ще продължа са ви следя в темата  Hug Нандин, скоро може да висим пред един и същи кабинет с теб, а защо не и нещо повече  Grinning
Виж целия пост
# 652
Здравейте момичета, от доста време не съм писала, но ви следя всеки ден и много се вълнувам за всяка една от вас.
Марсче, Hug съжалявам, Hug но няма отказване. Hug Хубаво е, че толкова скоро пак си на преглед, за да потърсите причината. На мен ми се наложи да чакам цели два месеца за преглед след неуспешния опит, но скоро наближава. Стискам палци на всички чакащи, а на успелите - леки девет месеца. Пожелавам си скоро пак да се включа в тази тема.
Честит празник!
Виж целия пост
# 653
Няма отказване, Кафенце-66, не сме такива хора  Hug Този път много разчитах, че ще стане, защото трансферът ми беше на 8-мата годишнина от смъртта на баба ми. При предишния ми опит пък евентуално терминът трябваше да бъде около нейния рожден ден. Надявах се тя да ми помогне от там горе, но явно ще е следващия път.

Клер, осмели ли се да препишкаш днес тест?
Виж целия пост
# 654
Момичета, моят втори опит приключи с напълно отрицателен резултат - ЧХГ е по-малко от 0.100. Продължавам напред, а на всички вас желая това да е вашият успешен опит!  Hug Благодаря ви за подкрепата   bouquet
Марсче, защо така. Въобще нямах такова предчувствие за теб, бях сигурна, че от теб ще дойде добрата новина. Моето бчхг също вчера беше под нулата. Продължаваме това е.
Виж целия пост
# 655
Кене, и аз това се питам  newsm78. Даже имплантация не е имало този път. А всичко уж беше чудесно - ембриони, РВМС, съобразяване с имплантационен потенциал. Явно Бог друго е решил за нас и смело напред  Hug
Виж целия пост
# 656
И на мен все ми обясняват, как нещата вървят чудесно и всичко изглежда много добре, но .... бременност няма...
Виж целия пост
# 657
Кене, и аз това се питам  newsm78. Даже имплантация не е имало този път. А всичко уж беше чудесно - ембриони, РВМС, съобразяване с имплантационен потенциал. Явно Бог друго е решил за нас и смело напред  Hug
Мила Марсче, много сила за борбата, която водиш и късмет да ти се случи най-голямото щастие. И аз мислех, че ще успееш сега. Съдбата др.мисли  #2gunfire
Аз след неуспех се надъхвам още повече. Чакам 3-та Заповед в юни-юли.
Знаеш ли колко Заповеди връчват на месец от фонда ?
Виж целия пост
# 658
Марсче,браво за борбения дух...няма отказване,то е ясно...другия път може две на куп да са:))) Лиле,как ще те оставим...няма начин...аз си чакам и Нандинчето да се включи,че чакането да е хептен пълно...честно,една от нас да успее ще ме направи супер щастлива...clear,какво стана?и теб те мислим
Виж целия пост
# 659

Знаеш ли колко Заповеди връчват на месец от фонда ?
[/quote]

Не знам - до края на май ще връчат до номер 25 600, а до края на април дадоха до номер 25 350, ако не се лъжа. Иначе в предишните месеци ми се струва, че даваха по около 400 - 500 на месец, но може и да греша. До моя номер има още 1500, а молбата я подадох на 13.12.2014 г. Надявам се до август-септември да взема заповедта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия