
Не можеш да имаш 24 млрд. долара и да си извън фешън-а.
Те казват не. А са признати за световно най-добрите. Ще им вярвам. Какво да правя. Като са ги признали.... Е, имат спор с някакви други, които разбират от обличане и стил за това кои са световните топ дизайнери, ама те и другите не харесват ризите с къс ръкав.
Неудобно ми беше да го гледам в краката. Извръщах си погледа, за да не ме видят другите, че правя така:


. И перце в задника може да си сложи при желание.
.
Те казват не. А са признати за световно най-добрите. Ще им вярвам. Какво да правя. Като са ги признали.... Е, имат спор с някакви други, които разбират от обличане и стил за това кои са световните топ дизайнери, ама те и другите не харесват ризите с къс ръкав.
Неудобно ми беше да го гледам в краката. Извръщах си погледа, за да не ме видят другите, че правя така:


. И перце в задника може да си сложи при желание.

Препоръчани теми