Коледни подаръци 2015

  • 146 815
  • 1 381
# 1 365
Зависи за какъв бюджет, но готини слушалки, някаква идейна тениска с послание /ако знаете размери/, миризмичка някаква по-свежа, кожен портфейл.
Виж целия пост
# 1 366
Подкрепям - слушалки, спортен часовник (ако носи), тениска - например http://prikachi.com/images/984/8537984x.jpg
Виж целия пост
# 1 367
Здравейте. Някой може ли да ми каже къде мога да намеря хубави мъжки коледни пижами или такова облекло за вкъщи. Търся в интернет, но в онлайн сайтове нищо не намирам..

Купувала съм преди в Дебенхамс. Страхотни, много приятни материи и досега си ги носи.
Виж целия пост
# 1 368
Да похваля Пистата с нано (марсиански)буболечки. Страхотен фурор предизвикаха, разнасят се навсякъде, само дето дребните не спят с тях. Този път улучих с подаръците и съм щастлива!
Виж целия пост
# 1 369
Този Джин е ужасенлПочти нищо не ми познава  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire лДефектен е явно Sad
Виж целия пост
# 1 370
Дами, търся мъжка тениска с такава щампа http://prikachi.com/images/636/8539636x.jpg с герои от първата част на Междузведни войни. Изненадващо днес купихме такава момичешка в H&M, сега пък искат мъжка  Mr. Green.
Виж целия пост
# 1 371
Защо не си изберете щампа и да ви я направят? Peace
Виж целия пост
# 1 372
От всички подаръци най много и хареса горещия картоф.Вчера голяма игра падна
Виж целия пост
# 1 373
Здравейте Simple Smile
Приятелката ми скоро ще ражда и е видяла някъде в интернет суитчър тип кенгуру... или суитчър и кенгуру 2 в 1 ... ако имате някакви идей ще де радвам ако ми помогнете Simple Smile
Виж целия пост
# 1 374
Ми аз го гледах тук  Laughing http://trafficnews.bg/news.php?id=34461
Виж целия пост
# 1 375
Това са покривала за ергораници. Кенгуру само по себе си не бих купила!

https://www.google.bg/search?q=%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0 … BjhgOr3jbeq3CM%3A



https://www.pinterest.com/pin/30117891233634988/
Виж целия пост
# 1 376
Моля за помощ за подарък за момиченце на 8  Crazy Crazy Hug
Виж целия пост
# 1 377
Страхотна книга видях.

Бутончетата свирят мелодии от операта.
Виж целия пост
# 1 378
Я да питам и тук.
Това бебе Аморе с какво го храните?
Имаше 2 пакетчета храна в кутията, те свършиха.В Хиполенд / оттам го взехме/ нямат храна за бебе Аморе, изобщо не предлагат.Търсих из интернет, намерих някаква за Бейби Борн.За Аморето не.
Четох, че някои му давали каша истинска на Слънчо,  ама нещо не смея  Crazy
А детето напира да го храни.
Виж целия пост
# 1 379
моята малка сестра обича всичко с еднорогът Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия