Цветята в нашия дом – Тема 71

  • 83 965
  • 743
# 330
http://1drv.ms/1OYLaTG
Нещо не можах да се справя с вмъкването на снимка затова слагам линк. Мисля че сега трябва да се отвори вече  Praynig
Виж целия пост
# 331
http://1drv.ms/1OYLaTG
Нещо не можах да се справя с вмъкването на снимка затова слагам линк. Мисля че сега трябва да се отвори вече  Praynig
Имаш си Драцена Масангиана Peace
http://cvetq.info/comment.php?comment.news.93.extend
Виж целия пост
# 332
Бях ви показал лаленцата си от Кауфланд- цъфнаха


Виж целия пост
# 333
Аз спасих едно мини каланхое, жълтичко от Лидл, беше последното на 99 стотинки, дожаля ми , че не са го купили, заради едно счупено листо и го прибрах Blush Grinning
Виж целия пост
# 334
Момичета, някоя от вас отглежда ли кокосова палма в къщи? На път съм да унищожа моята, а я гледам успешно от юли насам. Confused
Виж целия пост
# 335
Извинявам се, ако това е коментирано преди, но знаете ли рецепти за някакъв разтвор от натурални съставки, не химикали, с който могат да се премахнат мухичките, които се развиват в почвата?
Виж целия пост
# 336
Извинявам се, ако това е коментирано преди, но знаете ли рецепти за някакъв разтвор от натурални съставки, не химикали, с който могат да се премахнат мухичките, които се развиват в почвата?

 Ще напиша какво правя аз в такъв случай, а понякога и без причина - набучвам кибритени клечки в почвата. Обърнати са с фосфора надолу, разбира се, той действа в почвата. Опитайте така, напълно безобидно е.  Peace

 
Момичета, някоя от вас отглежда ли кокосова палма в къщи? На път съм да унищожа моята, а я гледам успешно от юли насам. Confused

 Дано успееш да я опазиш!  Praynig Аз никога не съм имала кокосова палма,  а ги харесвам.

 
Виж целия пост
# 337
....Дано успееш да я опазиш!  Praynig Аз никога не съм имала кокосова палма,  а ги харесвам.

Благодаря, Neli M*, дано! От Гърция си я довлякох с колата лятото, голям зор беше, защото е голяма. Струваше ми само 6 евро. Ще ми е много криво ако загине. Съмнява ме, че я държах на сух въздух в стая с климатик и оттам започнаха да съхнат листата от върховете. Втори ден я пулверизирам, дано се стопира този процес. Confused
Виж целия пост
# 338
Нова придобивка за "Любимия образ"




Леко пролетно ухаят
Виж целия пост
# 339
Simple Smile Мидкоо, страхотни рошльовци си имате с любимия образ Hug
и лаленцата видях по-рано Simple Smile от моите любимиса - нисички и шаренки  Hug
Виж целия пост
# 340
Neli M*, ще опитам, благодаря! bouquet
Виж целия пост
# 341
Лаленца ,като божури

Виж целия пост
# 342
 Mr. Green и минзухарчето ми харесва  Hug
Виж целия пост
# 343
Здравейте, да искам да попитам за съвет.
Купих си Амарилис/ Хипеаструм, пише че е от колибри серията. Наистина е мъничък, а стъблото му тънко. Обаче като постоя вкъщи първо му пожълтя листото, после цъфна, но стъблото му е някак меко и не може да го задържи изправен, а цветчетата изглеждат повяхнали. Дали съм го преполяла или пресушила или пък му е горещо (21 градуса). Моля, дайте съвети и извинявайте, ако не пиша на правилното място.
Виж целия пост
# 344
Момичета, някоя от вас отглежда ли кокосова палма в къщи? На път съм да унищожа моята, а я гледам успешно от юли насам. Confused

Аз съм си купувала 2 пъти все около пролета. Стават много хубави и много добре се развиват. И в зимния период сякаш нещо се случва с тях.
Униват и не след дълго умират.
Незнам какво става.
И двата пъти изведнъж се случи.
И вече се отказах да си купувам кокосова палма.



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия