Какво като се познават отпреди. Приятелството има някакви граници, поне за повечето хора. Но Гъмов като че ли не е безразличен към Ерна. Това се коментираше и преди. А флирта с Преслава, доколкото е флирт нито е забавен, нито интересен. Не си ги представям навън като двойка.
И снощи като ги дадоха как се целуват по устата ,аз моите "само" приятели не ги целувам по устата и не ме пляскат по д-то.
изгрозняха ми
Никой не я помни, че била пяла нещо на младини, на Орфея през 70те. Дори баща ми, който е от нейното поколение не можа да се сети и 1 нейна песен, единственото, което знаеше за нея е, че се омъжила в чужбина за някакъв богаташ ииииии......там на Кичка кариерата приключва. Това, че тя си мисли, че е правила шеметни концерти пеейки по сватби и кръщенета на бизнес партньорите на всеки пореден съпруг си е нейната заблуда. Никой нямаше и да и отвори дума, ако самата тя не беше започнала да занимава всички с това колко била велика, да претендира за по-специално отношение и т.н. Така, че както са казали хората: кой каквото сам си го направи никой не може да му го направи! Да не говорим, че тя не се спира да прави разправии и никога не млъква и винаги иска последната дума да е нейна. Ако беше всичко срещу нея нагласено, както тук се твърди, нямаше всички без изключение да не могат да я понасят, все някой щеше да прозре "грозната конспирация".
Никой не я помни, че била пяла нещо на младини, на Орфея през 70те. Дори баща ми, който е от нейното поколение не можа да се сети и 1 нейна песен, единственото, което знаеше за нея е, че се омъжила в чужбина за някакъв богаташ ииииии......там на Кичка кариерата приключва. Това, че тя си мисли, че е правила шеметни концерти пеейки по сватби и кръщенета на бизнес партньорите на всеки пореден съпруг си е нейната заблуда. Никой нямаше и да и отвори дума, ако самата тя не беше започнала да занимава всички с това колко била велика, да претендира за по-специално отношение и т.н. Така, че както са казали хората: кой каквото сам си го направи никой не може да му го направи! Да не говорим, че тя не се спира да прави разправии и никога не млъква и винаги иска последната дума да е нейна. Ако беше всичко срещу нея нагласено, както тук се твърди, нямаше всички без изключение да не могат да я понасят, все някой щеше да прозре "грозната конспирация".
/
На-сетне да влезе някой и да им каже истините в очите. А Здравко за какво реве? За отлетелите безвъзвратно 100 000лв ли?! 
/
Препоръчани теми