Снимки, направени със смартфон

  • 47 456
  • 744
# 555
Уф, вече не знам къде да качвам. Последните са в гугъла  Tired
Дайте идея за някакъв сайт  newsm78
В снимка.бг.Ама в публичен албум.Ако в гугъл си си скрила албума, няма как да се вижда.
Виж целия пост
# 556
Аз също започнах да ги качвам в снимка.бг и нямам проблеми.

Мойта снимка е от Сарафово.
А Ахтопол ми е любим. Има страхотни плажчета.
Виж целия пост
# 557
Аз пък виждам на Дането снимките. Много харесвам магнолии.

***

Виж целия пост
# 558
Наблюдатели. Simple Smile

Виж целия пост
# 559
Честито Благовещение!
Днес съм на розова вълна  Grinning


Виж целия пост
# 560
2 и от мен:
IMG_20150710_103938-web by Zhana (SPL), on Flickr
*******************************************
IMG_20160316_180254 by Zhana (SPL), on Flickr
Виж целия пост
# 561
Ех, че разнообразни настроения!

***

Дъждовен пролетен ден

Виж целия пост
# 562
Виж целия пост
# 563
Виж целия пост
# 564
OrleanAngel това татуировка ли е?
От мен днескашния изгрев

Виж целия пост
# 565
OrleanAngel това татуировка ли е?
На мен ми мяза на пеперуда, направена от пластмасови мъниста.

Хареса ми изгрева с чайките.

***

Виж целия пост
# 566
От мен вишнички

Виж целия пост
# 567
От мен - една парижка  Simple Smile  :
Виж целия пост
# 568
OrleanAngel това татуировка ли е?
На мен ми мяза на пеперуда, направена от пластмасови мъниста.



Такова е, само дето манистата са стъклени Simple Smile
Виж целия пост
# 569
Въйййй,любимият ми изгрев  Hug Фантастичен е!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия