Цветята в нашия дом – Тема 71

  • 83 965
  • 743
# 525
Мен цветята много ме успокояват. Имаме доста вкъщи, но гледам да са по-лесно отглеждащи се, защото нямам толкова време за такива, дето изискват по-специални грижи (определена влага, присаждане на строго определено време..)
Сега имам две празни саксийки в кухнята и ми се иска да засадя нещо ново. Светло е, но трябва да е като за по-сенчесто. Предложете нещо?
Виж целия пост
# 526
Бързо бягай до Кауфланд за фуксийки - много са кипри, по 3,50, отрупани с пъпки и цвят. Тъкмо обичат сенчесто Peace.
Виж целия пост
# 527
Моля за помощ.
Търся Аубриета по възможност разсад. Ще бъда благодарна, ако споделите от къде мога да поръчам Он лайн.
Виж целия пост
# 528
Здравейте





Виж целия пост
# 529
Бързо бягай до Кауфланд за фуксийки - много са кипри, по 3,50, отрупани с пъпки и цвят. Тъкмо обичат сенчесто Peace.

Мъжът ми ми донесе вчера една Simple Smile Наистина може да взема още.
Виж целия пост
# 530
Бързо бягай до Кауфланд за фуксийки - много са кипри, по 3,50, отрупани с пъпки и цвят. Тъкмо обичат сенчесто Peace.

Мъжът ми ми донесе вчера една Simple Smile Наистина може да взема още.
и аз имам...от мама Grinning довечера ще я местя в др.саксия.
Виж целия пост
# 531
сдобих се с две бегонии




и бели,рошави  лалета




Виж целия пост
# 532
 Hug цветно и шаренко да ти е, Мидко  Hug

скрил си хортензията, но аз я видях  Sunglasses
Виж целия пост
# 533
 Хехе, и аз видях хортензията.  Wink А лалетата кога и откъде ги купи, Мидко?
Виж целия пост
# 534
Хехе, и аз видях хортензията.  Wink А лалетата кога и откъде ги купи, Мидко?

в ботаника има прИмоциЙ  Blush http://botanika.bg/catalogue/label/2

за лаленца е късно, но има страхотни предложения за далии, гладиоли, бегонии,лилиуми...
даже два вида божури загледах  Blush
Виж целия пост
# 535
Хехе, и аз видях хортензията.  Wink
Сега като казахте и аз я видях Laughing
Страхотни рошави лаленца Heart Eyes
Виж целия пост
# 536
st. DobriCrossing Arms. Познай дали не напазарувах. Държа те лично отговорна за това.
Виж целия пост
# 537
Бързо бягай до Кауфланд за фуксийки - много са кипри, по 3,50, отрупани с пъпки и цвят. Тъкмо обичат сенчесто Peace.

Мъжът ми ми донесе вчера една Simple Smile Наистина може да взема още.
и аз имам...от мама Grinning довечера ще я местя в др.саксия.

Как точно се гледа? До сега не съм имала
Виж целия пост
# 538
st. DobriCrossing Arms. Познай дали не напазарувах. Държа те лично отговорна за това.


не мога да позная   Whistling
аз си набелязах много, но пусто трудно ходене "на село"  Tired
Скрит текст:
то математики без граници, то европейски кенгура и азиатски и олимпиади...
всяка събота има по нещо, а понякога и в неделите Tired
но не се оплаквам Blush ще дойде видовден и за мен
Виж целия пост
# 539
Здравейте в наи-сладката тема. Искам да попитам, дали някои от вас има калцеолария, защото четох противоречиви съвети за отглеждането и, а именно, че е едногодишно стайно, после се оказва, че не било едногодишно....и се притесних да не изгубя красивите ми цветенца. Та ако може някои с опит да ме светне, ще сам безкрайно благодарна.

ПС тази тема ми беше много приятна в един горчив етап от живота ми - само тук си отпусках душата да гледам красоти. Благодаря ви отново и за това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия