Има и майки, на които им се налага да пътуват и отсъстват в командировки - аз съм си всяка вечер вкъщи.
Има и майки, на които им се налага да пътуват и отсъстват в командировки - аз съм си всяка вечер вкъщи. 
Затова има болничен с основание "гледане на дете". 

(Да, знам че и мъжете трябва да помагат, да знам че не е само задължение на майката... ама изведнъж е само той)
Като е жената всеки ден, проблем няма 
Значи той да се развива и издига, а тя цял живот да мръхти до печката и гърнетата!
(Да, знам че и мъжете трябва да помагат, да знам че не е само задължение на майката... ама изведнъж е само той)
Като е жената всеки ден, проблем няма 
Чак пък толкова осъдително, колкото в първите коментари по въпроса - не е! Разбираемо е поне!
Значи той да се развива и издига, а тя цял живот да мръхти до печката и гърнетата!
Препоръчани теми