"Малката булка - Balika Vadhu", "Моята карма - Uttaran" - индийски сериали по Нова

  • 107 427
  • 753
# 705
Случващото се около Гена,сестра й и фамилия, както и отвличането на Амол е супер безинтересно. Развалиха го филма. А Гена в лице не беше ли по-слаба преди? Сега като я дават отблизо с тая гуша и бузи, не ми харесва
Виж целия пост
# 706
Предполагам сте го обсъждали вече, ама нима всички са влюбени в тая крава (според мен де), дето играе Ичха, че чак и дъщерята да играе...? Много ми е тъпо така. За дядо Бундела и Нанито, и на двамата им е време да умират вече, те станаха на по 100 години.... Правнуците им вече са големи, тия не са мръднали, еле пък Нанито... Митхи, Ичхи, двете ревли направо ме съсипват, дразнят, много дразнят... Искам да върнат Тапася вече, и Ратхор и него...



Тази седмица във вторник 17.05 се връща Ратхор.Първия му сблъсък е с Юви в казиното на хотела където със съжаление ще види  детето което така обичаше и се грижеше за него в какво се превърнал.Връщането му е за кратко колкото да разбере,че Мукта му е дъщеря,но тя го отблъсква.Той ще разбере за някой от действията и ще и разкрие истината за това,че Ичха се грижила за нея като майка и пак ще си замине.

П.П.Всъщност в понеделник в самия край на епизода се появява.
Виж целия пост
# 707
А майка и кога се връща?И какво баща и се връща, казва и някои неща и пак я оставя на бабата да я манипулира .
Виж целия пост
# 708
В момента излъчват серии от около15.08.2012,а Тапася се връща в епизода на 01 11.2012,така,че може би края на юни ще стигнем до там.Мукта нея си я приема въобще не я отхвърля.
След като и казва истината Мукта започва да се замисля за нещата които и е казала нани.Следва опита на Юви да я изнасили и Ичха я спасява,подават жалба в полицията.Малко след това разбира,че Юви и е син и въпреки това я е защитила и е застанала на нейна страна .Преосмисля отношението си към нея и дори започва да и вика мама Ичха.Общо взето след като говори с Ратхор спира да слуша бабата и не се подава на манипулациите и затова и тя за отмъщение искаше да я жени за Тедж.
Виж целия пост
# 709
Много благодаря! А разбира ли се къде е била Тапася толкова време?
Виж целия пост
# 710
Аз съм го гледала без превод,но намерих преди време стоп кадър  на хърватски на момента където Ратхор казваше на Мукта,че е била в някаква организация и се е грижила за деца сираци.Преди години и  е предстояла операция и се е свързала с него ако нещо и се случи по време на операцията да поиска прошка от нейно име от родителите и и Ичха,но пак казвам гледала съм без превод и може да има разминавания.Ето линк на епизода в който Ратхор и казва истината.
http://www.vbox7.com/play:9c8b4332ea
 А тук слагам линк за епизода в който Мукта нарича Ратхор за пръв път татко.Започва о т 9 мин.
http://www.vbox7.com/play:6dde6831f9
Виж целия пост
# 711
Izvinyavam se,che ne pisha na balgarski,no imam problem s klavieturata.  ooooh!
Da vi pitam za Moqta karma v dneshniq epizod zabelyazah,che edin ot priyatelite na Iuvi v kazinoto e bivshiya na Tapasya.Toi li beshe ili az se barkam?Strashno mnogo si prilichaha i mi e chudno kakva rolya shte igrae po-natatak v seriela?
Виж целия пост
# 712
Това е приятел на Юви от колежа не е Сидх,но и аз видях,че имат прилика.
Виж целия пост
# 713
Te naistina mnogo si prilichat.  Crazy
Виж целия пост
# 714
Явно в Индия с късането на договора, той се счита за прекратен  ooooh! Mr. Green
Виж целия пост
# 715
Мукта бие по подлост и майка си и баба си, взети заедно.
Виж целия пост
# 716
Мукта бие по подлост и майка си и баба си, взети заедно.
Към настоящият момент - да, но завбъдеще няма да е така, определено. Баща й - господин Ратход се появи и в бъдещите серии ще разясни на дъщеря си кой прав и кой крив, така че Мукта ще ограничи лошото си поведение спрямо Митхи и Ичха, поне така знам!
Виж целия пост
# 717
Мукта бие по подлост и майка си и баба си, взети заедно.
Към настоящият момент - да, но завбъдеще няма да е така, определено. Баща й - господин Ратход се появи и в бъдещите серии ще разясни на дъщеря си кой прав и кой крив, така че Мукта ще ограничи лошото си поведение спрямо Митхи и Ичха, поне така знам!
Тъкмо и се възхищавах,колко добра, скромна и отговорна е израснала,въпреки бабата и бабата и проми мозъка.Но много ми хареса Ратхор като каза на бабето,че пуснало корени там, като бурен.
Виж целия пост
# 718
То на Ратхор му стига,че другата му дъщеря се оказа пълно разочарование за него,добре,че Mукта се вразуми навреме.
Виж целия пост
# 719
Колко време ще изкара Кало в затвора? Няколко години?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия