Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 395
  • 920
# 780
Какво е ставало снощи, че не гледах?
2 пъти го гледах, и сега не се сещам за нищо.
Виж целия пост
# 781
Какво е ставало снощи, че не гледах?
2 пъти го гледах, и сега не се сещам за нищо.
Значи нищо! Благодаря! Joy
Виж целия пост
# 782
Ваня към Соня: "Искам само да ти кажа, че оттук нататък не само тук, но и в живота, аз повече няма да ти говоря."

промото
http://vbox7.com/play:c7605c37da
Виж целия пост
# 783
Ваня Че нали разправяше на Соня, че не води чужди битки
а май ще води битката на Минчев довечера   Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост
# 784
Джино защо на всички снимки е с едно и също изражение? Опитва се да докара мачо поглед, но ми е смешно всеки път като го видя на снимка.

На мен ми напомня на


Днес малко загледах лиженето на задника на Гъмов и той как отричаше, че им е платено по 25 хил. на него и Преслава да разиграват народа, че са влюбени.
Виж целия пост
# 785
Гъмов и Ерна не разбраха ли, че тяхното шоО вече свърши?! newsm78
Или това беше техният звезден миг(друг нямат и едва ли ще имат) и не могат да се примирят, че вече не са под светлините на прожекторите?!
Оттук насетне във визитката им ще е упоменато, че са звезди от ВБ hahaha
Виж целия пост
# 786
Добре де някой преди малко ми каза, че Червенкова докато се караше на някой вчера е казала "за толкова пари не можа едно дете да осиновиш" като правеше сравнение с Джаферович. Та значи не се е карала на Боби? Котуклиева май има дете, към Евгени ли се беше обърнала?
Виж целия пост
# 787
Добре де някой преди малко ми каза, че Червенкова докато се караше на някой вчера е казала "за толкова пари не можа едно дете да осиновиш" като правеше сравнение с Джаферович. Та значи не се е карала на Боби? Котуклиева май има дете, към Евгени ли се беше обърнала?

Коя е КоТУКлиева? Thinking
Виж целия пост
# 788
Сега изгледах видеото! Точно на Евгени се караше, че няма деца, не на Боби. Вчера сме се объркали. Каза "Джаферович има две деца, а ти дори нямаше доблестта да осиновиш и едно" и се беше обърнала към Евгени.
Виж целия пост
# 789
Сега изгледах видеото! Точно на Евгени се караше, че няма деца, не на Боби. Вчера сме се объркали. Каза "Джаферович има две деца, а ти дори нямаше доблестта да осиновиш и едно" и се беше обърнала към Евгени.
Още снощи ви казахтова за осиновяването. Peace
Виж целия пост
# 790
Добре де някой преди малко ми каза, че Червенкова докато се караше на някой вчера е казала "за толкова пари не можа едно дете да осиновиш" като правеше сравнение с Джаферович. Та значи не се е карала на Боби? Котуклиева май има дете, към Евгени ли се беше обърнала?

Коя е КоТУКлиева? Thinking
Добре де , винаги забравям едно "л" във фамилията й. Не ми е толкова важна за да й помня имената.
Виж целия пост
# 791
Във всяка манджа трябва да е мерудия свръхдосадната Червенкова Close
Виж целия пост
# 792
Това е истинското лице на Ваня Че. Не се изненадвайте!  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 793
Ох, как "обичам" псевдоморалисти ooooh! Червенкова като някаква класна другарка се развява
Виж целия пост
# 794
Дами и господа представям ви "положителната" Ваня Червенкова. Тя иска да ни покаже добрата си страна в тези тежки времена Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия