Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi"/"Въпрос на чест" по Канал Д *Тема 24*

  • 25 943
  • 725
# 75



Новото клипче на Соутмейт
Хмм супер комбинация  Peace
Виж целия пост
# 76



Уникален клип представящ ШМ!
Браво на Берна  Peace
Виж целия пост
# 77
На вечерта на L`Oreal в Истанбул, на която присъства и Фахрие, понеже е рекламно лице на марката, я попитали за проекта с Керем. Тя отговорила, че в настоящия момент решението не е взето. Все още преговарят, но още не е подписала. Peace Надявам се, че и това ще стане.  Praynig Praynig Praynig

Виж целия пост
# 78
Привет Hug Hug Hug Hug

Мимче Heart Eyes Снеже Heart EyesДиди Heart EyesДани Heart Eyes

Снеже, благодаря за всяка споделена информация..  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes

Ето го цялото интервю.. Дженгиз Семерджиоглу беше на сета..  Ще преведа останалата част от интервюто, но утре, че сега се чувствам много уморена и нямам сили за нищо.. Но от интервюто научих, че Керем имал хипогликемия( състояние при което пада кръвната захар) Демек той затова непрекъснато яде вафли Хошбеш.. Mr. Green   Керем псувал на английски hahaha hahaha hahaha

http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay/95265/2368/1/er … semercio-lu-yazdi

Виж целия пост
# 79
Габито Hug Hug пък що са я баннали сега..Сигурно защото пускаше много снимки. newsm78 newsm78 newsm78


Тениската Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Виж целия пост
# 80
Утре вечер екипът щял да се събере в един хотел на вечеря и щели да гледат финалния епизод на ШМ...



 hahaha hahaha hahaha hahaha


Виж целия пост
# 81
Привет Hug Hug Hug Hug
Хуууууу, къзлар, къде се губите?
 Тази вечер ще ни е финала..
Да видим кой от братята ще остане жив.. Аз си мисля, че  Йиит ще бъде убит, но пък знам, че ни очаква и голяма изненада тази вечер, ха дано и двамата братя да останат живи.. Peace Peace Peace

Виж целия пост
# 82
Керем с Хюсеин вечерял в един ресторант, където готвели с екологично чисти продукти..
Керем е казал, че се опитва да се храни здравословно  Peace Peace

Виж целия пост
# 83
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Виж целия пост
# 84
Керем с Хюсеин вечерял в един ресторант, където готвели с екологично чисти продукти..
Керем е казал, че се опитва да се храни здравословно  Peace Peace


Лили Hugтая тениска не е ли вчерашната Embarassed.Още е с визията на Йиит Калъч
Виж целия пост
# 85
Керем с Хюсеин вечерял в един ресторант, където готвели с екологично чисти продукти..
Керем е казал, че се опитва да се храни здравословно  Peace Peace


Лили Hugтая тениска не е ли вчерашната Embarassed.Още е с визията на Йиит Калъч


Мимче, Hug Hug да, същата е..  Peace PeaceЯвно този фен го е хванал или на излизане от ресторанта или на влизане..

Хади като за последно още един Йиит Кълъч.. Mr. Green Mr. Green

Виж целия пост
# 86
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Виж целия пост
# 87
Феновете започнаха таг HerYolunSonu YenibiBaşlangıç  краят на всеки път е едно ново начало



Мелин Дениз и майка й също ще са на вечерята с екипа на ШМ Peace Peace
Виж целия пост
# 88
Момичета Hug Hug Hugприятни минутки със сон епизода Hug
Някой са на банкет,други се чудим какво ще стане Laughing
Дано не плача много Laughing
Виж целия пост
# 89
Момичета Hug Hug Hugприятни минутки със сон епизода Hug
Някой са на банкет,други се чудим какво ще стане Laughing
Дано не плача много Laughing
И аз съм тук.............. Hug Hug Hug Hug Hug Hug   И кой е банкетен.......... Thinking Не съм чела нищо................. ooooh! ич време нямам....... Crossing Arms  Безпроблемно гледане на всички и от мен............... Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия