"Завръщане"/Sila/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 31

  • 51 624
  • 754
# 585
Привет, прекрасни момичета!

Много се радвам и днес, че успявам да се присъединя!

Аз, няма да раздавам квалификации, но ако някой знае кой е човекът на снимката, би ли споделил.

Чучи, много ми стана интересен анализът ти на взаимоотношенията на двете новоизгряващи звезди и особено, че той бил хлътнал. Според мене... просто не виждам нещо да клони натам, но.... все пак хората са актьори.

Друго обаче забелязах, на една от снимките, които си постнала, режисьорката изглежда, че е  доста добронамерена към Мехмет.

А относно дамата –  с писаниците дама е нали, като сте си писали - да, определено е много напориста - мисля, че не е туркиня - иначе щеше да му се обяснява на турски, нямаше да разчита на интернет най-вероятно - освен, ако не е много млада - от тия, дето седят един до друг и си общуват през Фейсбук.
Изглежда много решена спрямо него, а той изглежда не й обръща голямо или пък никакво внимание, което тя е интерпретирала като депресия.

Но, както казваш, тя може да има повече информация -  само че, мъж на 35 г. депресиран?






image posting

 "60% of the Turkish public is stupid"
These words are so true!
And not only in Turkey! Unfortunately, in many parts of the world it is possible!

60% от турската общественост е глупава
Тези думи са толкова верни!
И не само в Турция! За съжаление, в много части на света е възможно!

Това означава поста от стената му Rolling Eyes

Виж целия пост
# 586
Това е публикувано в Туитър

Hikayenin sonu; adam yorgun, kadın yok.   Shocked

Не знам на какво да вярваме вече, но плюс всичко, което Цвети си е писала с фенката... Човек се замисля  newsm78
Виж целия пост
# 587
А!.... фенката да не е Кароуто, че е толкова запозната, но пък Кароуто не ми изглежда така напориста.
Виж целия пост
# 588
Здравейте,
Коте допълнила си аватара си. Много готини снимки. Laughing
Виж целия пост
# 589
Привет, прекрасни момичета!

Много се радвам и днес, че успявам да се присъединя!

Аз, няма да раздавам квалификации, но ако някой знае кой е човекът на снимката, би ли споделил.

Чучи, много ми стана интересен анализът ти на взаимоотношенията на двете новоизгряващи звезди и особено, че той бил хлътнал. Според мене... просто не виждам нещо да клони натам, но.... все пак хората са актьори.

Друго обаче забелязах, на една от снимките, които си постнала, режисьорката изглежда, че е  доста добронамерена към Мехмет.

А относно дамата –  с писаниците дама е нали, като сте си писали - да, определено е много напориста - мисля, че не е туркиня - иначе щеше да му се обяснява на турски, нямаше да разчита на интернет най-вероятно - освен, ако не е много млада - от тия, дето седят един до друг и си общуват през Фейсбук.
Изглежда много решена спрямо него, а той изглежда не й обръща голямо или пък никакво внимание, което тя е интерпретирала като депресия.

Но, както казваш, тя може да има повече информация -  само че, мъж на 35 г. депресиран?






image posting

 "60% of the Turkish public is stupid"
These words are so true!
And not only in Turkey! Unfortunately, in many parts of the world it is possible!

60% от турската общественост е глупава
Тези думи са толкова верни!
И не само в Турция! За съжаление, в много части на света е възможно!

Това означава поста от стената му Rolling Eyes


Prinx, зад тази страница стои жена фенка и е туркиня или поне живее в Истанбул и между впрочем  комуникира  и на турски. Аз си общувам с нея на английски, но ми прави впечатление, че отговаря и на коментарите на румънките на английски. Когато за пръв път чухме за нея, коментарът и към снимката на МАА беше и на английски и на турски. Тя беше първата, която проби той да и отговори на коментар от споделяне, но мисля, че това беше на другия профил, който той закри newsm78 Колко е напориста не знам, но шапка и свалям, че му казва директно какво мисли  Peace
Виж целия пост
# 590
Това е публикувано в Туитър

Hikayenin sonu; adam yorgun, kadın yok.   Shocked

Не знам на какво да вярваме вече, но плюс всичко, което Цвети си е писала с фенката... Човек се замисля  newsm78

Гале и аз видях това в Туитър и ме заглождиха съмнения.... А сега във Фейса е това..

Bir defada 20 veya 30 kişiden fazla Ölüm olmadan bişey yapmaz kimse 8 şehit için yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı yeter!!

http://www.hurriyet.com.tr/anasayfa/
Моля някой да го преведе  Peace
Виж целия пост
# 591
и аз моля newsm17 знаещите турски да ни преведат постовете, та да почнем с "Анализа" box Smile thumbsup smile3555 newsm78 #Crazy bash Heart Eyes
Виж целия пост
# 592
Хелен, ето я причината  ooooh!  #Crazy   Sick



Е, това никога няма да го разбера!!!
знам, че любовта е сляпа! Но, в никакъв случай, не е малоумна!!
Как може да се влюбиш ТОВА!
 и не ми казвайте, че той, май е умен, готин, забавен, добър и...............!!! защото, той показа, по много брутален начин, че не е такъв!!
Хелнче, ти си психолога тук. Какво мислиш? каква е причината, Дженсу, да не иска целувка с наш Мехмет? Да не би, дъха му да мирише лошо Shocked

Това нещо, което е до Джансе не мога да го гледам.
..на..с това нещо Джансуто е правила любов и кой знае още какво... newsm78 newsm78 newsm78

а пък с това нещо Джансуто казва, че я отблъсквало/ама аз не й вярвам че е вярно/

и с това също

Аз също не й вярвам.

Има една приказка за шоколада: 9 от 10 човека обичат шоколад - е този десетият е егати лъжеца. Сега ще я перефразирам: 9 от 10 жени са влюбени в АГАТА, е тази Джансу е егати лъжкинята.
Виж целия пост
# 593
Според, нескопосания превод на гугъл: туита, е нещо от сорта: край на историята, самотен мъж без жена newsm78 newsm78 [/glow]

Поста във ФБ профила, пише за брой убити, и че смарта прави или не прави нещо!!??
Да не би да е имало, пак атентати, днес в Турция?
[/b]
Виж целия пост
# 594
Скрит текст:
Хелен, ето я причината  ooooh!  #Crazy   Sick




Е, това никога няма да го разбера!!!
знам, че любовта е сляпа! Но, в никакъв случай, не е малоумна!!
Как може да се влюбиш ТОВА!
 и не ми казвайте, че той, май е умен, готин, забавен, добър и...............!!! защото, той показа, по много брутален начин, че не е такъв!!
Хелнче, ти си психолога тук. Какво мислиш? каква е причината, Дженсу, да не иска целувка с наш Мехмет? Да не би, дъха му да мирише лошо Shocked

Това нещо, което е до Джансе не мога да го гледам.
..на..с това нещо Джансуто е правила любов и кой знае още какво... newsm78 newsm78 newsm78

а пък с това нещо Джансуто казва, че я отблъсквало/ама аз не й вярвам че е вярно/

и с това също

Аз също не й вярвам.

Има една приказка за шоколада: 9 от 10 човека обичат шоколад - е този десетият е егати лъжеца. Сега ще я перефразирам: 9 от 10 жени са влюбени в АГАТА, е тази Джансу е егати лъжкинята.

Абсолютно съм съгласна!!
 Няма начин, да не и е тръпнала сърцето многократно, при вида и в прегръдките на наш Мехмет!
Тази химия, между тях, не се е получила от нищото!!

в някоя, от предишните теми, някой, може би Ваня! но не съм сигурна!
постна един, много красив , но най вече реален "разказ" от форума на рускините, в който се описва тържеството, по случай края на снимките и.... сбогуването на МАА и Дженсу!
моля, който го беше постнал, пак да го постне тук, ако може newsm17   
Виж целия пост
# 595
Доколкото разбрах терористи от ПКК са взривили с дистанционно кола-бомба при преминаването на военен конвой и има 8 убити! Дано вече спрат тези безумия!  Praynig Но е ясно, че Мехмет изразява отново гражданската си позиция.
Виж целия пост
# 596
Доколкото разбрах терористи от ПКК са взривили с дистанционно кола-бомба при преминаването на военен конвой и има 8 убити! Дано вече спрат тези безумия!  Praynig Но е ясно, че Мехмет изразява отново гражданската си позиция.
Скрит текст:

Теракт на юго-востоке Турции — погибли восемь военнослужащих
Боевики Рабочей партии Курдистана (РПК) подорвали армейский транспорт

Анкара, 19 Августа 2015, 16:38 — REGNUM  На юго-востоке Турции в провинции Сиирт в результате подрыва транспортного средства с военнослужащими на взрывном устройстве погибли 8 человек, сообщает телеканал CNN Turk.

По данным газеты Hurriyet, взрывное устройство было заложено боевиками Рабочей партии Курдистана (РПК) на обочине дороги и приведено в действие дистанционно, когда мимо проезжал армейский транспорт.

В провинцию для поиска и нейтрализации организаторов теракта направлены подразделения спецназа.


 http://www.regnum.ru/news/accidents/1953875.html


Виж целия пост
# 597
Това вече е ново smile3521
депресиран бил!! да..да! ама не newsm08




Виж целия пост
# 598
 Hug

Днес е имало стрелба пред Домлабахче с един ранен...
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4932787


Диди на тази снимка Алакурт като щъркел с тези тънки крака, аджеба той ли е или колаж
Виж целия пост
# 599
Доколкото разбрах терористи от ПКК са взривили с дистанционно кола-бомба при преминаването на военен конвой и има 8 убити! Дано вече спрат тези безумия!  Praynig Но е ясно, че Мехмет изразява отново гражданската си позиция.
Наистина е време да спрат с тези нападения. Много жалко за убитите и техните семейства.
Но се радвам, че Мехмет изразява гражданската си позиция. А и не е само той.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия