Мъж със сандали

  • 54 156
  • 1 355
# 405
Това е само защото тя не е българка.  Mr. Green Ако беше -ееехее, същото се отнася и до Мелинда Гейтс.
В България се подиграваха и на черния слип на Гонзо. А то не трябвало...

Виж целия пост
# 406
Присила Чан най-редовно я питат по интервюта какво мисли за хуудитата на съпруга си, които той носи през 90% от времето. Жената казва, че не й пречат, харесва ги, стига да се сменят навреме  Wink

Това е само защото тя не е българка.  Mr. Green Ако беше -ееехее, същото се отнася и до Мелинда Гейтс.

Оо, ако беше женен за някоя модна корифейка от темата, тя веднага щеше да го вкара в правия път с ленена ризка и маратонки през лятото. Джапанки, хуудита, как пък не  Naughty Не можеш да имаш 24 млрд. долара и да си извън фешън-а.
Виж целия пост
# 407
Въобще не става дума за харесване, а че едното се определя като добър вкус (въпреки че никой не можа да покаже откъде черпи правилата), а другото е селяния. И няма такива работи - официална среща, събитие или друго - всичко е под ножа  Mr. Green

От дизайнерите. От модните линии. От модните тенденции за сезона, които се налагат и рекламират масово, така че да са достъпни до всички (дори и до тези, които не искат да знаят каква е модата). От филмите. От новините. От модните предавания по телевизията. От интернет. От приятелки. От пътуванията в Европа. От толкова много места, че от невнивамие пропуснах поне 5 много сигурни източника, които дават отговор на подвъпроса в скобите.

Знаете ли защо италианците носят навити ръкавите на ризите си и това е станало нещо като тяхна емблема (въпреки че не мога да посоча от къде го знам това. Да кажем, че съм ходила и съм ги виждала, а с други чужденци сме се шегували за това. Да кажем, че Шаная Туейн пее за това в нейна песен. И така, Не се сърди, човече, от дума на дума, научаваме кое как, дали, защо, защо не...)
Та италианците си носят навити ръкавите на ризите, защото там лятото е много топло. А риза с къс ръкав е забранена в Италия. Риза с къс ръкав и вратовръзка -  Crossing Arms Те казват не. А са признати за световно най-добрите. Ще им вярвам. Какво да правя. Като са ги признали.... Е, имат спор с някакви други, които разбират от обличане и стил за това кои са световните топ дизайнери, ама те и другите не харесват ризите с къс ръкав.

А имах един колега, който ходеше с панталон (не деним) и сандали от тези с каишките и лепенките...
 #Crazy Неудобно ми беше да го гледам в краката. Извръщах си погледа, за да не ме видят другите, че правя така:  #Crazy
Та не само не се вглеждам в дрехите на другите и не ги оглеждам, не само, че не ме интересува да ги обсъждам, а даже се пазя от вглеждане. Ей така... настрани и слагам ръка, за да попреча и на периферното зрение да работи.


Виж целия пост
# 408
А освен със сандали с какво друго може да е обут един мъж в лятната жега?

Има летни маратонки, летни мокасини, чехлите и джапанките са за свободното време.

С панталон, риза и летни маратонки влиза в държавна институция, или пък мокасинки... мм  идилия
Виж целия пост
# 409
Кой е казал как ходи собственият му мъж? Тук по принцип си говорим.
А за високата позция ще има да вземаш - строго облекло се налага на тези, като които има още много други и се гледа и външният вид, но ако името ти работи за теб, може да се появиш навсякъде и пред всеки с най-селската жилетката и пак ще те викат и ще са любезни с теб. Това, разбира се, няма как да го знаете  Mr. Green

А така, кАжи им!  Whistling

Какво по дяволите е "хууди"? Да не е новия писък?
Виж целия пост
# 410
Италианцити, та италианците. Сигурно са някакви митични същества, коита се явяват тайно  само пред модните инспекторки. Tired
Виж целия пост
# 411
така може ли?


моля отбележете, че е със затворени обувки и това с късият ръкав не е риза.
Може, ама да не е толквоа шарено. hahaha hahaha
Човекът е сред природата, все пак Simple Smile. И перце в задника може да си сложи при желание.



Това е само защото тя не е българка.  Mr. Green Ако беше -ееехее, същото се отнася и до Мелинда Гейтс.
Точно българките ме удивляват със склонността си към безвкусно обличане на собствените си мъже. Нямат нищо против да се носят в красива лятна рокля например, а до тях милото - анцуг/шорти и шляпки Sick.
Виж целия пост
# 412
Ако ризата с къс ръкав е забранена, то е, защото се смята за нердно да се вижда част от ръката, но в такъв случай да навиеш дългия ръкав, за да докараш къс, по-приемливо ли е? Много странна логика.
пп: Защо за мъжкото облекло се обвиняват жените? Не си ли избира всеки сам дрехите или трябва от вечерта да им ги приготвяме за следващия ден като на децата?
Виж целия пост
# 413
Въобще не става дума за харесване, а че едното се определя като добър вкус (въпреки че никой не можа да покаже откъде черпи правилата), а другото е селяния. И няма такива работи - официална среща, събитие или друго - всичко е под ножа  Mr. Green

От дизайнерите. От модните линии. От модните тенденции за сезона, които се налагат и рекламират масово, така че да са достъпни до всички (дори и до тези, които не искат да знаят каква е модата). От филмите. От новините. От модните предавания по телевизията. От интернет. От приятелки. От пътуванията в Европа. От толкова много места, че от невнивамие пропуснах поне 5 много сигурни източника, които дават отговор на подвъпроса в скобите.




Показаха се поне пет примера на дизайнери, които продават ризи с къс ръкав и сандали, фотосесии, реклами, известни личности. Хайде сега ми кажи къде по-точно видя, че тези неща са недопустими за носене?
Виж целия пост
# 414
Въобще не става дума за харесване, а че едното се определя като добър вкус (въпреки че никой не можа да покаже откъде черпи правилата), а другото е селяния. И няма такива работи - официална среща, събитие или друго - всичко е под ножа  Mr. Green

От дизайнерите. От модните линии. От модните тенденции за сезона, които се налагат и рекламират масово, така че да са достъпни до всички (дори и до тези, които не искат да знаят каква е модата). От филмите. От новините. От модните предавания по телевизията. От интернет. От приятелки. От пътуванията в Европа. От толкова много места, че от невнивамие пропуснах поне 5 много сигурни източника, които дават отговор на подвъпроса в скобите.

Знаете ли защо италианците носят навити ръкавите на ризите си и това е станало нещо като тяхна емблема (въпреки че не мога да посоча от къде го знам това. Да кажем, че съм ходила и съм ги виждала, а с други чужденци сме се шегували за това. Да кажем, че Шаная Туейн пее за това в нейна песен. И така, Не се сърди, човече, от дума на дума, научаваме кое как, дали, защо, защо не...)
Та италианците си носят навити ръкавите на ризите, защото там лятото е много топло. А риза с къс ръкав е забранена в Италия. Риза с къс ръкав и вратовръзка -  Crossing Arms Те казват не. А са признати за световно най-добрите. Ще им вярвам. Какво да правя. Като са ги признали.... Е, имат спор с някакви други, които разбират от обличане и стил за това кои са световните топ дизайнери, ама те и другите не харесват ризите с къс ръкав.

А имах един колега, който ходеше с панталон (не деним) и сандали от тези с каишките и лепенките...
 #Crazy Неудобно ми беше да го гледам в краката. Извръщах си погледа, за да не ме видят другите, че правя така:  #Crazy
Та не само не се вглеждам в дрехите на другите и не ги оглеждам, не само, че не ме интересува да ги обсъждам, а даже се пазя от вглеждане. Ей така... настрани и слагам ръка, за да попреча и на периферното зрение да работи.



smile3501

Евалата, мацка! Надвила си си на масрафа! Респект!  bowuu
Виж целия пост
# 415
Не прочете ли, италианците така били казали, само на тях ще вярваме.
Виж целия пост
# 416
Не, не са. Хора са.
Не трябва да се гледа на всеки, който има вкус, добри маниери, усет за обличане, възможности и така нататък, като на "явяващ се пред модни инспектори".
Естествено, че и сред италианците има ниски, късокраки мърльовци и грозни италианки... Ама това не е темата изобщо.

Аз пък предпочитам някой да е стилен и добре изтупан, отколкото раздърпан, неизпрани дрехи, облечен "удобно" и да не му пука. Що ли съм такава? newsm78
Виж целия пост
# 417
така може ли?


моля отбележете, че е със затворени обувки и това с късият ръкав не е риза.
Може, ама да не е толквоа шарено. hahaha hahaha
Човекът е сред природата, все пак Simple Smile. И перце в задника може да си сложи при желание.
Обаче перцето да е съответния цветови тон. Naughty
Виж целия пост
# 418
Глупости, Одри, ама че си невежа! Точно на последната снимка мъжът си е според протокола - ризата е с навити ръкави, както трябва всеки мъж да прави винаги (не само, когато ремонтира мивката или колата).

ХАХАХАХАХА  hahaha
Виж целия пост
# 419
Не се сърди..., те от възмущение са увеличили чехлата.....такива чехли не харесвам, определено.

Не е от възмущение. Снимката е от статия за мъже с хубави крака  hahaha
За модела - това си е лично виждане, на мен също не ми харесват, просто имам предвид, че отворената обувка не е табу.

Кой казва, че е табу? По-напред ме питаш за роклята с презрамките. Не вярвам да не си ме разбрала, че я дадох като пример за неподходящо облекло за работа, т.е. пак правим разлика между работен ден и свободно време. Не ми казвай, че не разбираш какво обяснявам Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия