"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 65 тема

  • 33 512
  • 735
# 285
Аз се чудя леля и Тайяр дали не комуникират с един и също човек.Обаче нейните интриги са вътре из семейството и нещо се разколебавам
Ети Hug
нали, знаеш, кой, кавото,ще да ми говори,знай, че става дума за пари, в случея за диаманти Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 286
Кити Peace така е, но за нуждите на сценария Чиче /неговите хора/сигурно е измисли да й се сложи  вещество, 'дето се разгражда за части от секундата  Joy

Канти, това повечко по филмите го има, не че не е възможно  Peace За всичко си има начини - въпрос на физиология, патофизиология, биохимия и т.н.  newsm43 Peace Simple Smile

Кити  yes така е, ама тук знаем, че не задълбават в детайлите. А и на средностатистическия зрител в Турция надали би му дошло наум за такива подробности Peace
Виж целия пост
# 287
Обаче забелязахте ли, че не дадоха директно, че Леля разговаря с Чичи.  Thinking
Т.е. дадоха ни ги последователно един след друг, ама ме налегнаха едни съмнения  newsm78
Дали е в плана на Чичи, или в нечий друг план  newsm78

Така, както са ни подкарали, да не излязат тайни любовници  Joy Joy Joy
леля от към габарити хич не е за чиче.И в младините не ми се виждат да са били заедно.Май са 2 отделни фронта,ама ще видим
Виж целия пост
# 288
Аз съм сигурна,че змеицата не говори с чиче Crossing Arms

Дети, дай да се разберем - там където има змей, там има и змеица  Joy Joy Joy Т.е.......  Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 289
Канти, Йомер не постави охрана защото за такова нещо се изисква прокурорска заповед. Посред нощ малко трудно ще я вземе. Просто Синьорината трябваше поне веднъж да го послуша и да си отиде  в бащината къща.

И в бащината къща нямаше да я опазят,я Метката как си влезна-като за нуждите на сценария!

Момичета на позналите за чая в 44 болюм-честито и мерси за почерпките! Hug

Хриси ти беше моите очи тая вече с превода си!Благодаря ти,мила Two Hearts newsm51 newsm51 newsm51

Ееееееееееее какво правите тази вечер отново
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 12 нови отговора.


Сега Туба нали е започнала да заснема нов филм.Сигурно ще я затворят в панделата и ще има по малко сцени с нея,та да успява и на двете места да участва.
Виж целия пост
# 290
Така, както са ни подкарали, да не излязат тайни любовници  Joy Joy Joy

Олмаз, Чиче ги обича едрички но само на височина, не и на ширина.
Пък и възрастово не му отговаря на критериите.
Виж целия пост
# 291
Кити Hug
какви ,са тия, вносни питиета, у наше село не сме виждали ,такива Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 292
Аз съм сигурна,че змеицата не говори с чиче Crossing Arms

Първо помислих, че говори с него. После излезе нещо, което говори, че не. Да не излезе някой трети, за който ще зяпнем накрая като с Хю в първи сезон?  newsm78
Виж целия пост
# 293
Кити  yes така е, ама тук знаем, че не задълбават в детайлите. А и на средностатистическия зрител в Турция надали би му дошло наум за такива подробности Peace

Канти, права си, съгласна съм, обаче все се надявам някой от целия екип да има връзка с долните си гащи  Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 294
Аз съм сигурна,че змеицата не говори с чиче Crossing Arms
Първо помислих, че говори с него. После излезе нещо, което говори, че не. Да не излезе някой трети, за който ще зяпнем накрая като с Хю в първи сезон?  newsm78

Да не е с Бурхан старши  newsm78
Виж целия пост
# 295
Аз съм сигурна,че змеицата не говори с чиче Crossing Arms
Първо помислих, че говори с него. После излезе нещо, което говори, че не. Да не излезе някой трети, за който ще зяпнем накрая като с Хю в първи сезон?  newsm78

Да не е с Бурхан старши  newsm78
Хриси Hug
взе ми думите от устата, точно разсъждавах
Виж целия пост
# 296
Аз съм сигурна,че змеицата не говори с чиче Crossing Arms
Първо помислих, че говори с него. После излезе нещо, което говори, че не. Да не излезе някой трети, за който ще зяпнем накрая като с Хю в първи сезон?  newsm78

Да не е с Бурхан старши  newsm78
Бурхан нали минава за добър човечец.Няма работа с тази сган.
Виж целия пост
# 297
Бурхан нали минава за добър човечец.Няма работа с тази сган.

Совите никога не са това, което са. Често се оказват просто гарги  Wink

Виж целия пост
# 298
Кити Hug
какви ,са тия, вносни питиета, у наше село не сме виждали ,такива Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Спешъл, спешъл.... за ценители  smile3534 smile3521
Виж целия пост
# 299
Аз съм сигурна,че змеицата не говори с чиче Crossing Arms

Първо помислих, че говори с него. После излезе нещо, което говори, че не. Да не излезе някой трети, за който ще зяпнем накрая като с Хю в първи сезон?  newsm78

Селфи Peace и на мен ми мина такава муха през главата

Димони Hug  можеше да помоли някой деврем  като  за приятелска услуга Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия