Сладкарничка за книги - тема 43

  • 26 863
  • 738
# 270
Нели, още няма намаление в Сиела.
Аз се готвя със списък, ако има намаление - да съм подготвена.  hahaha


  hahaha hahaha hahaha

 Скица! Че и 50% чакаш,  Joy
Виж целия пост
# 271
Добър ден,  Hug
 Аз от преди 2 часа се каня да лягам, но вече ще го направя след мъничко.
 Кали, бялата кутия е ароматизатор, но все още не съм я отворила.
Бъбълче, и аз не знаех това за Луис Карол... Shocked
Лу, разбира се,че може  и маман да я прочете,  Hug Hug
Нези, страхотни снимки.  Hug
Кали, страхотни подаръци  Hug Hug Hug
Лоти,   bouquet Браво на теб!
Деси, Hug колко хубаво си описала деня и местностите.
Мариетче, първите снимки са страхотни.  Hug
Гиговче,  Hug  bouquet бързо да минава...
Точи,  Hug Hug
Деси, страхотни подаръци  Hug Hug Hug
Мария Ч.  Hug  bouquet честит подарък, ти си зарадвала Деси, сега и Лофче е зарадвала теб.


Виж целия пост
# 272
Здравейте, не съм ви навестявала скоро, но нямам никакво време за форум тези дни Embarassed. Наминавам да ви кажа, че ми липсвате и че надничам да ви чета от време на време Hug
Виж целия пост
# 273
Вени, пиши ми в кой клон ходиш, моля Simple Smile
В нашата поща имаше две големини кашони, един за пералня и един за парфюм и нищо по средата  Rolling Eyes
и никакви пликове.
В другия, в който ходих имаше и един среден кашон, за книга  Mr. Green (ама ми е малък), но поне плик намерих.
Аз пазя уж кашони, дано някоя кутия за обувки да се окаже правилния размер иначе утре ще обикалям пощенски клонове, добре, че отварят в 7, та до 9 ще мога да отметна 3-4  Joy Joy Joy

Аз иначе уж все се опитвам непредубена да ида, но понякога се случва да стават неадекватни неща, ама какво да се прави Simple Smile
Виж целия пост
# 274
Тези дни чета отгоре-отгоре, та може ли някой да ми каже, кое е това нещо за Луис Карол, че да не ходя да търся назад ...  Praynig
Все някой току го спомене ...
Виж целия пост
# 275
Тези дни чета отгоре-отгоре, та може ли някой да ми каже, кое е това нещо за Луис Карол, че да не ходя да търся назад ...  Praynig
Все някой току го спомене ...
Че бил педофил.
Виж целия пост
# 276
Кали, бялата кутия е ароматизатор, но все още не съм я отворила.
Гани, там има и една пръчка с пеперуда. Трябва да боднеш пръчката в един отвор на шишето с ароматизатора. Има някаква силиконова тапичка, която се маха. Честно казано, видя ми се малко сложно като за ароматизатор, обаче пеперудите на картичката много си паснаха с пеперудата на пръчицата  Laughing Hug.

От Сиела, ако пуснат 50% намаление, планирам да си взема "Тръпката".

Миж, нещото се отнася до съмнения, че Луис Карол е бил педофил.
Виж целия пост
# 277
Това не са ли само предположения все пак?  newsm78
Виж целия пост
# 278
Довечера съм на панаира, някой за натам да се е засилил?  Hug
Май бил педофил, Миж... и аз не го знаех  newsm78
е, ето и Ули казала ...  Hug
Виж целия пост
# 279
Довечера съм на панаира, някой за натам да се е засилил?  Hug

Мариш, Панаирът утре се открива  Joy
Виж целия пост
# 280
 Shocked
 ooooh!
  Joy
 Hug
Виж целия пост
# 281
Кали, бялата кутия е ароматизатор, но все още не съм я отворила.
Гани, там има и една пръчка с пеперуда. Трябва да боднеш пръчката в един отвор на шишето с ароматизатора. Има някаква силиконова тапичка, която се маха. Честно казано, видя ми се малко сложно като за ароматизатор, обаче пеперудите на картичката много си паснаха с пеперудата на пръчицата  Laughing Hug.

От Сиела, ако пуснат 50% намаление, планирам да си взема "Тръпката".

Миж, нещото се отнася до съмнения, че Луис Карол е бил педофил.
   

Вени, и на мен ми се видя сложно и затова не съм го отваряла. И аз имам списък,  а Сиелата не пуска намаление.
Виж целия пост
# 282
Лофче,страхотен подарък си направила на Мария!  Hug
Аз до панаира не знам дали ще стигна,но и да отида само ще разглеждам. Дали?  Mr. Green
Нели,за теб-
Скрит текст:
Виж целия пост
# 283
Това не са ли само предположения все пак?  newsm78


Не е доказано Миж, точно това писахме с Ули.

Аз като един виден адвокат на Луис Карол  Joy

После ще пиша, че имам работа  Grinning
Виж целия пост
# 284
И аз не знам дали ще успея да отида на Панаира, а ми се ходи. На детето имам да купувам много неща. Нали продължава и през уикенда?  Hug

Това за Луис Карол дано не е истина...  Stop
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия