Коледни подаръци 2015

  • 146 821
  • 1 381
# 1 275
Някой купувал ли е тази умна писалка? Ок ли е за 5г дете?

На моя син му я подариха на 3тия рожден ден.Доста се занимава с нея.След 2 седмици ще става на 4 и още играе с нея.Но мисля че за по голямо дете ще е скучна
Виж целия пост
# 1 276
Имам нужда от помощ за подарък на момиче на 3 годинки и половина.
Много харесах тази тоалетка, но я няма в наличност, а на друг сайт я намерих на почти двойна цена - https://www.ozone.bg/product/djeco-dj06545-detska-toaletka-s-aksesoari/
Сега много се чудя  newsm78 Затова моля, препоръчайте нещо, което харесват момичетата на тази възраст. Направо с линк към конкретна играчка най-добре, и без това ще поръчвам онлайн bouquet

Добавям: без готварски неща, вече сме й подарявали голяма кухня Wink
Виж целия пост
# 1 277
За двете племеннички (сестрички), на 4,5 г. и на 3г, купихме:
По една кукла Барби
На голямата - куфарче за рисуване, с чекмеджета с различни принадлежности
На малката - сушилник за съдове + съдовете вътре
На двете по един пъзел с Хелоу Китти
На двете по един блок за рисуване с принцеси отпред
По един шоколадов Дядо Коледа

Дано съм помогнала на някой с идеи. Малки са, но сигурно за трети път подаряваме Барби - та. Голямата иска, харесва ги и си играе, малката гледа от нея Simple Smile
Виж целия пост
# 1 278
Здравейте!

Да споделя и аз какво съм взела .
За 5 -годишния ми син :
Конструктор на Херос  http://www.hippoland.net/produkti/detski-igrachki/konstruktori-i … ruktor-170-chasti
Музикално преспапие с Дядо Коледа.
Лего  http://www.hippoland.net/produkti/detski-igrachki/konstruktori-i … den-kroul-r-60034
И този кемпер ,който още пътува, най- желаната играчка :http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00ST8193W?psc=1&redirect … mp;tag=bgma03c-21
  За малкия ми разбойник:
Пиано Коте: http://www.hippoland.net/catalogsearch/result/?q=%D0%BF%D0%B8%D0 … vance&dir=asc
Това дървеното самолетче: https://www.google.bg/search?q=play+tri+D+aeroport&source=ln … TwHRqMTFTfcWmM%3A
Влакче:   http://www.hippoland.net/legnoland-d-rveno-vlakche
 Сега за племенниците ми :
Момченце на 2 годинки:
 Самолетче: http://offers.kd2.org/en/gb/lidl/pirp/
Момченце,4 год.
DICKIE Автобус  http://www.hippoland.net/dickie-avtobus
За сестра ми готварската книга На Манчев и Шишков,за съпруга и  "БИЛЕТ "КОЛЕДЕН ПАКЕТ" на Нац.лотария  Grinning
Това е засега.Остана мъжа ми ,много е труден Thinking Laughing
Виж целия пост
# 1 279
Имам нужда от помощ за подарък на момиче на 3 годинки и половина.
Много харесах тази тоалетка, но я няма в наличност, а на друг сайт я намерих на почти двойна цена - https://www.ozone.bg/product/djeco-dj06545-detska-toaletka-s-aksesoari/
Сега много се чудя  newsm78 Затова моля, препоръчайте нещо, което харесват момичетата на тази възраст. Направо с линк към конкретна играчка най-добре, и без това ще поръчвам онлайн bouquet

Добавям: без готварски неща, вече сме й подарявали голяма кухня Wink
Може би търсиш точно тази,но да покажа други на такава цена.Разглеждах ги и аз за една малка дама Simple Smile Simple Smile
https://zahlapeto.bg/detski-toaletki
Виж целия пост
# 1 280
Помагайте
Сестра ми иска някаква шевна или плетечна машина не си спопням точно  от Комсед,но немога да я открия в сайта им Peace Розова е
Виж целия пост
# 1 281
Розова плетачна машина на 34.90 има в Коледния каталог на Комсед на 22 страница  Peace
Виж целия пост
# 1 282
Дами, моля за препоръка на хубава детска енциклопедия за животни. Детето е на 6 год, предпочитам даже да не е съвсем по детски написана, но все пак и да е разбираема. А мнение за този комплект имате ли? Взела съм го за подарък на един 10-годишен господин, ама ако е много детски написан /запечатан е комплектът и не знам дали е добра идея да го разпечатам/, да го подарявам направо на 6-годишния  newsm78:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 283
Момичета помагайте, дъщеря ми си поръча на Дядо Коледа Вълшебния Джин, никъде не мога да го намеря,а там където ми казаха, че очакват доставка тя ще е след празниците. Моля ако го видите в някое малко квартално магазинче да пишете, в големите интернет магазини го няма.
Виж целия пост
# 1 284
Моля за помощ къде мога да купя детска фланелка на Star wars - момче 7 г.

Търся и червен чорапогащник за момиче 10 г.
Виж целия пост
# 1 285
Моля за помощ къде мога да купя детска фланелка на Star wars - момче 7 г.

Търся и червен чорапогащник за момиче 10 г.
http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0289953009.html
Има и доста аксесоари http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0360669001.html
Принципно в почти всички магазини има в момента тениски и какво ли не със стар уорс
Виж целия пост
# 1 286
Моля за помощ къде мога да купя детска фланелка на Star wars - момче 7 г.

Търся и червен чорапогащник за момиче 10 г.
http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0289953009.html
Има и доста аксесоари http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0360669001.html
Принципно в почти всички магазини има в момента тениски и какво ли не със стар уорс


Благодаря. Но ако има и на друго място ще е добре.
Виж целия пост
# 1 287
Момичета, една от вас беше публикувала сгъваема лопата за мъжа/ баща си, но не мога да намеря поста й с линка. Ако може помощ Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 288
Помагайте! Трябва ми подарък за сестра ми, която е на 45г. Нямам никаква идея какво да бъде! bouquet
Виж целия пост
# 1 289
Моля за помощ къде мога да купя детска фланелка на Star wars - момче 7 г.

Търся и червен чорапогащник за момиче 10 г.
http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0289953009.html
Има и доста аксесоари http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0360669001.html
Принципно в почти всички магазини има в момента тениски и какво ли не със стар уорс


Благодаря. Но ако има и на друго място ще е добре.

без да мога да кажа нещо за качество, но намирам  онлайн http://www.kidszona.net/bg/search.html
http://www.додокидс.еу/%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B4%D1%80%D0%B5%D1%85%D0%B8/%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B4%D1%80%D0%B5%D1%85%D0%B8-star-wars
В Reserved също често има.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия