Някой знае ли?
Не вярвам да оцени жеста на Джагдиш, ама грам.
Не ми хареса това, че тя му каза, че трябва да се извини на Гаури, защото тя също била потърпевш от действията му, но адмирирам това, че най-накрая показа нещо повече от обичайното ''върнете ми детето'' и демонстрацията на последиците от душевната рана, която й е нанесъл Ратан Сингх. Та, това е пътя за утвърждаването й като по-интересен и разнообразен образ. 

Сцената пред огледалото с онези развяващи се пердета, плюс сцената в гората (много ми хареса как бяха подбрали мястото на действието - някакви дървета без нито едно листо по тях, и някаква мъглица... много мистериозен и загадъчен пейзаж
), плюс сцената на люлката (по едно време, докато говореше на снимката на Шив, дори пуснаха някакво парче с пиано, съвсем леко, като фон, но се вписа идеално в обстановката
) бяха изключително добре направени и изпипани, а Пратюша обра точките. Даже се замислих какво прахосничество само... В смисъл, пресъздаде прекрасно емоциите и вълненията на влюбената Ананди, все едно участва в такива сцени всеки ден по няколко пъти, супер естествено изглеждаше и определено съжалявам много, че няма да имаме възможността да се насладим на актьорския й талант в романтични и интимни сцени за по-дълго. Особено в началото на първия епизод, докато осъзнаваше и признаваше чувствата си пред себе си, беше една такава усмихната, с блестящи очи, реагираше спонтанно според начинът, по който се точи собствената й мисъл, въобще много позитиво излъчване, и много ми хареса как се представи.



.


... и ...Ананди и Ичха трябваше да ги търся през страница ,две...не ми хареса...НО...независимо от това продължавах да ви чета...сега вечеее...е суперрррр...

...имах чувството ,че старата скрипя се завръща...

...казвам го от опит... 



Препоръчани теми