Сладкарничка за книги - тема 48

  • 19 664
  • 750
# 315
Ули, трудно ще ти е да изпратиш преди края на юни  Whistling освен, ако нямаш предвид юни 2016  Hug

Авлига  Hug добре си се завърнала, членовете на семейството си остават такива, дори, когато се позагубят за малко  Peace

На Маришка другарчето е Мариета или Зори  Sunglasses

Нели, ще потърся в Пловдив през по следващата седмица на сергиите за втора употреба тази книга Матриархат и ако я има ще я купя  Peace /видях, че Нези се е отзовала/

Гиговче, с теб сме предложили една и съща книга на Нелка - Живот назаем и Небето няма избраници е една и съща творба /аз също мога да я пратя за прочит, ако Нели желае/ Разбрах, че си я чела  Hug

Бъб Hug

Днес тук времето беше приятно, надявам се следващите дни да е жега, /така или иначе ги водят горещници  Praynig/, за да мога се насладя максимално на морето, утре следобяд си отивам към Пловдив да си приготвям багажа и живот и здраве в четвъртък ще си пия кафето на плажа. Най-вероятно няма да мъкна лап-топа с мен, но ще се старая да надничам през телефона, ако не в понеделник ще наваксам с темата.
Лека нощ!
Виж целия пост
# 316
ДУ  smile3507
Спи ми се като "из ведро" (по Тони)  Tired
Само 4 часа сън не си е работа.
Кога ще стана министър, дан'мусеневиди  Crossing Arms ?
Хайде на кафенце  Hug



Цъ Crossing Arms !
Вчера ми се обадиха. Днес ще ги чакам да ми ги доставят в работата.

... между инженер и момченце хич няма разлика!
newsm20 newsm20
Да, да, да и пак да!!!
 smile3521 smile3501

Успешен ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 317
Кали, дан'мусеневиди, айде, откога те чакам  ... че не му се наработихме  Joy
На Маришка другарчето е Мариета или Зори  Sunglasses
Деско Joy дано не опираш до врачуване, за да се изхранваш, ше те мисля - от глад ше си загинеш, мила  Joy Joy Joy
Ае къде е Рейнчето?  Thinking
И къде, дан'мусеневиди, се покри Елинка?  Thinking
Ами Камиче?
А Мария Ч. дали разбра, че има игра?
Я бързо всички да се разписват с подробни обяснения!
Виж целия пост
# 318
Момичета, съжалявам, че не пиша често, но пък ви обичам много..  Heart Eyes

Кали, чудно кафенце! Мерси, мила  Blush

Маришка, благородно завиждам за играта, но ви следя изкъсо де  Heart Eyes
 
Юли, август съм на морцето - жива да ме ожалите  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
ама много смях и хубави емоции тук. Докато изчета всичко ..
силни прегръдки и целувки на всички
Виж целия пост
# 319
ДУ  bouquet!
Концертът беше размазващ, особено Орилн горанов и Данчо Караджов, ммм Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes....

Връщам се да ви чета.
Виж целия пост
# 320
 Добро утро, отбор сектантки!  Hug

 Кафе има вече, а гладни има ли? Че имам една тава с бутерки.  Whistling

Кали, пиле ранобудно, ти по-рано  и от мен ставаш. Дано да ти е лека работата, а да знаеш колко много си мисля тези дни за теб. Четох една книга за телевизиите и изобщо са неща от кухнята на една италианска телевизия - Канал 9. В смехотворна, иронична форма са нещата, но и представят проблемите вътре, в самата телевизия като цяло. Интересно ми беше, дали и ти не би искала да я прочетеш.

 Аз пих кафе доста рано на терасата, а срещу мен баира, покрит с мъгла. Паметника не се виждаше, но като взе малко по малко да се вдига мъглата, ми беше много интересно. Откриваше се гледката постепенно, станах свидетел как мъглата напълно изчезна. Опита се да пробие слънцето и успя. Simple Smile А няколко врабчета на черешата се опитваха да кълват останалите по клоните череши. То трудно, то мъчно. Клъвне врабчето, но черешите капват, защото дръжките им вече не държат. Нов опит с друга череша, пак същото. Чудо е природата, красота! Искам го слънчев днешния ден, не като вчера да вали пороен дъжд. Течаха реки по улицата следобед, стана и студено, наложи се да съм облечена с горнище.
Уж тези три дни са Горещниците. Да, ама не. Вече нищо не е като едно време. Вчера обяснявах на Тони за тези дни и защо хората са ги нарекли така.
Скрит текст:
На днешния ден почина баба, беше адска жега, помня кошмарния ден. А тя, милата, цепеше кайсии за ракия, тази година дори кайсиите не родиха...

Маришко, добра душицо, знаят момичетата за играта. То се коментира, преди да започне минава достатъчно време, за да се разбере от всички. А Мария Ч. сподели, че няма възможност да  участва този път, но ще има друга игра, там ще сме повече.  Simple Smile Мария, направо да те ожалим на морето, викаш.  Grinning Хубаво да ти е там!  Hug

 Мариетко, идвай да споделяш, знам, че не спиш.  Hug

 Айде, до после!  Heart Eyes

 
ДУ  bouquet!
Концертът беше размазващ, особено Орилн горанов и Данчо Караджов, ммм Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes....

Връщам се да ви чета.

 Ааааа, ето теее!  Hug Споменала си изпълнителите, които са ми любимци. Красив мъж е Орлин, с глас, който възбужда. А Данчо, еееех...Слабост имам и към двамата  и да знаеш, че ти завидях лекичко, но най-благородно.
Виж целия пост
# 321
Добрютрууу,

време за почивка и къде ще го прекарам, ако не тук Simple Smile

Кали заедно сме пили кафе  Hug

НелиHug
Дай някоя бутерка насам  Praynig

Аз сега не разбрах, кой няма да ми подарява сега Вени или Точ  Whistling

Ох, днес много неща се струпаха, дано всичко стане по най-добрия начин.
Виж целия пост
# 322
Добро утро!
Мариетко, завиждам ти за концерта.  Данчо Караджов на мен ми е слабост. Н
И умрях от яд че нямаше на кой да оставя Кати и да отида на концерта на Сигнал тук миналия месец.
Аз си гадая кой на кой е другарче. Накрая ще видя работи ли ми кристалното кълбо.
Ние сме малко селянчета. За раззнообразие.
Довечера очаквам и Краси да си дойде. Дано не е само за една вечер. Че както го нямаше месец много ми е залипсвал, та довечера .... Blush Mr. Green
Виж целия пост
# 323
Аха, Нели, страхотни! И на визия  - как пък години наред не мръдват...Орлин с тази леко разкопчана риза Heart Eyes...а Данчо целият в бяло Heart Eyes Heart Eyes, еххххх Crazy Mr. Green Embarassed...жалко само, че после ударихме по една бириШка/бяхме женска компания/ и докато се върна, ММ заспал...тюююююю, не знае той какво изпусна, ако ме беше дочакал Crossing Arms Whistling hahaha...

Изчезвам по задачки, ще мина и през библиотеката, че имам време - бол, а книжка - нъцки.

Днес планът е аз да извадя моето колело и да покараме с Дребо/Авлига Heart Eyes/

Нели, горещниците ги брой по стар стил - тогава ще видиш ooooh!...

Леко да е на душата на баба ти, там горе...

Алекс, другият път Кати с теб. Не е малка, тъкмо време за възпитание в музикални вкусове Peace. Като нямаше на кого да ги оставям съм ги мъкнала с мен моите, в резултат - чалга вкъщи не се слуша и за милимунда, но пък харесват, че и припяват песните на БТР,  Сигнал и Юрая Хийп.
Виж целия пост
# 324
ДУ и от мен  smile3507

Кали, дан'мусеневиди кога ще ставаш министър? Hug
Деси, приятно изкарване на морето Peace
Маришко, спокойно де, аз стоя на опашката за подарък при теб - правя тирамису, правя торта с мандарини, правя и много мъфини  bowuu bowuu bowuu Тъй заплюФ. Да се разпозная и аз някъде! Аааа, всички вече си заплюхте по някой  Crossing Arms
Мария Ч., хич не те и мисля  Mr. Green То на морето през лятото е гадно  Whistling
Мариетко, завид Flutter Който спал, не е ... прал  Joy
Нелко, виж сега - с тези бутерки няма да се разберем. Аз си нямам, пък ми се приядоха  Crossing Arms
Горещниците ги чакай след две седмици Peace Когато хората са ги нарекли така, календара е бил по-друг Peace
Леко й е на баба ти горе, тази година има златни кайсии. Ще си хапна след малко и ще си мисля за теб  Hug Heart Eyes
А иначе, на първия горещник имало именици, та поздравени да са  bouquet И моят татко е такъв, ама знае от няколко години и още няма изградени навици да черпи подобаващо  Mr. Green
Ули, не знам. Аз ще подарявам на едно градинаро-цветарче Peace
Алекс, разбрахме - слагаме коланите Mr. Green За концерта и аз мисля като Мариетка, нищо не пречи през лятото, на открито, на хубави и културни концерти да се водят децата Peace
Изчезвам, че след малко май ще ходя на разходка  Flutter
Виж целия пост
# 325
Добро утро  Hug

Нели, както си описала сутришната си гледка направо се пренесох при теб на терасата  Heart Eyes

Алекс, подготвям въжета и колани не се притеснявай  Mr. Green

Жегата не ми пречи много, стига да не ми се налага да ходя по институции след 1  ooooh! Вчера ми беше толкова натоварено на работа, че обядвах чак в 4 и се прибрах пребита в нас  Crossing Arms Днес се надявам да е по-спокойно.
Виж целия пост
# 326
ДУ  Hug
Деска,приятно изкарване на морето  Hug
Мария и на теб миличка,слънчево да ти е!
Мариетка ,викяш размаза се,добре ме ТМ е заспал,че щеше да размажеш и него Simple Smile
Нели,бутеркииии Crazy,фърляй бърже няколко насам Simple Smile .. В крайна сметка врабчетата хапнаха ли си черешки или гладни останаха Simple Smile
Точи,къде забягна  Hug
Кали,приятна работа!
На всички гуш Hug и хубав ден!

ПП,Лофи,дано днес да ти е по спокойно!
Нелка,направих ти запитване в другата тема Wink
Виж целия пост
# 327
ДУ   Hug

Малко по диагонал ви прочетох, но ще ме прощавате  Mr. Green
Бутерки се размятат, по концерти сте били, Деската на моренце заминава, Кали още не е министър, Зори гащички напазарувала  ... с две думи - всички сте добре  Heart Eyes  Hug

Моето другарченце още не е писало днес  Mr. Green
Виж целия пост
# 328


"Бъдещето е множество вероятности. Във всеки един момент ние го променяме с мислите, постъпките и изборите си." - Рани Маника "Японският любовник"

Маришка  hahaha аз за това хвърлям боб само покрай игрите  Grinning

Нели  Hug
Аз бих хапнала бутерки  Blush

Хубав ден, момичета. Ще се опитам по-късно пак да намина!
Виж целия пост
# 329
Кали още не е министър, ... с две думи - всички сте добре
Не, нееееее е добре, че не съм министър все още  Naughty Crossing Arms Sad

Нелче, отговорих ти в другата тема за тази книга; рЕзко ми се причете  Laughing Ще си я потърся по-натам и с радост ще споделя с теб дали написаното е вярно  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия