Дванайсетокласници - 2016/2017

  • 113 897
  • 752
# 330
И резултатите по химия в СУ излязоха. Дъщеря ми има 5.50. Доволна е. Подготвяла се е предимно за МУ, така че тази оценка е отлична за нас.   Grinning Утре сме на изпит по Биология в СУ. Дано и там всичко е ок!  Simple Smile
Виж целия пост
# 331
Поздравления!
Успех утре!
Виж целия пост
# 332
Поздравления!
Успех утре!
Благодаря!  Simple Smile
Виж целия пост
# 333
И резултатите по химия в СУ излязоха. Дъщеря ми има 5.50. Доволна е. Подготвяла се е предимно за МУ, така че тази оценка е отлична за нас.   Grinning Утре сме на изпит по Биология в СУ. Дано и там всичко е ок!  Simple Smile

Браво! Упех и утре!
Виж целия пост
# 334
Моята не е доволна от оценката си по Химия ..., но колкото-толкова Simple Smile Следва матура и изпит на юни Simple Smile
Виж целия пост
# 335
Качени ли са изпитите по БЕЛ и История на сайта на СУ или аз не ги намирам?! Thinking
Останах с впечатление от учителя на младежа ,че са там.
По БЕЛ ги били поизненадали малко с голямата част граматика.  Simple Smile
И резултатите излязоха ли от предварителните и качват ли ги ?
Успех на децата ви ! Peace Ние ви следваме!
Виж целия пост
# 336
Здравейте, дали още съществува традицията с изпращането на дванадесетокласници?
Виж целия пост
# 337
Здравейте, дали още съществува традицията с изпращането на дванадесетокласници?

При нашите ще бъде в понеделник на 15.05, когато се води и последният им учебен ден. Вчера набързо и в първия магазин си купи моята щерка - панталон и риза Simple Smile
Виж целия пост
# 338
Здравейте, дали още съществува традицията с изпращането на дванадесетокласници?
Утре ги изпращат нашите, в 11 часа...искали са по-късен час, директорката не разрешила. Ще бъдат "с тениска на бала".
Сякаш вчера я изпращах в първи клас  Heart Eyes
Виж целия пост
# 339
На тези изпращания ще има ли родители? Ала-Бала, ти ще ходиш ли?
Виж целия пост
# 340
На тези изпращания ще има ли родители? Ала-Бала, ти ще ходиш ли?
Няма родители, изпращат ги на двора мисля...поне това съм виждала по снимките от минали години.
Мина ми бегло идеята, но май няма да ходя. По принцип родители не ходят. Не че не ми се иска да ги видя Simple Smile
ПП
Питах детето, каза че вероятно ще има, но предвид работния ден и часа може да не са много.
Виж целия пост
# 341
Преди малко получих e-mail - покана от нашето училище за въпросното изпращане, така че аз мисля да отида Simple Smile.
Виж целия пост
# 342
И нашите са на 15 май.Аз ще ходя!
Виж целия пост
# 343
В училището на дъщеря ми изпращането вече мина.
Малко снимки -  http://www.acs.bg/Gallery.aspx
Виж целия пост
# 344
Нашето  изпращане е в петък ,синковеца каза,че родители няма да има.Ще обличат тениски с надпис:
Випуск 2017
Панаир на суетата
добрината
       Думата суета е задраскана,т.е. Панаир на добрината
     Confused Това е положението...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия