Сладкарничка за книги - тема 48

  • 19 662
  • 750
# 360
Аз пък в нито един жокер не се разпознах ,може би нямам другарче тази игра  Joy smile3538
Виж целия пост
# 361
Аз се разпознах в почти всички  Joy
Виж целия пост
# 362
Аз пък в нито един жокер не се разпознах ,може би нямам другарче тази игра  Joy smile3538
И аз така Simple Smile или тъкмо заподозра някой и следва жокер, който ме изключва  Whistling

Другарче, да знаеш, че ще се върна да видя какви жокери си пускало и дали съм можела да се позная Simple Smile
Виж целия пост
# 363
Аз пък в нито един жокер не се разпознах ,може би нямам другарче тази игра  Joy smile3538

 Нямаш, вярно е, заради мен.  smile3537 smile3538 И ще трябва да те компенсирам.

 Слив, на кое море ще си?  Wink

 Излизах, върнах се, четох, такива работи. Чета книга, но все си мисля, че ме чакат гардероби, по-точно един, но най-големия.  Да взема да го оправя, че да излезе тази мисъл от главата ми, че ме дразни като нахална муха.  ooooh!
Виж целия пост
# 364
 Whistling
Скрит текст:
Crazy
Скрит текст:
Laughing
Скрит текст:
Mr. Green
Скрит текст:
Алекс да не гледа моля Stop!
Скрит текст:


Виж целия пост
# 365
Въх, Марието мари!  Joy Как не ти стана жал за нас, като я пусна тая снимка! Давай сега по парче  Crazy
Мери, все забравям да кажа - много ми харесаха групата на систъра ти  Heart Eyes
Виж целия пост
# 366
 Искаш да ме комплексираш ли сега?!  Mr. Green Whistling Видях я, харесах я, но като видях рецептата - не. Заради млякото не бих я яла, затова и няма да я направя. Иначе така ме съблазнява. Ама, Мариетко, много сметана, много нещо иска туй красивото нещо.  Rolling Eyes Дай някоя по-лесна, дето и аз да мога да я ям.   chef
Виж целия пост
# 367
Мери, и на мен много ми харесват! Благодаря, че споделяш линкове! Hug

Мариетка, ммммммммммм!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 368
То е туй, ма МариеткУRolling Eyes
Ще ходя да гледам рецепта , видяло се е ...  Sunglasses
Мен пък нещо сладко не ме изкушава напоследък, чак не мога да се позная ... Един сладолед мъча от сутринта ... сега го дояждам.. мъка...  ooooh!  Laughing
Виж целия пост
# 369
Миж, туй нЯщУ Crazy е онУй нЯщУ Crazy Crazy, дето става готово само за 10 мин и после може да нападаш директно с лъжицата Mr. Green...грабваш 2 кофички сметана и мляко от магазина и пакет бисквити и си готова.
Виж целия пост
# 370
Да взема да я спретна освен ...  smile3506
И току виж съм се класирала в последния момент за другарче на Мариша    newsm53
Виж целия пост
# 371
Действай, ще ви хареса!
Виж целия пост
# 372
Нел,отговрарям веднага-на Златни пясъци ще ходим.
Мариет,срам нямаш Twisted Evil
Виж целия пост
# 373
Ама много сте лоши, ще взема и аз да направя една бисквитена торта Grinning
Благодаря ви за милите думи и стиснатите палци за групата, радвам се че ви харесват. Мислех да давам линковете в скрит текст, че да не спамя, ама щом ви харесват, добре Grinning
Виж целия пост
# 374
Мариетко, кажи къде да ти давам точен адрес и да пратиш едно парче (ама огромно). Щото Алекс такува предупреждения, че не трябва да гледа,  не чете. Па и си помисли че си пуснала подходящо за пране.   Blush (хормони, какво да ги правиш )  Пък то за ядене....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия