Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 427
  • 920
# 540
Тц, тц, аз не догледах номинациите, че всички вкупом ме отегчиха и ей на! - сега не схващам за какви чорапи си говорите. Евгени е поискал от Боби да му изпрати чифт мръсни чорапи, заедно със снимка на онова, което от днес се разхожда из нета, замаскирано на снимка ли?
В общи линии да, с тази разлика,че искал от него да дойде на някакъв негов бал с чорапи несменяни 3 дни.  Grinning
По практични причини не ги е искал по пощата- сега с тая истерия покрай терористичните атаки, от носещата се миризма можеха да си помислят от пощите, че е пратил биологично оръжие за масово поразяване. За подлъгване на противника Боби можеше да излезе с ноемра да прати парче синьо сирене,но уви.  Mr. Green
Виж целия пост
# 541
Що хумор,дори тук е имало не една и две теми с въпрос как тактично да кажеш или да покажеш на някого, че е крайно време да се изкъпе, защото смърди нетърпимо. Ето един креативен вариант чухме днес.
Пак да кажа, мисля ще беше тотална лъжа казаното от Борислав, но си говорим хипотетично.
Ами щом тази "теория" ти помага да не си развалиш мнението за Генчо така да е Whistling Никой никога не е казвал за Боби, че е нечистоплътен нито тук, нито в къртицата.
Виж целия пост
# 542
Гледах го пак... Евгени казал да му изпрати някакви снимчици, а Бобето, както го разбрах и преди, напълно сам е решил да снима точно работния си инструмент и да му го изпрати... креативно момче...   Joy
Въобще не мисля, че това излага Евгени  /все едно хетеросексуален да гледа снимки на голи мацки/ но директно отстрелва Боб... при това сам натисна спусъка...  идиот!  Joy
Виж целия пост
# 543
Тц, тц, аз не догледах номинациите, че всички вкупом ме отегчиха и ей на! - сега не схващам за какви чорапи си говорите. Евгени е поискал от Боби да му изпрати чифт мръсни чорапи, заедно със снимка на онова, което от днес се разхожда из нета, замаскирано на снимка ли?
В общи линии да, с тази разлика,че искал от него да дойде на някакъв негов бал с чорапи несменяни 3 дни.  Grinning

Ама той на тоя бал е бил с обувки Mr. Green как ще му ги надуши Joy
Може би му е правил намеци, че ще останат насаме и ще си душат чорапките hahaha Joy
Виж целия пост
# 544
Тц, тц, аз не догледах номинациите, че всички вкупом ме отегчиха и ей на! - сега не схващам за какви чорапи си говорите. Евгени е поискал от Боби да му изпрати чифт мръсни чорапи, заедно със снимка на онова, което от днес се разхожда из нета, замаскирано на снимка ли?
В общи линии да, с тази разлика,че искал от него да дойде на някакъв негов бал с чорапи несменяни 3 дни.  Grinning
По практични причини не ги е искал по пощата- сега с тая истерия покрай терористичните атаки, от носещата се миризма можеха да си помислят от пощите, че е пратил биологично оръжие за масово поразяване.  Mr. Green
Абе казвам ти, просто не разбираме неговото гениално чувство за хумор. Да предлагаш на млади мъже да ти пратят снимки на члена си е толкова забавно Laughing. Представям си го седнал пред лаптопа с една ръка в гащите как им се възхищава Joy Тия чорапи ще станат пословични btw Crazy Боби сигурно ще ги предложи на търг в ebay като излезе Mr. Green
Виж целия пост
# 545
Едва ли лъже парапитека,  но съм съгласна, че може да не е схванал посланието и буквално си е оставил чорапието в марината, както и  си и е снимал имуществото, само да  му се пусне рекламка. Единия е бил пиян, другия - тъп и отзивчив!
Виж целия пост
# 546
Обикновено такива неща рядко се казват в прав текст, за да не засегнеш миризливеца. Simple Smile
В частност къде видя да твърдя, че Борислав мирише?
И че защитатавам Евгени. Той няма нужда.Simple Smile
Виж целия пост
# 547
Едва ли лъже парапитека,  но съм съгласна, че може да не е схванал посланието и буквално си е оставил чорапието в марината, както и  си и е снимал имуществото, само да  му се пусне рекламка. Единия е бил пиян, другия тъп и отзивчив!
Ей това е! Peace
С тия чорапи отлежали в дъбови бъчви...  Hug #Crazy Дори не съм чувала за такъв фетиш,а аз съм чувала за всякакви простотии.  baby_neutral
Виж целия пост
# 548
Едва ли лъже парапитека,  но съм съгласна, че може да не е схванал посланието и буквално си е оставил чорапието в марината, както и  си и е снимал имуществото, само да  му се пусне рекламка. Единия е бил пиян, другия тъп и отзивчив!
Ей това е! Peace
С тия чорапи отлежали в дъбови бъчви...  Hug #Crazy Дори не съм чувала за такъв фетиш,а аз съм чувала за всякакви простотии.  baby_neutral
Май не си се ровила достатъчно из интернета hahaha. Има фетиш за всичко.
Виж целия пост
# 549
Обикновено такива неща рядко се казват в прав текст, за да не засегнеш миризливеца. Simple Smile
В частност къде видя да твърдя, че Борислав мирише?
И че защитатавам Евгени. Той няма нужда.Simple Smile
Е той просто си стана и се скри в стаята си. Каква защита видя от него?
Виж целия пост
# 550
Скрит текст:
Тц, тц, аз не догледах номинациите, че всички вкупом ме отегчиха и ей на! - сега не схващам за какви чорапи си говорите. Евгени е поискал от Боби да му изпрати чифт мръсни чорапи, заедно със снимка на онова, което от днес се разхожда из нета, замаскирано на снимка ли?
В общи линии да, с тази разлика,че искал от него да дойде на някакъв негов бал с чорапи несменяни 3 дни.  Grinning
По практични причини не ги е искал по пощата- сега с тая истерия покрай терористичните атаки, от носещата се миризма можеха да си помислят от пощите, че е пратил биологично оръжие за масово поразяване. За подлъгване на противника Боби можеше да излезе с ноемра да прати парче синьо сирене,но уви.  Mr. Green
Дрес кода  за този бал да не е изисквал гостите да са по чорапи? Иначе не разбирам защо ще кани някого с миризливи чорапи на три дни. newsm78
Виж целия пост
# 551
Тц, тц, аз не догледах номинациите, че всички вкупом ме отегчиха и ей на! - сега не схващам за какви чорапи си говорите. Евгени е поискал от Боби да му изпрати чифт мръсни чорапи, заедно със снимка на онова, което от днес се разхожда из нета, замаскирано на снимка ли?
В общи линии да, с тази разлика,че искал от него да дойде на някакъв негов бал с чорапи несменяни 3 дни.  Grinning
По практични причини не ги е искал по пощата- сега с тая истерия покрай терористичните атаки, от носещата се миризма можеха да си помислят от пощите, че е пратил биологично оръжие за масово поразяване.  Mr. Green
Абе казвам ти, просто не разбираме неговото гениално чувство за хумор. Да предлагаш на млади мъже да ти пратят снимки на члена си е толкова забавно Laughing. Представям си го седнал пред лаптопа с една ръка в гащите как им се възхищава Joy Тия чорапи ще станат пословични btw Crazy Боби сигурно ще ги предложи на търг в ebay като излезе Mr. Green
Joy
Не е поискал снимки на члена му... Бобчо е решил да му се изфука... Joy  продал си го е срещу рекламка... мъжага...  Joy
Виж целия пост
# 552
Тц, тц, аз не догледах номинациите, че всички вкупом ме отегчиха и ей на! - сега не схващам за какви чорапи си говорите. Евгени е поискал от Боби да му изпрати чифт мръсни чорапи, заедно със снимка на онова, което от днес се разхожда из нета, замаскирано на снимка ли?
В общи линии да, с тази разлика,че искал от него да дойде на някакъв негов бал с чорапи несменяни 3 дни.  Grinning
По практични причини не ги е искал по пощата- сега с тая истерия покрай терористичните атаки, от носещата се миризма можеха да си помислят от пощите, че е пратил биологично оръжие за масово поразяване.  Mr. Green
Абе казвам ти, просто не разбираме неговото гениално чувство за хумор. Да предлагаш на млади мъже да ти пратят снимки на члена си е толкова забавно Laughing. Представям си го седнал пред лаптопа с една ръка в гащите как им се възхищава Joy Тия чорапи ще станат пословични btw Crazy Боби сигурно ще ги предложи на търг в ebay като излезе Mr. Green
Joy
Не е поискал снимки на члена му... Бобчо е решил да му се изфука... Joy  продал си го е срещу рекламка... мъжага...  Joy

А ти какви снимки мислиш, че му е искал срещу някаква услуга? Детски снимки от яслата Laughing
Виж целия пост
# 553
Обикновено такива неща рядко се казват в прав текст, за да не засегнеш миризливеца. Simple Smile
В частност къде видя да твърдя, че Борислав мирише?
И че защитатавам Евгени. Той няма нужда.Simple Smile
Е той просто си стана и се скри в стаята си. Каква защита видя от него?

Подготвя се за отмъщение и тежко му на Боби Peace
Виж целия пост
# 554
Тц, тц, аз не догледах номинациите, че всички вкупом ме отегчиха и ей на! - сега не схващам за какви чорапи си говорите. Евгени е поискал от Боби да му изпрати чифт мръсни чорапи, заедно със снимка на онова, което от днес се разхожда из нета, замаскирано на снимка ли?
В общи линии да, с тази разлика,че искал от него да дойде на някакъв негов бал с чорапи несменяни 3 дни.  Grinning
По практични причини не ги е искал по пощата- сега с тая истерия покрай терористичните атаки, от носещата се миризма можеха да си помислят от пощите, че е пратил биологично оръжие за масово поразяване.  Mr. Green
Абе казвам ти, просто не разбираме неговото гениално чувство за хумор. Да предлагаш на млади мъже да ти пратят снимки на члена си е толкова забавно Laughing. Представям си го седнал пред лаптопа с една ръка в гащите как им се възхищава Joy Тия чорапи ще станат пословични btw Crazy Боби сигурно ще ги предложи на търг в ebay като излезе Mr. Green
Joy
Не е поискал снимки на члена му... Бобчо е решил да му се изфука... Joy  продал си го е срещу рекламка... мъжага...  Joy
А ти какви снимки мислиш, че му е искал срещу някаква услуга? Детски снимки от яслата Laughing
Разбира се, че голотии, но Бобето е решил да хване бика директно за рогата ... не е свенлив... хич даже...  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия