?Въпроси всякакви за СО?

  • 1 854 239
  • 20 915
# 19 935
Не цитирах целия пост, че ми е обидно да го имам в моите постове, но никога не мога да си представя да се обърна към майка на 3 деца с такава злост и неприязън към децата и особеностите покрай живота в ранните им години!

Всеки ходи на почивки, концерти и театри колкото иска. Не са децата пречките, а нагласите.

Защо толкова злоба от жени към други жени?
Виж целия пост
# 19 936
А презрението към "бурния бабешки живот" не ти ли се видя грозно? Каквото повикало, такова се обадило беше в случая.
Виж целия пост
# 19 937
Щото ако те настъпят или само ти намекнат, че си бита карта, трябва да настъпиш хубаво другия и да го убедиш, че на 70 правиш повече и по- як секс от него, че е супер яко да ти остават 10-20г а не 40-50.  И че е нищожество с прозаично ежедневие.
Виж целия пост
# 19 938
А презрението към "бурния бабешки живот" не ти ли се видя грозно? Каквото повикало, такова се обадило беше в случая.
Hands V
Виж целия пост
# 19 939


Не подхожда на една баба да е детемразка, дръж се на ниво. Animal See No Evil

Просто те е яд, че не ти дават внуците и така се успокояваш.

Тръгвам си на работа и с никакви въжета няма да се занимавам аз, нито с бабички.


Хи,хи! Внукът ми ходи по гаджета, а децата ги обичам по принцип, но всеки да си гледа своите.
Тръгвай си на работа когато поискаш, въпросът беше коя от двете ни води по- интересен живот- ти се подигра с моя, аз само те попитах кога последно си била на концерт и ресторант?

Най- смешна ми е реакцията на Контесата- гразна било, че те питам кога последно си била на културно мероприятие!? Mr. Green
Не ща да я питам какво се засегна, та така реагира..
Виж целия пост
# 19 940
Боооже, Луна, каква беше тая злоба, това хапане, ръфане и надничане под юргана и ехидно клюкарене Scream
Доядя те, че мъжът й изкарва достатъчно пари, пък твоя не ли, какво така ъи бръкна в здравето?
Винаги, ВИНАГИ бих подкрепила една жена да се върне на работа, ако след 7 години с малки деца й дома си се е докарала до депресии и болести. Ще се научат в семейството, че и тя е човек и ще се включат всички. Тя го е подкрепяла досега, негов ред е. Не го кара да строи луноход, а да води дете на градина егати.
Виж целия пост
# 19 941
Щото ако те настъпят или само ти намекнат, че си бита карта, трябва да настъпиш хубаво другия и да го убедиш, че на 70 правиш повече и по- як секс от него, че е супер яко да ти остават 10-20г а не 40-50.  И че е нищожество с прозаично ежедневие.

Разбрах. "Настъпеният" трябва да сведе глава и да замълчи, за да не обиди "настъпващия", който явно е в правото си да обявява чуждия живот за нищожен и скучен. Но за неговия - или добро, или нищо.
А на кой колко му остава, е Божа работа.
Виж целия пост
# 19 942
Скрит текст:


Не подхожда на една баба да е детемразка, дръж се на ниво. Animal See No Evil

Просто те е яд, че не ти дават внуците и така се успокояваш.

Тръгвам си на работа и с никакви въжета няма да се занимавам аз, нито с бабички.


Хи,хи! Внукът ми ходи по гаджета, а децата ги обичам по принцип, но всеки да си гледа своите.
Тръгвай си на работа когато поискаш, въпросът беше коя от двете ни води по- интересен живот- ти се подигра с моя, аз само те попитах кога последно си била на концерт и ресторант?

Най- смешна ми е реакцията на Контесата- гразна било, че те питам кога последно си била на културно мероприятие!? Mr. Green
Не ща да я питам какво се засегна, та така реагира..

Ами по гаджета ще ходи, много ясно, няма при тебе да си виси, да се натоварва детето и да ти пречи да "живееш". За съжаление, никога не си водила и очевидно няма да водиш интересен и изпълнен с културни и некултурни мероприятия живот, колкото мен, но не те виня - такова е било времето, предполагам.

На ресторант сме винаги, когато е хубаво времето и мъжа ми е в къщи през това време, но само през деня. Вечер не съм ходила скоро и не планирам. Концерт пък изобщо не ми е на дневен ред, не ми се ходи. Когато искам - ще отида, не е кой знае какво събитие да отиде някой на концерт.
Виж целия пост
# 19 943
Щото ако те настъпят или само ти намекнат, че си бита карта, трябва да настъпиш хубаво другия и да го убедиш, че на 70 правиш повече и по- як секс от него, че е супер яко да ти остават 10-20г а не 40-50.  И че е нищожество с прозаично ежедневие.

Разбрах. "Настъпеният" трябва да сведе глава и да замълчи, за да не обиди "настъпващия", който явно е в правото си да обявява чуждия живот за нищожен и скучен. Но за неговия - или добро, или нищо.
А на кой колко му остава, е Божа работа.
Не чуждия, а този на по- възрастните. Въпрос на зрялост е да приемеш, че след една възраст вече не си НАЙ и е нормално да имаш по- скучен живот, ти да си по- смачкана и по- скучна и т.н. Такива са природните закони и всеки си върви по пътя, но е хубаво да не се самозабравяш и да избиваш комплекси, че на 60+ си също толкова пълноценен, колкото на 40 /при равни други условия/.
Интересно наблюдение е, че всички 60- годишни, които са много оборотни и водят адски динамичния живот, винаги се изразяват за внуците си по един особен начин. Или децата им се оженили млади, а те не били готови да стават баби (wtf, централната фигура е майката, не бабата и дали тя е готова) или не обичат да се наричат баби и подобни. Това е оня егоцентризъм и чувство за особеност, който пречи да се примириш, че остаряваш и затова гледаш на всички други фронтове да си млад.
Виж целия пост
# 19 944
Щото ако те настъпят или само ти намекнат, че си бита карта, трябва да настъпиш хубаво другия и да го убедиш, че на 70 правиш повече и по- як секс от него, че е супер яко да ти остават 10-20г а не 40-50.  И че е нищожество с прозаично ежедневие.

Разбрах. "Настъпеният" трябва да сведе глава и да замълчи, за да не обиди "настъпващия", който явно е в правото си да обявява чуждия живот за нищожен и скучен. Но за неговия - или добро, или нищо.
А на кой колко му остава, е Божа работа.
Не чуждия, а този на по- възрастните. Въпрос на зрялост е да приемеш, че след една възраст вече не си НАЙ и е нормално да имаш по- скучен живот, ти да си по- смачкана и по- скучна и т.н. Такива са природните закони и всеки си върви по пътя, но е хубаво да не се самозабравяш и да избиваш комплекси, че на 60+ си също толкова пълноценен, колкото на 40 /при равни други условия/.
Интересно наблюдение е, че всички 60- годишни, които са много оборотни и водят адски динамичния живот, винаги се изразяват за внуците си по един особен начин. Или децата им се оженили млади, а те не били готови да стават баби (wtf, централната фигура е майката, не бабата и дали тя е готова) или не обичат да се наричат баби и подобни. Това е оня егоцентризъм и чувство за особеност, който пречи да се примириш, че остаряваш и затова гледаш на всички други фронтове да си млад.
Глупости. Нищо такова не виждам в поста на АбсурТ. И не е нормално, ако на 60 не си смачкана и скучна, да се приемеш за такава, само щото на някого това оправя самочувствието.
Виж целия пост
# 19 945
Никой не е определял Абсурд, като смачкана и скучна. Очевидно, че не е. А и за да си смачкан и скучен, не е нужно да си на години, може да си такъв и на 20 години.

Какъвто и да си, живота на 60-70, особено в някакво малко градче или село, далеч не е толкова активен и разнообразен, че да му "пречи нещо", едва ли не от купона я дръпнали, да гледа внучето.
Виж целия пост
# 19 946
Щото ако те настъпят или само ти намекнат, че си бита карта, трябва да настъпиш хубаво другия и да го убедиш, че на 70 правиш повече и по- як секс от него, че е супер яко да ти остават 10-20г а не 40-50.  И че е нищожество с прозаично ежедневие.


А кой пък ти дава гаранция колко ти остават? Точно на мнението на Абсурт съм, че всяка възраст си има своите предимства и недостатъци и затова е хубаво да се наслаждаваш на всеки период от живота, защото е неповторим. Моята свекърва е прехвърлила 60 и наистина живот си живее, да е жива и здрава. Излиза с приятели, ходи на почивки, не се спира. Само че това и до финанси опира (а не до години). Не е вярно, че на 60 си «бабичка», която няма какво смислено да прави и само мисли кога ще мре. Ако човек е здрав и не е съвсем безпаричен, може да си живее супер и на 60, че даже и на 70.
Виж целия пост
# 19 947
Клишета.

Когато по-възрастна жена, тръгне от нисък старт да плюе младите и да се доказва в очите на слепите, че е по-добре от тях, по някакви странни критерии е доста жалко.

И човек неосъзнаващ мястото и възрастта си, никак не може да я изживее пълноценно, същата тази възраст, с всичките и плюсове.
Виж целия пост
# 19 948
Не виждам смисъл да споря, след като се изопачават думите. Да, всяка възраст си има красота- и тази на 60- годишните не е в бурността и гладката кожа. Има и 20- годишни повлекани, но в общия случай е смешно да седнеш да се буташ при младите, че и да се изкарваш пО от тях. А това как наближаващите някоя възраст обичат да погребват младите, намесвайки вероятностите и съдбата с надеждата, дори не знам как да го коментирам.
Ако ви успокоява- споко, ще живеете до стотак и животът ви ще е бурен, ще правите секс на 98 през ден, а 30- годишните или ще скучаят и ще имат мизерен живот, или ще умрат, щото нищо не се знае Laughing

Нормално е на 25 да правиш повече секс от на 50+
Нормално е да си по- жизнен от на 50+
Нормално е да ти се случват повече и по- интересни неща.
Нормално е да общуваш с повече хора
Нормално е да си по- опънат, слаб и атлетичен от на 50
Нормално е да пътуваш повече от на 60
Знам, че ви се иска да сте изключенията и често се прокарва по темите мотивът за жизнените, поддържани и страхотни жени на средна възраст, докато младите са повлекани и скучнярки, ама в повечето случаи сте просто в статистиката. Особено в България. И е жалко да се изкарваш като младите по грешните показатели.
Виж целия пост
# 19 949
The catcher in the rye, аз съм на 33, незнам каква възраст наближавам, ако постът ти е насочен към мен. 35 може би. Никой никого не погребва, живот и здраве на всички съфорумки, но ти първа погреба 60-годишните с оставащите им 10 години живот. Това, че никой не знае колко му е писано си е самата истина. Иначе специално сред последните постове не съм прочела някоя 60-годишна да казва че има по-опъната кожа от внучка си и че мъжа й е по-голям жребец от гимназист. Единственото, което видях беше леко грубия пост на Абсурт, който обаче беше в отговор на друг в такъв стил. Иначе и на 30 не е като на 20, но пък на мен ми е супер. Не съм безгрижна мъжемелачка Sunglasses , а по цял ден съм с две пикливи и ревливи деца, но съм много щастлива. Имам товa, което искам. На 60 се надявам да съм здрава и да ходя по концерти, ресторанти и круизи. Пък секса сигурно няма да е бурен като сегашния, но поне може да е по всяко време, когато ни е кеф, без да се съобразяваме с никой 😍
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия