Февруарчеее, мама подлуди - последно момче или момиче ще си ти?-тема 6

  • 32 361
  • 724
# 300
Аз, аз съм  hahaha hahaha hahaha
Божееее мислех, че аз съм нервака на групата  hahaha ма има и други лудички  hahaha hahaha
Завиждам ...!!!  Благородно, доколкото е възможно  Blush

А сутрин от колко си на работа,защото аз идвам към 7:Зо ,работя без почивка и затова си тръгвам в 16:00 часа.
Ели,наистина много дотежава когато не си си доспал и аз от известно време ставам по 100 на нощ и вечер взе много рано да ми се доспива.
Аз и преди казах - като почнахме ремонтите първо направихме тоалетната, мъжо каза : "И без това там живееш, поне да ти е хубаво..."  hahaha Чак се чудя къде отива тази всичката вода - пия по поне 4 литра вода на ден, ама тая проклета тоалетна ме зове вечер... И като стана 3-4 пъти и вече не ми се спи, пък и смисъл да лягам няма  Tired

Сутрин съм от 09:00... което пак е ужасно, по моите стандарти, защото хич не съм по ранното ставане, а в 8:30 най-късно съм излезнала.
С две думи, чакам да стане средата-края на ноември, че и аз да изляза в болничен вече Simple Smile
Аз даже вече си харесах 16 ноември като дата за начало на болничния  Peace Гледам календара и като затворниците броя дните с чертички по стената  hahaha Иначе и аз съм от 9 на работа, ама тръгвам от вкъщи в 8 без 15  ...  ставам в 6 ... и в комбинация с неспането ooooh!
Виж целия пост
# 301
Добро утро  Heart Eyes Hug

.katniss.  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed И пиши веднага като се прибереш  Hug

Нещо ме е хванала параноята  smile3511 бебка втори ден нещо не я усещам  Mr. Green Mr. Green Офф ако оцелея докрая ще е добре  Crossing Arms Crossing Arms
Не се тревожи и аз се бях шашнала че не усещам бебо,но прочетох някъде че между 21 и 26 седмица мъниците спели между 16 и 22 часа така че дишайте спокойно
Виж целия пост
# 302
Не се тревожи и аз се бях шашнала че не усещам бебо,но прочетох някъде че между 21 и 26 седмица мъниците спели между 16 и 22 часа така че дишайте спокойно

 Hug Hug Hug Hug Hug

Деска все да има за какво да се шашкам да ти кажа  ooooh!
Ма ей така като прочета нещо написано от вас и се успокоявам малко или много. Благодаря ти  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 303
Здравейте,
Да се включа и аз-термин 25.02.-момиче-трета бременност Grinning
Виж целия пост
# 304
Здравейте,
Да се включа и аз-термин 25.02.-момиче-трета бременност Grinning

Страхотно мила  Hug Колко се радвам на мами с повече от едно детенце  Heart Eyes Hug
Добре дошла, лека и безпроблемна до края  bouquet
Виж целия пост
# 305
Добре дошли на новите мами. Леко и безпроблемно бременеене + страхотен пухкав резултат на финала.
Иначе девойките с работното време до 16, 17:30 и 18 - пасти да ядете. Аз съм от 9 до 19 като имам един час път от вкъщи до работа. Обедна почивка в повечето случаи нямам, защото работя с хора и през по - голямата част от времето между 12 и 16 часа е пълно с клиенти. Ям на крак и обикновено псувам по всеки, който влезе по това време. На всичко отгоре - работя сама, няма кой да ме смени ако нещо стане (да не дърпаме дявола за опашката)  Rolling Eyes Така че мили момичета има и по - зле от вас, не че се хваля де  Laughing И аз като Миеринчето съм нервна персона...
Ама пусто не ми се виси в къщи ... Всички ми викат излизай болничен, и без това се водиш рискова бременност, обаче аз съм луда калинка и съм решила, че ще си работя до края (ако съм добре де, защото ако има и най - малка опасност за малкия залепвам си на леглото и няма кой с кран да ме мръдне от там)  Crazy Оф какво да ви кажа - жив и здрав да е мъжа ми, че ме търпи такава вече 14 години почти Twisted Evil
Виж целия пост
# 306
Мами,да споделя и аз след прегледа,тежим 350гр.
Виж целия пост
# 307
Най-после се прибрах  ooooh!

Момичета, обичам ви  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Благодаря за стиснатите палци и за положителната енергия.
Докато вляза на преглед бяха ме хванали всички нерви на света, но Слава Богу всичко е наред с бебчо, само едно нещо там е гранично, но няма да се споменава за сега.
Мен много ме притесняваше тая миома, но Сигридов вика, че изобщо нямало да ми кажа за нея, 1 см само, не заслужава внимание Simple Smile
И понеже пия по две кафенца на ден (в офиса ме гледат с големи очи - щяла съм да родя нервак), реших да попитам какво мисли. Каза да си пия на воля кофеиново кафе, дори е полезно срещу развитие на Алцхаймер.
Та така, да видим до кога ще съм спокойна Simple Smile
412 г е бебето, не запомних колко е дълго  Crazy

Добре дошли на новите мамчета  Hug



Виж целия пост
# 308
Здравейте, дойде време да се запиша и аз в редиците на февруарките.
Термин 02.02.2016, момче, първа бременност.
Виж целия пост
# 309
 preggo welcome sohappy Увеличаваме сее, добре дошли на всички. Blush
Виж целия пост
# 310
Добро утро  Heart Eyes Hug

.katniss.  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed И пиши веднага като се прибереш  Hug

Нещо ме е хванала параноята  smile3511 бебка втори ден нещо не я усещам  Mr. Green Mr. Green Офф ако оцелея докрая ще е добре  Crossing Arms Crossing Arms
Довечера легни по гръб и постой така 15-20 мин. Аз така се проверявам
ако не съм го усещала по-дълго време
Виж целия пост
# 311
А, аз като съм с ненормирано работно време. Имам преди обед някой час, повече то в интервала 16-19 и 30 (когато ми е най-зле и най ми се гади). А изпити със задочните студенти - по няколко на ден, почти всяка събота. Отделно пиша публикации, подготвям студентска научна сесия и редактирам докладите на студентите, участвам в 2 проекта и още не знам какви неща. Хубаво е, че работата е разнообразна и не ми е скучно, но в момента точно това ме напряга. Нямам търпение да вляза в час, че там поне е рутина и знам какво да правя с точност до минутата.

Реално тази седмица работя всеки ден от 9 сутринта до към 10 вечерта (не броя следобедото излежаване, което по възможност не пропускам). Грохнала съм, но до 15-ти ще е такова положението. До тогава ни събота, ни неделя ще видя като почивен ден Sad

А иначе съм ок, само дето вече качването на стъпала е нещо кошмарно, а и от стоене права или на неудобен стол, яко ме хвана кръста.

 Hug на новите момичета, успех!
Виж целия пост
# 312
ЗА УТРЕ НЯКОЙ, ОСВЕН МЕН ДА ИМА ЗАПИСАН ЗА УЧИЛИЩЕТО ЗА РОДИТЕЛИ В ЩЕРЕВ?
Виж целия пост
# 313
Довечера легни по гръб и постой така 15-20 мин. Аз така се проверявам
ако не съм го усещала по-дълго време

Сега го пробвах но нямаше ефект  Mr. Green а как не обичам да лежа по гръб  Mr. Green

И миличка много се радвам, че с бебчо сте добре. всичко е наред  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 314
Довечера легни по гръб и постой така 15-20 мин. Аз така се проверявам
ако не съм го усещала по-дълго време

Сега го пробвах но нямаше ефект  Mr. Green а как не обичам да лежа по гръб  Mr. Green

И миличка много се радвам, че с бебчо сте добре. всичко е наред  Heart Eyes Hug
Благодаря ти мила Heart Eyes

Сега да не вземеш да се филмираш...всичко е наред, явно му се спинка на бебчето ти повечко. Ама в това дъждовно време какво друго да се прави  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия