VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 072
  • 2 652
# 1 290
трезвеника-любовник си наля поредната чашка  Drunk
Виж целия пост
# 1 291
Има ли дори едно трезвено денонощие Гъмов в тая къща?
Кичка си ме кефи, много емоционална, но и наистина много изтърпя. На мен оня алкохолик, ако ми каже "животно" щяха да ме извадят веднага заради саморазправа.
Здравко пак взе да надига  Sick
Виж целия пост
# 1 292
Кичка не трябва да печели, да припадне ли искате?!
Виж целия пост
# 1 293
В кое шоу Кичка е била втора? Извинявам се ако е коментирано, не успявам да следя темата.
Виж целия пост
# 1 294
Божкееее, този пак напълни чашата с уиски! Гади ми се от такива пропаднали алкохолици!  5 Мин не може без чашката!

Гъмов към Кичка: Долен червей, овча кожо...
Виж целия пост
# 1 295
В кое шоу Кичка е била втора? Извинявам се ако е коментирано, не успявам да следя темата.
в Музикална Академия
Виж целия пост
# 1 296
За всеки случай аз предпочитам Кичка, пред отвратителния Гъмов!
...Ама отвратителен ми е!Как Преса се натиска с него не знам? #Crazy Аз на нейно място щях да повръщам! Sick
Виж целия пост
# 1 297

Голяма лисанка е, знае, че така, като Кичка, не може никога да играе, демек - не е застрашена от разстрел. Simple Smile))


Спаси се тя от публичен разстрел. Бездарница. А я харесвах преди да влезе. Много глупава жена се оказа.

Мис Крокодил днес е потресаващо грозна.
Виж целия пост
# 1 298
Ерна към Гъмов - ''Ако някога ме видиш да играя така, застреляй ме, за да не се мъча!''

Божеее, ако това на Кичка е игра, в което не вярвам, то ти, Ернестина, никога не можеш да играеш така! Така, че спокойно, Ерна, никой няма да те застреля!

Аз не можах да повярвам на този сарказъм, то не е сарказъм, а жестокост от страна на Ернестина и то в присъствието на Кичка.  Shocked
Виж целия пост
# 1 299
Гъмов пак преигра
Виж целия пост
# 1 300
Е добре де, как да не си обиден, ако някой те нарече "животно" или "бидон със зеле"??? Току що я нарече "болен червей" малееееее...тоя Гъмов е абсолютен простак! Това е типът мъже "домашен насилник"!
Виж целия пост
# 1 301
тоя нещастник защо не го санкционират за агресивно говорене

 Shocked

Виж целия пост
# 1 302
Ама защо насаждат идеята, че Кичка се изживява като жертва?
Тя си се бори както може, другите реват непрекъснато, че са нейни жертви. Simple Smile))
Виж целия пост
# 1 303
Червей, Овча кожо...

Гъмов много, много грозно се държи и ужасно се излага. Недостоен човек!

И аз нямам усещането, че Кичка е жертва.
Защо е жертва? Защото хората я харесват? А те я харесват, защото е изстрадала ли?
Лично аз не й симпатизирам заради това.
Виж целия пост
# 1 304
Леле, тоя Гъмов направо рие дъното в момента. Защо смята, че е последна инстанция и е фактор за някого изобщо? Пълен смешник алкохолизиран!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия