СЕДМИ КЛАС -тема 63

  • 67 826
  • 1 229
# 1 095
Риба цаца от Варна за Дидева!  bouquet

Разпечатах резултатите, довечера след работа ще разбера колко грешки има. Сега е на английски. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 096
http://www.marica.bg/%D1%85%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%85%D0%B0- … E-news412841.html

Формулата става ясна, след като свърши проверката на работите. Всяка година е различна.  Peace

Flash*, днес само мрянки вървят.  Joy
Виж целия пост
# 1 097
Важни са точките, а не формулата!
Виж целия пост
# 1 098
Ох, само от това подсказване, преписване и "доброжелателни" квестори се боя! Обезмислят целия труд на децата, да не говорим за парите и тревогите родителски...
Виж целия пост
# 1 099
Ама това Носе мъжко име ли е, женско ли е? Има да се чудят децата...

И моята се е чудила, после решила, че е момче. Но тъй като Носе й се е сторило твърде странно, решила, че не е име (правилно, обръщение е - Нос) и е писала за него като "момчето".
Виж целия пост
# 1 100
Една мрянка от мен за Дидева.    bouquet
Да не забравяме и tonata  и Ън - по една и за тях!   bouquet

Ние засега сме с 2 грешки на теста - общо -4т. За тезата не е много доволен какво се е паднало, но запълнил мястото на листа, което му било малко. ooooh! Надявам се и оттам да вземем нещо.

Сега ще събираме сили за петък. Отсега ме бройте в отбора за решаване на теста. Hug
Виж целия пост
# 1 101
Ако имате затруднения със сайта на МОН, качих го тук.

http://dox.bg/files/dw?a=1eeb110c2a

Дидева,благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1 102

http://zamaturite.com/%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B8-%D0%BE%D1%8 … D0%B0%D1%81-2015/
Виж целия пост
# 1 103
Отчитаме се само с един грешен въпрос и –2 т от първи модул, като разбира се не се знае как ще бъде оценена тезата, но е писал според мен добре. Преразказът не го е затруднил особено, ще чакаме резултати.

За подсказването/преписването съм без думи. Просто не е честно спрямо всички останали деца, които учиха и се трудиха здраво Tired.

  bouquet - за всички, които помагат!
Виж целия пост
# 1 104
За тезата не е много доволен какво се е паднало, но запълнил мястото на листа, което му било малко.

Моята от тезата си е много доволна, не спира да се хвали колко добре и се била получила(според нея )
Виж целия пост
# 1 105
Чак сега прочетох целия разказ, та разбрах за "Носе"
Виж целия пост
# 1 106
Още не се е прибрал и не знам какво е направил. Засега знам само, че на тезата вместо инверсия с написал метафора. Като се прибере, ако си спомня нещо ще проверим.
Виж целия пост
# 1 107
Още не се е прибрал и не знам какво е направил. Засега знам само, че на тезата вместо инверсия с написал метафора. Като се прибере, ако си спомня нещо ще проверим.

А ние пък лирическо обръщение Simple Smile
Виж целия пост
# 1 108
Изтеглих министерския ключ с точките и съм бясна. #Cussing out 6 точки за тезата, за да могат да режат децата. #2gunfire И откъде-накъде родовата памет и връзката с майката, като не е включена частта с "език на тая, дето ни роди"?! Shocked newsm78 Не мога да ги понасям просто.... Close Сега ще им резнат масово по 2-3 точки от тезите Tired
Иначе моите ученици са се справили според очакванията. Най-добрата е изкарала най-добре. Малко странно, сбъркала е на 1 лесен въпрос. И ако я бастисат на тезата ще има 60 точки. Добре се е представило и едно от децата, чиято цел беше 5.00 на изпита, мисля, че ще мине тази граница. Има и разочарован, но пък аз не съм изненадана, предупредих го да внимава и точно на тези въпроси е сбъркал. А най-слабият въобще не си направи труд да звънне и да каже 2 думи, да видя, че е изкарал нещичко ooooh!

П.П. Съветвам всички да прочетат внимателно ключът, където описват за какво ще дават точки на тезата. Почти сйм сигурна, че масово децата НЕ са писали тези неща, които те сочат. Свинщина е тезата и тази година! Close
Виж целия пост
# 1 109
Изтеглих министерския ключ с точките и съм бясна. #Cussing out 6 точки за тезата, за да могат да режат децата. #2gunfire И откъде-накъде родовата памет и връзката с майката, като не е включена частта с "език на тая, дето ни роди"?! Shocked newsm78 Не мога да ги понасям просто.... Close Сега ще им резнат масово по 2-3 точки от тезите Tired
Иначе моите ученици са се справили според очакванията. Най-добрата е изкарала най-добре. Малко странно, сбъркала е на 1 лесен въпрос. И ако я бастисат на тезата ще има 60 точки. Добре се е представило и едно от децата, чиято цел беше 5.00 на изпита, мисля, че ще мине тази граница. Има и разочарован, но пък аз не съм изненадана, предупредих го да внимава и точно на тези въпроси е сбъркал. А най-слабият въобще не си направи труд да звънне и да каже 2 думи, да видя, че е изкарал нещичко ooooh!


П.П. Съветвам всички да прочетат внимателно ключът, където описват за какво ще дават точки на тезата. Почти сйм сигурна, че масово децата НЕ са писали тези неща, които те сочат. Свинщина е тезата и тази година! Close

От всичките тези неща, моят син е писал само за инверсията. Написал е 3 изречения. Като гледам ключа, май само 2 точки ще му дадат Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия