Цветята в нашия дом – Тема 71

  • 83 965
  • 743
# 375
Разкошни са Heart Eyes Вчера гледах на една тераса на съседния блок изкарани сандъчета със сакъзи, бяха на парапета даже Laughing Аз моите ги изнесох на затворената тераса, досега бяха в спалнята. А розата я изкарах навън, дожаля ми и пак я прибрах на затворената тераса Laughing Другата седмица ще я изнеса пак. И аз нямам търпение да озеленя балкона, бегониите ми всичките са оцелели, напускали са много гъсти стъбла, с много листа, че и цъфтят на мрачното стълбище. А тригодишната вербена уж изсъхна, аз я очупих и я зарязах, гледам онзи ден избива зелени връхчета Shocked Ако оцелее това ще е четвъртото и лято.
Виж целия пост
# 376
Китайските рози обичат по-топло, нощните температури още не са подходящи за тях, ще постоят поне 20-тина дни вътре.
Виж целия пост
# 377
Не китайка, обикновена роза. За китайките знам Simple Smile На обикновената вече и е време за навън, но пусто в това мрачно време ми е жал да я изритам.
Виж целия пост
# 378
О, в саксия ли я гледаш?
Виж целия пост
# 379
И аз имам мини рози в саксии и ги извадих и изрязах още преди 1 седмица. Даже ги наторих вече, нищо им няма, ако стане по-студено, ще ги прибирам  Peace
Виж целия пост
# 380
Мариетка страхотни са мушкатите,дано вече няма минусови  температури.
Месечинка и аз имам една върбинка 4 зима е вън на двора ,похлупваме я при големите студове с бутилка и сега гледам има пак зелено.Обаче лятото е доста по-голяма от другите които купвам готови,но пък и само тя оцеля,другите пробвах и с тях -не оцеляха.
При мен се разтварят цветовете на магнолията,та тази дни ще я снимам,имам цъфнал мини ирис и иглики,но не съм снимала.А и едно анемоне се отвори днес. Heart Eyes
Виж целия пост
# 381
О, в саксия ли я гледаш?
В саксия е. Мини роза от Кауфланд. От 2 години и нещо я имам, не е точно мини вече, не е и голяма, средна работа Simple Smile Мислех да я режа повечко, но избиха страшно много връхчета, че и поизраснаха, та и се размина голямата резитба, колкото съм подрязала есента - толкова. И един цвят, последният, който разцъфна от заложените през есента пъпки, още стои, сигурно повече от месец не е прецъфтял Heart Eyes
Виж целия пост
# 382
Колкото пъти са ми подарявали такива рози - все са загивали геройски, та не смея вече да си купя.
Виж целия пост
# 383
Аз имам две уморени, третата ми беше на късмет Laughing
Виж целия пост
# 384
http://flowersathome.org/index.php?a=1&id=174

Ето малко инфо за мини розите, аз от тук чета и я опазих от лятото досега  Peace
Виж целия пост
# 385
Аз имам две уморени, третата ми беше на късмет Laughing
Значи да купя и аз третата... Simple Smile Hug
Виж целия пост
# 386
Честита Баба Марта!
Бели и червени
Румени засмени




Виж целия пост
# 387
Честита Баба Марта на всички.Бъдете много здрави и с много цветно настроение Simple Smile
Виж целия пост
# 388
Здравейте  Simple Smile
Чета темата, чудесни цветенца показвате. Peace
Последните години съм ограничила цветята у дома, няколко палми и драцени, осем орхидеи имам, ктенанте, дъщеря ми си отглежда 5 кактуса. И сакъзчета за терасата, миналата година ги поднових, живи са, някои имат и цвят, още не съм ги изнесла на тераса.
Голямата ми любов обаче са двете камелии, бялата ми цъфти 5 зима у дома, червената за трета. Снимката не е много хубава, но ето ги


Имам и една гардения, сега е орязана и все още на нищо не прилича но напролет ще 'тръгне' Simple Smile Това е снимка от миналата пролет
Скрит текст:


Виж целия пост
# 389
ЧЕСТИТ 8-ми МАРТ МИЛИ ДАМИ!  bouquet
Да сте здрави и много обичани!


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия