VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 080
  • 2 652
# 1 935
ВБ пак унижи Кичка. Тая роля, която и даде беше страшно изгодна за враговете и.

Изгодна и за феновете и. Горката онеправдана Кичка! ВБ работи усърдно да я направи победител.

Не съм сигурна, че се кани да я прави победител. В предишния ББ екипа защитаваше Никита, но тук въпреки явната неправда ВБ я плюе и я изкарва черна.


Гъмов пак продължава да се излага  Sick
Виж целия пост
# 1 936
Не съм сигурна, че се кани да я прави победител. В предишния ББ екипа защитаваше Никита, но тук въпреки явната неправда ВБ я плюе и я изкарва черна.

Тактиката работи. Народът се умилява от неправди. Докато се усети, че са режисирани формата свършил.
Виж целия пост
# 1 937
Не съм сигурна, че се кани да я прави победител. В предишния ББ екипа защитаваше Никита, но тук въпреки явната неправда ВБ я плюе и я изкарва черна.

Тактиката работи. Народът се умилява от неправди. Докато се усети, че са режисирани формата свършил.

Държанието на участниците е едно, но поведението на ББ е друго и това отвращава.
Няма да се учудя ако тия играят по сценарии наистина и след края на шоуто се съберат и си спретнат един як приятелски купон.
Казвам ви, след месец Гъмов ще ходи при Кичка на гости в щатите.  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 938
Аз пък си давам хонорара,който лично Кичето ми е платила Laughing за да видя:
Преслава Гъмиетова без изкуствените си мигли,
Гъмчо без алкохол,
Ернестинка без тютюнец,
Джинката без огледало Laughing
Ритон не ща да ги виждам Laughing
Коментаторите у ВБ хич,ама хич не ща да ги виждам:lol:

Виж целия пост
# 1 939
ВБ пак унижи Кичка. Тая роля, която и даде беше страшно изгодна за враговете и.

Изгодна и за феновете и. Горката онеправдана Кичка! ВБ работи усърдно да я направи победител.

Дааам, горкият онеправдан Гъмов, горкият Здравко и сие!
Един ПИЧ никога не би накарал една жена да му мие краката! За съжаление, Гъмов не е такъв.

Апропо, тази мисия беше изпитание и за Гъмов. Той се провали! Поддаде са на провокацията на ВБ. hahaha
Виж целия пост
# 1 940

Дааам, горкият онеправдан Гъмов, горкият Здравко и сие!
Един ПИЧ никога не би накарал една жена да му мие краката! За съжаление, Гъмов не е такъв.


Що? Това си е стара българска традиция.
Виж целия пост
# 1 941
Става ми все по-противен гъмов/нарочно е с малка буква/ ooooh!  гномоФ
Виж целия пост
# 1 942
Нищо подобно. Такова нещо "излиза" само тук. Между 200 човека.

Между 300 човека.  Peace

Вчера срещнах поне 2 анкети в сайтове на тази тема. В едната беше 87 процента за гъмов, като общия брой на участниците беше над хиляда.

Предполагам не ви затруднява да дадете линк към тези сайтове?

Не ме затруднява, но ще ви дам само едната, която намерих в хронологията си на браузъра от вчера, и то защото я отворих по-късно. Другата ми се отвори от някакъв рекламен сайт в който влезнах, и ми се появи от ВМзона, обаче не го намирам, или вероятно пропускам в хронологията, но намеря ли го непременно ще дам и него. Той беше с по-високите проценти. Тук хората са като гласове повече, но разпределени по друг начин. Всички са за Ернестина и Гъмов.

ОТносно Станка Златева - не ми е въобще егати всенароднота любимка. но между нея и Ернестина - бих избрала нея.

http://www.slava.bg/polls/360.html
Виж целия пост
# 1 943

Дааам, горкият онеправдан Гъмов, горкият Здравко и сие!
Един ПИЧ никога не би накарал една жена да му мие краката! За съжаление, Гъмов не е такъв.


Що? Това си е стара българска традиция.

Спазвате ли я тая традиция? Thinking

Традиция е било в една друга епоха. С една тънка разлика- невестата да измие краката на мъжа си(на любим човек) или баща, свекър в знак на уважение.
Това, което видяхме снощи беше гавра.
Виж целия пост
# 1 944


Не ме затруднява, но ще ви дам само едната, която намерих в хронологията си на браузъра от вчера, и то защото я отворих по-късно. Другата ми се отвори от някакъв рекламен сайт в който влезнах, и ми се появи от ВМзона, обаче не го намирам, или вероятно пропускам в хронологията, но намеря ли го непременно ще дам и него. Той беше с по-високите проценти. Тук хората са като гласове повече, но разпределени по друг начин. Всички са за Ернестина и Гъмов.

ОТносно Станка Златева - не ми е въобще егати всенароднота любимка. но между нея и Ернестина - бих избрала нея.

http://www.slava.bg/polls/360.html

Доколкото виждам, анкетата е доста стара, тъй като Луна също участва в анкетата. Луна, докато беше вътре, ги правеше на луди калинки всичките, тя беше общият враг, срещу който се обединяваха всички. Докато Луна беше вътре нито Кичка даваха особено, нито Гъмов. Кичка впоследствие показа повече от себе си, но и Гъмов също тогава взе да се проявява, не с добро обаче. Дотогава само слушахме от групичката около Гъмов колко бил забавен и душата на къщата, но го показваха основно как пие и яде. Забавните неща все още не са ги излъчили или пък кликата около Гъмов смята странни неща за забавни (щом и щипането по задника беше възприемано като комплимент, какво да кажа), но пък излъчиха доста злобното му отношение не само към Кичка.
Виж целия пост
# 1 945
Гледам за малко Иво при Гала и той каза, че Гномов непрекъснато се молел за алкохол на ББ  Joy
Виж целия пост
# 1 946
Споделям мнението на Кукумицинка.
Анкетата е стара, от времето, когато Ерна и Гъмов все още не бяха разкрили истинската си същност. Същата анкета, публикувана към днешна дата, ще е в друго процентно съотношение.
Виж целия пост
# 1 947
Моля някой да каже какъв е басът между Люси и Ритонеца за 100 000 лв.?

Люси спеше, а Гномов беше скрил кабела на бягащата пътека от фитнеса. Ритонката влезе в спалнята и му каза да даде кабела. Люси и отвърна, че не му е добре , не знае за какво иде реч и помоли да го остави. А тя му каза да не играе драми на Петручели или нещо от сорта. След като той се събуди и каза, че е споменала някакъв италианец, но не можа да го цитира, тя категорично отрече, Здравеца каза, че е сънувал и се хванаха със Здравко на бас за 100 000 лв. На номинациите дадоха повторение, в което асно се видя, че Катя споменава Петручели и сега ако има справедливост Ритон трябва да дадат на Люси парите. Това е. И ако имат грам достойнство трябва да му ги дадат!
Виж целия пост
# 1 948
Сценката с миенето на краката беше забавна. Гъмов беше изкаран егати селяндура - някой, дето не си е мил краката и остъргвал петите от толкова време, че Кичка чак искаше дебели ръкавици.
Виж целия пост
# 1 949
Скрит текст:
Не съм сигурна, че се кани да я прави победител. В предишния ББ екипа защитаваше Никита, но тук въпреки явната неправда ВБ я плюе и я изкарва черна.

Тактиката работи. Народът се умилява от неправди. Докато се усети, че са режисирани формата свършил.
Реално погледнато е така. Но вече имаме подобен участник в минал сезон - Къци, към него беше демонстрирано почти същото отношение и от страна на ББ, и от страна на съквартирантите, а в края на краищата той не стана победител.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия