. Тази вечер за първи път откакто не пуша ( месец и единадесет дни ) сънувах, че пуша
. В съня ми пушех от време на време, само когато си поискам и ми беше готино, но когато се събудих ми трябваше известно време да се осъзная, че е било сън
. Първото нещо, което си помислих като отворих очи беше е не кожата и зъбите ми отново ще станат ужасни ( аз зъбите си ги избелих като направих месец за стимул и подарък и сега са много хубави, никак не ми се иска да станат както преди ). Тук е мястото да кажа, че съм на 28 години, пуша от 13 години, като последните по кутия на ден. Имам едно спиране на цигарите за 6 месеца и пропуших от лиготия на едно море. Този път наистина НЕ! ИСКАМ ДА ПУША ПОВЕЧЕ!не, че не трябва или се налага, просто ми писна да съм зависима, да мириша на фасове, освен това приятеля ми е непушач, а и след една година като завърша образованието си ( сега съм 4 курс фармация ) искаме да започнем опити за бебче и никак не ми се иска в този период да ги спирам или когато разбера, че съм бременна имам чувството, че е доста по-трудно, може би защото доста мои приятелки по време на бременостите си не успяха да ги спрат, пушеха по 1, 2- ужас. Успех на всички, които се борят с първите си дни без цигари, след 5- ден при мен стана значително по-лесно и хубав и бездимен ден
Здраве и много усмивки ви пожелавам,които наистина са качествени ,когато липсват цигарите!
Започвам да се замислям - като чета историите на другите дами, пък и при мен се получи така - май трябва човек наистина да поиска да ги спре, да се отврати от себе си и цигарите и да вземе твърдо и осъзнато решение за себе си, че спира да пуши. След това нито за миг да не допуска да се съмнява в решението си и да бъде щастлив от това. Ей, голяма работа е този Алън Кар.
. Лесно е! Най-трудно е първата седмица...





Препоръчани теми