VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 085
  • 2 652
# 1 785
Два месеца Здравеца се опитва да ни убеди колко лесно се пали и показа избухливия си нрав. Защо не защити жена си?
Щото знае, че жена му ще захапе като пираня и няма да се даде. За кво му е да се прави на мъж Mr. Green
Освен това вече я защити веднъж, като се хвана на бас и сега ще бере срамотиите на Катя. hahaha
Виж целия пост
# 1 786
Явно все още има хора, които не са разбрали защо Кичка участва във ВБ.

И аз не разбрах защо. Защо?
Виж целия пост
# 1 787
Явно все още има хора, които не са разбрали защо Кичка участва във ВБ.

Защо? За да си прави реклама нали? То лоша реклама няма  hahaha

Ами тя си го каза, ама кой да слуша? Wink Жената каза, че участва за фън (кеф). Ама се оказа, че е объркала шоуто... Laughing
Ако е за фън, нямаше да иска хонорар.ОК???
И ако е объркала шоуто, защо не си излезе?
След като Ритон още не са излезли след двата най-огромни гафа в сезона... лъжата и басът за 100 000 и унизителното изплъзване  от отговорност след това ooooh!...  и вторият им гаф с внушението, че Кичка не е пяла в СП  ooooh!... Кичка има правото да си седи докато тя реши...  newsm68  
Виж целия пост
# 1 788
А защо Здравко се смееше докато Евгени режеше Ритон на две, не разбрах. Много скучен епизод, тъпа мисия Tired
Виж целия пост
# 1 789
Уф, много скучен епизод наистина. Обаче Катя е в пъти по-зла от Здравко. Оня крещи, крещи, но му минава по-бързо. А от жена му-злоба на талази.
Тъй като се разсеях, не разбрах за какво реве Здравко?
Играе театър и  се прави се на жертва....  Joy
  newsm10
Виж целия пост
# 1 790
Прави ми впечатление изключително бедния речник на Преслава.
Големи родилни мъки,човек, докато се изкаже, разибрате ли бе хора? Като свърши мюзикъла и като се изцепи: големи сте, ми заприлича баш като на чалга участие. Въх, да видиш ти.
Светлето милото толкова тъпичко. Не съм вярвала, че може да има толкова прост човек. Майка сигурно се срамувала. От какво? Че като се показва дибидюс дали се е гордяла?
Виж целия пост
# 1 791
Прави ми впечатление изключително бедния речник на Преслава.
Големи родилни мъки,човек, докато се изкаже, разибрате ли бе хора? Като свърши мюзикъла и като се изцепи: големи сте, ми заприлича баш като на чалга участие. Въх, да видиш ти.
Светлето милото толкова тъпичко. Не съм вярвала, че може да има толкова прост човек. Майка сигурно се срамувала. От какво? Че като се показва дибидюс дали се е гордяла?


 Peace Joy
Виж целия пост
# 1 792
 След снощните номинации Здравкови бяха нагънали яко Кристина, заради думите на Кичка и тя им се обясняваше доста време. Дали ще го излъчат тези дни или пак ще покрият "любимия" дует?
Виж целия пост
# 1 793
Явно все още има хора, които не са разбрали защо Кичка участва във ВБ.

И аз не разбрах защо. Защо?
За да напомни за себе си, най-кратко казано, че сега не ме е много до шоуто, сори за краткото обяснение.
Виж целия пост
# 1 794
Прави ми впечатление изключително бедния речник на Преслава.
Големи родилни мъки,човек, докато се изкаже, разибрате ли бе хора? Като свърши мюзикъла и като се изцепи: големи сте, ми заприлича баш като на чалга участие. Въх, да видиш ти.
Светлето милото толкова тъпичко. Не съм вярвала, че може да има толкова прост човек. Майка сигурно се срамувала. От какво? Че като се показва дибидюс дали се е гордяла?

Преслава наистина има беден речник, но поне няма претенции да е от интелектуалния елит като някои други със също толкова постен речник.

Много ми беше станало смешно, когато Моника или Катрин (не помня коя от двете беше) нещо навиваше Светла да се съблекат по монокини, за да искат нещо от Биг брадър, обаче Светла каза, че не иска - срам я било. Защо я било срам - защото в момента била напълняла и не се харесвала. Иначе принципно нямаше против да се покаже пред Биг брадър и камерите гола, стига да не беше напълняла.
Виж целия пост
# 1 795
Явно все още има хора, които не са разбрали защо Кичка участва във ВБ.

И аз не разбрах защо. Защо?
За да напомни за себе си, най-кратко казано, че сега не ме е много до шоуто, сори за краткото обяснение.

На кой да припомни за себе си???  Та нея не може да я забрави никой! Naughty
Виж за някои други участници, направо трябва надълго и на широко да се обяснява кои са! Та дано да се сети някой за тях!
Виж целия пост
# 1 796
Да почна с положителното.
Много ми харесаха масажистката и камериерката .
С глас съм се смяла на разговорите им.
Много артистична Кичка и как импровизира. Адмирации.  bouquet
И Катя за пръв път да ми хареса. За мен това е хумор, а не инфантилните сценки на Гъмов.

Отрицателното както винаги е много.
Първо за Джино. Не ви ли направи впечатление как грозно се изказа за Кичка.
Гъмов започна с обидите и Джино да не остане назад. Когато решиха да ходят при нея на педикюр. Ама много грозно ми прозвуча . Не се сещам за думата, която използва. Трябва да се върна да прегледам пак.
Какво беше това изказване на Здравко:"Биг Брадър знае колко не го искам този човек край мен" За Евгени Минчев.
Здравко си мисли, че е със специални протекции ли там?
А нищо чудно да е точно така. Май се издаде, че в договора им е имало много уговорки на какво могат да ги подлагат и на какво не.
 
Виж целия пост
# 1 797
Антония до кога ще я лансират. Пълна комплексарка.
Виж целия пост
# 1 798
Първо за Джино. Не ви ли направи впечатление как грозно се изказа за Кичка.
Гъмов започна с обидите и Джино да не остане назад. Когато решиха да ходят при нея на педикюр. Ама много грозно ми прозвуча . Не се сещам за думата, която използва. Трябва да се върна да прегледам пак.
ooooh! Помислих, че съм се заблудила и тъй като никой не го коментира, реших, че е моя грешка
Джино спомена Вегас и "Старa баракa..." Възпитан младеж... И КАВАЛЕР... няма спор...  ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 1 799
Не се сещам за думата, която използва. Трябва да се върна да прегледам пак.

Стара барака каза.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия