"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 66 тема

  • 28 771
  • 740
# 30
Аз, като си седя, и на магарето ,,викам чуш,,
та ето, какво измислих.
Да, не би случайно, да има ,някакво завещание, в ,което да пише, че евентуалната сватба,между Ел и Омер, ще разори -някого, в смисъл, ако се оженят,да наследят всичко, а ,ако не наследството да го вземе ,леля и чиче newsm78Ама, пък откъде този някой, който е писал завещанието, ще знае на 100%, че Ел и Омер ще се срещнат, че и да се влюбят, а по -късно да искат да се оженят newsm78
Аз, пък допускам това неизвестно лице,да е например-жена newsm78 знам ли newsm78
Ей, такива щуротии ми се въртят, не ми се смейте, моля Peace

Виж целия пост
# 31
Виж целия пост
# 32
В името на излагацията да се повторя, но... аз подозирам и началник Сами. Според мен гастролът му в дизито не беше съвсем успешен, на мен си ми беше леко мътняв. Другият ми заподозрян за тайствената личност, с която говори леля, е Бурхан олд  Joy Joy Joy Joy Joy

п.п. СелфиHug дай сега да не спорим кой е по-по-най  Joy Joy Joy Joy, нема а се разбЕрем за първото място   love001, много съм ината коза, ша знайш  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 33
Аз мисля да прескоча онлайна. Cry

ГолЕма грешка!  Naughty Точно online с кой какво разбрал и не разбрал е най-големия купон!  Party Само не ми казвай, че ще си загубиш съня от малко тюркиш драма?  Wink Hug


"Издаде се" синоним на "изложи се" ли е  Joy Joy Joy

"Излагам се" го използвам най вече за мене си.



На тия последните снимки Йо ми изглежда като повярвал в участието на Ел в убийството на аби.  newsm78



  Аз и без това ви чета сабаленка, защото не мога като вас. Embarassed  Сън не губя от никакви теле-драми. Най-обичам ашка, 'щото сънищата са по-хубави. Crazy



  Комисарят, ако е повярвал, затова ли ще седи в евето, докато го моли да й помогне да си спомни? Абе, един хубав чай от лайка дали няма да й помогне като антидиот? newsm78
Виж целия пост
# 34
Сабинка Hug
викаш, да ,,люснат един,,чай,, пък може да им се наместят,,чакрите,, Joy
Както се ,казва, да правят ,каквото трябва, пък да става, каквото -ще.
Сетих се за думите на ЕА, който каза за героя си Омер, че ще трябва да избира между брат си ,и любимата жена.
Виж целия пост
# 35
Комисарят, ако е повярвал, затова ли ще седи в евето, докато го моли да й помогне да си спомни? Абе, един хубав чай от лайка дали няма да й помогне като антидиот? newsm78

В трей 1 Фето казва, че Йо е откарал някъде Ел да я разпитва и после ще и сложи келепчетата. Та значи Йо е завел Ел в пембе евето да я "разпитва" на спокойствие. Но от изражението му по снимките чета обреченост. Не случайно и в 44 имаше леки подхлъзвания от СЦ в тази посока.  Mr. Green Чай от лайка би помогнал, но се съмнявам, че на ком'сарят ще му е до този вариант.  Confused
Виж целия пост
# 36
Комисарят, ако е повярвал, затова ли ще седи в евето, докато го моли да й помогне да си спомни? Абе, един хубав чай от лайка дали няма да й помогне като антидиот? newsm78

В трей 1 Фето казва, че Йо е откарал някъде Ел да я разпитва и после ще и сложи келепчетата. Та значи Йо е завел Ел в пембе евето да я "разпитва" на спокойствие. Но от изражението му по снимките чета обреченост. Не случайно и в 44 имаше леки подхлъзвания от СЦ в тази посока.  Mr. Green Чай от лайка би помогнал, но се съмнявам, че на ком'сарят ще му е до този вариант.  Confused

  Като не чете народна медицина, така ще е - на сухо и проветриво.
Аз Фатих не го слушам, какво говори, защото е двулика лопата, ама да видим накрая, коя страна ще го плесне по челото.

- разпит преди ареста (мое предположение). Thinking
Виж целия пост
# 37
Здравейте, деврем. Hug

След дълги и тежки празници малко да ви напрегръщам.  Grinning

Мерси на Рина и компания за превода, за новата тема и за всичко, всичко.  newsm51 newsm51 newsm51

Звезди, и мен са ме споходили някакви подобни на твоите мисли. Обаче в малко по-различна посока. Много народ натовариха на Йомер за издръжка. И аз си мисля, че Йомер в един момент ще се окаже богат. Сега да карам подред. Йомер има вече три провалени опита за брак. По един или друг начин. В същото време никой няма нищо против Елиф да се задоми с Левент. Което ме навежда на мисълта, че Йо не трябва да се жени. Вероятно по силата на някакво старо завещание, което се пази в някаква адвокатска кантора Йомер след като се ожени, ще придобие нещо голямо, нещо което нито Недрет, нито Тайяр искат да се случи. Дали двамата действат заедно или по отделно, обаче още не мога да разбера.
Виж целия пост
# 38
Деврем Фантазия, а вижда ли се в твоето кълбо Ел и Йо да си живеят без брак с кинтите? Wink Hug Или този път Ел ще се чувства недостойна за новоизлюпения олигарх Йомер бей?  Wink Joy
Виж целия пост
# 39

Скрит текст:

 Хелоу, изгледах първа серия на "Отново любов", но не се видях. По-нататък ли се включвам? Thinking

Виж целия пост
# 40
Фентъзи Hug
в тоя, ред на мисли за това ,че Омер ще стане богат,ако се ожени, си мисля, че има някаква кръвна връзка между чиче и сем.Демир newsm78

Виж целия пост
# 41
 Хелоу, изгледах първа серия на "Отново любов", но не се видях. По-нататък ли се включвам? Thinking

Сори, ама коя от двете Убавици на ника си  newsm78  Grinning
По-кльощавката ми се привидя да играе.
п.п. Аз вече го зарязах  Joy обаче чак на 10-та серия, което за мен си е направо постижение  Grinning

Относно КРА, имам чувството, че нещата ще са доста по-прости, отколкото си мислим  Thinking
Т.е. както и при Хю, участниците в конспирацията са под носа ни.
Вероятно за да седи нужните 3 епизода Ел в затвора, Чичи ще извади и някой свидетел, който я е видял, защото Фето се постара да тропоса инсценировката доста нескопосано.

Виж целия пост
# 42
Ако съм на мястото на СЦ Flutter бих добавила към клаузата за наследяване на богатството от Йо и годеница. Тъй де.  Wink Малко са три годеници да вкарат четвърта.  Grinning Значи Йо ще си получи наследството ако се ожени за нарочена му мома от Хатай ли, Адана ли, Малатия ли, Ван ли.  Rolling Eyes Пристига значи от дълбоката провинция едно забулено девойче и предявява претенции.
Виж целия пост
# 43
Ако съм на мястото на СЦ Flutter бих добавила към клаузата за наследяване на богатството от Йо и годеница. Тъй де.  Wink Малко са три годеници да вкарат четвърта.  Grinning Значи Йо ще си получи наследството ако се ожени за нарочена му мома от Хатай ли, Адана ли, Малатия ли, Ван ли.  Rolling Eyes Пристига значи от дълбоката провинция едно забулено девойче и предявява претенции.

Йо е над тези неща, ще плюе на наследството и ще върне забуленото девойче обратно  Grinning
Виж целия пост
# 44
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия