Мъж със сандали

  • 54 151
  • 1 355
# 420
Не прочете ли, италианците така били казали, само на тях ще вярваме.

Аз пък колко съм загубена  ooooh!
Виж целия пост
# 421
Не прочете ли, италианците така били казали, само на тях ще вярваме.

Аз пък колко съм загубена  ooooh!
Разбрахме се вече какви сме загубени.
Виж целия пост
# 422
Като ви чета подигравките, май изобщо не се разбра контекстът на написаното.
Не ги слушайте италианците! Те са прости копелета. Себе си слушайте и да не ви пука!




Просто не мога да повярвам как се тълкуват някои неща... Заядливо и елементарно. Ама...
Виж целия пост
# 423
Ако ризата с къс ръкав е забранена, то е, защото се смята за нердно да се вижда част от ръката, но в такъв случай да навиеш дългия ръкав, за да докараш къс, по-приемливо ли е?  
Да, така е. Дългият ръкав се навива до под лакътя. Недоумявам как чак сега се проумява.

Не прочете ли, италианците така били казали, само на тях ще вярваме.

Аз пък колко съм загубена  ooooh!
Естествено, че всеки е свободен да следва собствени модели - нацепен батка с издут къс ръкав на ризка и наболи косъмчета над изпъкналите вени - класика по балканските ширини Grinning. Избор има!
Виж целия пост
# 424
Есме, елементарна си ти в случая. И като такава едва ли можеш да обясниш защо точно италианците произвеждат такива количества мъжки сандали и ризи с къси ръкави. Ясно стана защо ги носят. Това го правят само малкото ниски, мърляви и какви бяха изключения.  Crazy
Виж целия пост
# 425
Елементарно е да се заклеймяват всички сандали и всички ризи с къс ръкав.
Виж целия пост
# 426
Въобще не става дума за харесване, а че едното се определя като добър вкус (въпреки че никой не можа да покаже откъде черпи правилата), а другото е селяния. И няма такива работи - официална среща, събитие или друго - всичко е под ножа  Mr. Green

От дизайнерите. От модните линии. От модните тенденции за сезона, които се налагат и рекламират масово, така че да са достъпни до всички (дори и до тези, които не искат да знаят каква е модата). От филмите. От новините. От модните предавания по телевизията. От интернет. От приятелки. От пътуванията в Европа. От толкова много места, че от невнивамие пропуснах поне 5 много сигурни източника, които дават отговор на подвъпроса в скобите.



Беше показвано неведнъж как едни от най-големите имена в модата, киното и прочие индустрии се носят с неща, заклеймени тук, като риза с къс ръкав например. Съмнява ме Версаче или Бекъм да не са в час.

Пък и ние останалите също гледаме филми, новини, предавания и т.н. Имаме и интернет, както и приятел(к)и. И о, чудо - освен теб, също пътуваме доста из Чужбина-та.

Навсякъде мъжете носят диагоналки, сандали и ризи с къс ръкав. Разликата м/у тук и там е, както сарания и дейлилили обясниха, че ''там'' никой не ти се завира и не те одумва как и с какво си облечен. Има хора дошли от цял свят, с всякакви облекла.  

''Тук'' обаче сме си на село, със селски манталитет. И не спираме да зяпаме и сочим чуждите канчета, дворчета, дрехи, патъци, бради, и т.н.
Виж целия пост
# 427
Айде сега ниските и късокраките да се самоубият ритуално, за грозните смятам, че се подразбира!  Sick
Виж целия пост
# 428
А освен със сандали с какво друго може да е обут един мъж в лятната жега?

Има летни маратонки, летни мокасини, чехлите и джапанките са за свободното време.

С панталон, риза и летни маратонки влиза в държавна институция, или пък мокасинки... мм  идилия
За панталона и ризата има обувки, и не малко варианти на летни. Или ти не искаш да се сещаш за това?
Виж целия пост
# 429
Показаха се поне пет примера на дизайнери, които продават ризи с къс ръкав и сандали, фотосесии, реклами, известни личности. Хайде сега ми кажи къде по-точно видя, че тези неща са недопустими за носене?

С цитата, който използваш, аз отговарям на Не се сърди, човече, за едно нещо, което е посочила в скобите и съм го уточнила.
Не знам какво е показвано в темата - не мога да я прочета цялата, нито искам. Ето, това например си е жив спам. Както и разговорът ви в стил "ау колко към загубена".
Одри, с тебе малко трудно ще водя нормален  разговор, имам впечатления от други теми . Всичко ти е една голяма заяжданка, в която не ми се забърква. Ако имам нещо да ти кажа, ще ти го казвам, ако нямам, изобщо няма да се чувствам длъжна да ти обръщам внимание, щото не го заслужаваш.
Виж целия пост
# 430
Не, не са. Хора са.
Не трябва да се гледа на всеки, който има вкус, добри маниери, усет за обличане, възможности и така нататък, като на "явяващ се пред модни инспектори".
Естествено, че и сред италианците има ниски, късокраки мърльовци и грозни италианки... Ама това не е темата изобщо.

Аз пък предпочитам някой да е стилен и добре изтупан, отколкото раздърпан, неизпрани дрехи, облечен "удобно" и да не му пука. Що ли съм такава? newsm78

Обещавам след 2 седмици да ти кача снимки как се носят италианците  Peace Да видим тогава с какви ризи и обуща са .
Виж целия пост
# 431
Не, не са. Хора са.
Не трябва да се гледа на всеки, който има вкус, добри маниери, усет за обличане, възможности и така нататък, като на "явяващ се пред модни инспектори".
Естествено, че и сред италианците има ниски, късокраки мърльовци и грозни италианки... Ама това не е темата изобщо.

Аз пък предпочитам някой да е стилен и добре изтупан, отколкото раздърпан, неизпрани дрехи, облечен "удобно" и да не му пука. Що ли съм такава? newsm78

И аз. Peace
Дори за себе си не си позволявам да облека нещо, което не ми отива на фигурата, само защото ми е топло. Например потник. Никога, дори и вкъщи не слагам, защото съм много слаба и ми стои ужасно.
Къси поли/панталони също не, вече не съм в подходящата възраст.
Далеч съм от модата, но предпочитам да видя спретнато и подходящо за фигурата си, облечени хора.
Виж целия пост
# 432
За институциите не мисля че някой спори. В съдилищата например не пускат със сандали, чехли, без ръкави и подобни.
Виж целия пост
# 433
За институциите не мисля че някой спори. В съдилищата например не пускат със сандали, чехли, без ръкави и подобни.

Разбира се. Риза с къс ръкав обаче може, както писах по-назад.
Виж целия пост
# 434
За институциите не мисля че някой спори. В съдилищата например не пускат със сандали, чехли, без ръкави и подобни.

Точно,  но според тях с мокасини си е нормално  hahaha
Както е писала Таис, с къс ръкав може, да не е потник само.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия