♡~ Аромат на ягоди ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 15

  • 36 937
  • 739
# 285
Рейтингът в социалните мрежи за м. Септември:

Виж целия пост
# 286
Темпи, май ще ме зарибите и с ААА.
Комедии ми дай на мен Joy Joy

Гледай, гледай, таман още една луда ще се присъедини към нас..  hahaha hahaha Сериалчето е доста подобно на Статуса, същата луда история...  Joy Joy Joy Joy

За ААА - много свежа комедия е  Peace  Ако загледаш - няма да сбъркаш  Hug  На моменти главната героиня наподобява Айшегюл  hahaha

Оххх че и по- зле... Айш поне акъл има.. за Нисан не съм толкова убедена..  hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 287
Момичета тая вечер се оказва че няма да мога да гледам епиьода с вас ама ще ви чета. Hug
Виж целия пост
# 288
Подготвяте ли се за Йо, newsm78 момичета
Виж целия пост
# 289
Подготвяте ли се за Йо, newsm78 момичета

Аааа, някои по рождение сме готови за него  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 290
Отдавна съм готова за Патрона.
Виж целия пост
# 291
Виж целия пост
# 292


Подготвят ни фрагман за довечера.



Бижутата на Бендис.

Виж целия пост
# 293
Днес сме на диета, ни баклави, ни локуми ни посещаемост newsm78 То вярно петък е, но много тихо тука. Ха дано ни пуснат трей на Статуса, че днес няма снимки от тях Thinking
Виж целия пост
# 294
Днес сме на диета, ни баклави, ни локуми ни посещаемост newsm78 То вярно петък е, но много тихо тука. Ха дано ни пуснат трей на Статуса, че днес няма снимки от тях Thinking


Затишие пред буря  Joy
Виж целия пост
# 295
Темпи,коскоджам доктор е Нисан как може така да я обиждаш  hahaha

Чакаме чакаме,вече търпение не ни остана..
Виж целия пост
# 296
https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png


Преводче моля Praynig
Виж целия пост
# 297
Wink Отивам за билков чай за гърло до билковата аптека, само да не ми го объркат, че ще изпадна в приключение.
Виж целия пост
# 298

Сарде, с моя калпав турски разбрах следното:

Дефне разбива на парчета сърцето на Йомер, Суде пристига, положението между Ясемин и Исмаил се обърква и те се шокирват.  Peace



Алекс, нали си семейна  Mr. Green  Няма се плашиш  hahaha
Виж целия пост
# 299
Знам, че е Ашков ден днес, но .. Неж , по нашата част Simple Smile
https://instagram.com/p/8Qim2EsmzI/?taken-by=ibrahimcelikkol.fc
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия