♡ Любов под наем ~ ♡ ~ Ягодов аромат ♡

  • 117 126
  • 741
# 150

На майката и шофьорчето май ще им се получат нещата  Joy Joy


Те не са ми интересни Peace  Както и Синан и Елчин  Whistling  Става ми смешно обаче като си помисля Селда как ще се обръща към Елчин - дали ще е сватя, или пък етърва ще й бъде Joy

+1
Явно, че с тебе ще следим само основната двойка  Joy Joy
А Синан ми е като плейбой със затихващи функции Joy Joy

Изгледах набързо епизода с мишката и на прибежки ( на работа съм Simple Smile ).
Финалът наистина е сладурски.
Да видим какво следва  Heart Eyes
Виж целия пост
# 151
Пепел, то е ясно, че другите са пълнеж, ама поне да бяха "татлъ" , та с интерес да ги следим, пък то ...  Whistling

Забеляза ли, че в първите две-три серии Синан и Волкан бяха облечени цветово почти еднакви? Crazy  Направи ми впечатление и си помислих "Таткото го е хванала кризата на средната възраст и се опитва да младее" Mr. Green
После пък една реплика на Синан ми се "заби" и го запомних, та си обясних стила му. Сподели на Волкан : "Не мога да се сърдя на Бурак, че е млад и живее като бохем, защото на младини бях същия като него."  Crazy 
В крайна сметка излиза, че момчетата наследяват характерите на чичовците си, а не бащините Laughing
Виж целия пост
# 152
"Аромат на ягоди" - еп. 7 с бълг.суб.

Нихат добре ще го подреди Бурак Laughing  Още в предната серия му каза да отиде с него на работа, а синковецът му отказа, че бил изморен. И Нихат: "А, да, изморен си от слънцето и плажа в Бодрум" Mr. Green
Виж целия пост
# 153
Пепел, то е ясно, че другите са пълнеж, ама поне да бяха "татлъ" , та с интерес да ги следим, пък то ...  Whistling

Забеляза ли, че в първите две-три серии Синан и Волкан бяха облечени цветово почти еднакви? Crazy  Направи ми впечатление и си помислих "Таткото го е хванала кризата на средната възраст и се опитва да младее" Mr. Green
После пък една реплика на Синан ми се "заби" и го запомних, та си обясних стила му. Сподели на Волкан : "Не мога да се сърдя на Бурак, че е млад и живее като бохем, защото на младини бях същия като него."  Crazy 
В крайна сметка излиза, че момчетата наследяват характерите на чичовците си, а не бащините Laughing
и аз си го помислих това  Laughing
Виж целия пост
# 154
Значи не си го внушавам Crazy , щом и Еванджелин си е помислила същото Peace



И един красив братовчед

Виж целия пост
# 155
Значи не си го внушавам Crazy , щом и Еванджелин си е помислила същото Peace



И един красив братовчед



Брат'чедът с тези лепенки на пръстите какво ли тренира  newsm78 Тук за пръв път да ми хареса, че във филма с тази прическа не ми е много тамам.

И извън темата:
Скрит текст:
Не че е правило, ама и моят син има характера на чичо си  Joy Joy Наистина.
Виж целия пост
# 156
Мерт Екин Даймаз е симпатяга  Flutter  Малко е вакличък, но въпреки това е хубав. Heart Eyes 

На тeзи снимки светлината и ъгълът на снимане си казват думата Wink Много е бял Мерт Laughing Peace





Не знам къде съм гледала, но чак сега видях, че има татуировки на лактите Crazy
Виж целия пост
# 157
И малко тройна хубост да покажа Crazy Laughing  Flutter

Виж целия пост
# 158


И извън темата:
Скрит текст:
Не че е правило, ама и моят син има характера на чичо си  Joy Joy Наистина.

И аз по темата извън темата... Joy

Скрит текст:
А сега де... Моят син няма чичо, а леля Rolling Eyes Надявам се да не прилича на нея, че тя е много луда  Joy
Виж целия пост
# 159
Момичета, аз само отбелязах какво съм забелязала, не исках да ви "вкарвам във филми" Laughing Peace



Утре е петък  Laughing  Да видим и там сценаристите какво са ни подготвили  Whistling






А тук Елчин и Баръш са с Айдилге. Участвали са в някакво тв предаване Peace

Виж целия пост
# 160
Нежност Hug... шегувам се, лафът да върви Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 161
Нежност Hug... шегувам се, лафът да върви Joy Joy Joy

И аз  Hug Hug Hug


Цитат
Момичета, аз само отбелязах какво съм забелязала, не исках да ви "вкарвам във филми" Laughing Peace

Аз май с тези сериали не излизам от "филма"   Joy Joy Joy

Скрит текст:
Гледам КБ, после почти проспивам Simple Smile някакви лица на Истанбул. Доскоро гледах КПА онлайн, а по ТВ-то Курт Сеит и Шура. Вкъщи ужасно ми се подиграват Simple Smile Ама не ми пука Simple Smile
Рени,
 Hug
Скрит текст:
Да не е лудичка като Седеф от КБ. Такава леля не е лошо да има човек Simple Smile
Виж целия пост
# 162
Рени, Пепел, разбрахме се Hug  Аз също не съм го казала сериозно, беше си шега Laughing

Ще познаете ли кой е този младеж? Laughing

Виж целия пост
# 163
Мале, момичета толкова активни и искам всеки ден!
Пепелче,
Скрит текст:
аз тъй като о принцип не пиша в темите за сериалите изобщо не бях разбрала, че КПА ще свършва и мислих, че ще е само сезона. Предпоследният епизод нещо ми просветна, че отива на свършване работата и веднага се обадих на ашкъма да прави проучване по турските сайтове, та той ме светна, че има само още един епизод. Ама пък много хубаво свърши!
Нежност, Мерт на тези снимки много са го избелили. Отиде му екзотиката Хахахах
Виж целия пост
# 164
Да благодарим на Евето и Виолета че ни го преведоха  Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия