Последният триместър иде вече и все по-тясно става на ЯНУАРСКОТО човече - Тема 9

  • 36 370
  • 768
# 615
Ееее докато пиша и ще свърши темата. Свекитата ли зачепихте пак лошотии такива  Laughing аз още септември като потвърдиха големия пишльок се разбрах с мъжо, че трябва да видя и одобря всичко. Следващата седмица дойде свеки и ми връчи подаръчна торбичка с 400 лв и каза всичко за леглото, комплекта за изписване и каквото остане както решиш. Еми евала на жената, накупих му всичко и само я привиквам да разопаковаме и тя да се радва. И пак ме пита ако трябва още да ти оставя, душица. И тя е имала един синчок цял живот него си обгрижва и сега много се грижи за дребния още нероден. Майка ми и баща ми ни връчиха парички за леглото и с това им казах да приключат, достатъчно много помощ е. Мъжо купи количката и повече една стотинка не съм му искала, откак мина сватбата (една година) имам каширан фонд бебе и всичко си купувам останало, даже ще ми покрие и раждането, та вобще много спокойно ми минава подготовката без сръдни и мрънкане. Чудех се бъбреци, плаценти, шийки вие ли питате как са или лекарите ги гледат, на мен не са ми казвали нещо по тези работи, само оглеждат бебо или ги гледа док, но не коментира ако е нормално, знам ли. Да питам ли или ще си кажат тоя пък професор за сефте бременен и теории развива  hahaha  няколко приятелки родиха по-рано заради проблеми с бъбреци и затова се притесних дали са ми гледани, предстои ми фм освен там да разпитам какво може да стане на бъбреците и има ли нещо при мен.
Виж целия пост
# 616
За сега мисля да не пия нищо за хемоглобина. Явно нищо ми няма.
И аз писах днес на Пламито. Ще се радвам ако ме приемете във ФБ групата Peace
Виж целия пост
# 617
Не съм влизала тук от месеци - разберете, че като съм администратор във фейсбук не всичко решавам аз - искам да се съобразя с мнозинството. Нямам против да добавям никого, но решихме на късен етап да не го правим. Вие се изкажете  Peace
Виж целия пост
# 618
Не съм влизала тук от месеци - разберете, че като съм администратор във фейсбук не всичко решавам аз - искам да се съобразя с мнозинството. Нямам против да добавям никого, но решихме на късен етап да не го правим. Вие се изкажете  Peace
В случая момичето се опитва да се включи в групата още от юни. Освен това 4 момичета вчера се запознахме лично с нея. За протокола-аз съм за! Peace
Виж целия пост
# 619
Не съм влизала тук от месеци - разберете, че като съм администратор във фейсбук не всичко решавам аз - искам да се съобразя с мнозинството. Нямам против да добавям никого, но решихме на късен етап да не го правим. Вие се изкажете  Peace


Първата ми молба е от 3 юни))
Благодаря за подкрепата  mama_3y3a,  Katia_N ))

Виж целия пост
# 620
Аз също съм за Люлия Simple Smile
И съм за да започнем чистката на неактивните.
Виж целия пост
# 621
Дааа, подкрепям за Люлия Simple Smile
Виж целия пост
# 622
Аз също съм за Люлия Simple Smile
И съм за да започнем чистката на неактивните.
Присъединявам се към мнението на Хепи  Peace И освен чистката,вече да не се добавят нови членове. Все пак групата не е от вчера Peace
Виж целия пост
# 623
Първо съобщение от юни или юли не съм получавала, нито молба за приятелство...не знам защо, Получих едва днес. Знаете колко момичета съм добавила, но явно в случая е станало объркване. Днес добавих Юлия и казах, че ще говоря с вас, а сега вече не ми е приятел и няма как да я добавя в групата. Предполагам ме е махнала и/или блокирала, защото и на съобщения не отговаря. Нека не изпадаме в детински изпълнения и си бъдем полезни както до този момент. Пак подчертавам с дебели линии, че не аз реших да не добавяме нови момичета и не се чувствам отговорна. Нека Юлия ме добави пак и ще е добавена веднага в групата. Явно навсякъде, където има повече от една жена се получава така. Съжалявам, за което.
Виж целия пост
# 624
Добре де, няма да се натискам за групата, сакън  Laughing

Мама Зуза, дано нямаш проблем със захарта. Аз май вече съм на прага на инсулина  Confused А за килограмите въобще не се притеснявай, ако минеш на диета няма въобще да качваш. Аз съм -12, което малко вече ме притеснява, дано е без основания  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 625
Диди, просто има някои момичета, които са неактивни в групата, а във фб се пишат лични неща. Не е насочено към теб или друго момиче. Аз се съмнявам ако някое от активните момичета тук иска да влезе в групата, някой ще възроптае.
Виж целия пост
# 626
Моля, в следващата тема на първа страница да бъде обявено, че нови хора във ФБ групата не се приемат! Ще пиша на deedeetu и на лични! Peace
Виж целия пост
# 627
Варненки, чакаме си снимките във фейса, пък дано да вземем пример от вас, че пловдивчанки все сме най несериозни 
Мами от Пловдив има ли и други желаещи да си направим среща на коремите и да се насладим на хубавото време докато още продължава??

Да се включа и аз по темата за майки, свекита и покупки... В нашия случай съм без свекър и свекърва, но за моя голяма радост майка и татко се опитват всячески да ни помагат за тяхната първородна внучка. Ето в петък ни бяха на гости за уикенда и да ни докарат количката, която поръчахме от олх. Оказа се, че сме направили добър избор с нея. Има си голям зимен кош и летен вариант. Запазена е страшно много, маневрена и си има всичко от а до я, а и брат ми изрази желание да ни е подарък от него.
Нашите се разписаха с пликче с парички и като гледам сумата са я изчислили доволно да обзаведем цялата детска стая. Какво повече да искам... Нашия хол е заприличал на склад понеже три приятелки са ме снабдили с чували с бебешки дрехи и като гледам сигурно първите две години няма да ми се налага да пазарувам особено.  Grinning  Grinning Ще вземем само комплект за изписването, две хавлийки за баня и няколко бархетни и тензухени пеленки.
Виж целия пост
# 628
Аз също съм за Люлия Simple Smile
И съм за да започнем чистката на неактивните.
Присъединявам се към мнението на Хепи  Peace И освен чистката,вече да не се добавят нови членове. Все пак групата не е от вчера Peace
Не искам да ви се бъркам,явно сте си приятелки или се познавате, но ако аз реша да се включа в групата във фб, защото съм като вас с януарско бебе живот и здраве, няма ли да ме включите? Тя за какво е тази група? И много грубо звучи " в групата да не се добавят нови членове" в крайна сметка всички сме тук по една и съща причина. Но повтарям това се ваша работа, аз не се натискам.  Лека вечер   Simple Smile
Виж целия пост
# 629
Аз съм част от групата, но последните месеци не влизам и не ползвам фб изобщо, нямам против да ме изтриете, ако решите разбира се  Peace
Майки и свекърви са против каквото и да е било пазаруване преди да има бебе, така че аз за сега проблеми с това нямам  Mr. Green
Момичетата, които ходят при Щерев, доволни ли сте от клиниката, апаратурата, обслужването? Искам да направя още една фетална, но не във Фемина умишлено и исках да чуя мнения за клиниката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия