Звездни компромати 265 част

  • 73 082
  • 725
# 270
Ирина какво си е правила на лицето? Изглежда ужасно  Sick
Виж целия пост
# 271
Ирина какво си е правила на лицето? Изглежда ужасно  Sick
Химически пилинг , в предният епизод се жалваше.  Peace
Виж целия пост
# 272
Ирина е уникално мудна и противна...Приятелката й освен безплатна реклама, получи и малко време да се лендзи...  Sick
И двете са кухи като градински лейки  ooooh! Ама не съвсем обикновени, нали...все пак им е хубав и красив живота  Joy
Виж целия пост
# 273
http://www.viewsofia.com/article/30307/Obichta-na-izvestnite--Br … -oficialna-poiava
 Heart Eyes Брадли и Ирина
Виж целия пост
# 274
Ирина е уникално мудна и противна...Приятелката й освен безплатна реклама, получи и малко време да се лендзи...  Sick
И двете са кухи като градински лейки  ooooh! Ама не съвсем обикновени, нали...все пак им е хубав и красив живота  Joy
Ами съжалявам, но имам точно същото мнение за въпросната личност. Видеото няма как да гледам - нервите и времето са ми скъпи.
Виж целия пост
# 275
Jennifer Lawrence
Скрит текст:

Виж целия пост
# 276
Изненадващо добре и стои на Дженката платинен нюанс.
Мисони не се коси за Ванеса, често се случва.
Виж целия пост
# 277
 Да, много ми харесва Дженифър с този цвят, въпреки, че това сивеещото е малко ретро. Хубава е.
Виж целия пост
# 278
Гледах новото видео на Ирина Тенчева... и не можах да се оттърва от усещането, че магазинът на приятелката ѝ просто не върви в момента и ѝ трябва реклама.
Подразниха ме репликите за родопското одеяло на баба и за хората, които си режат пиците с обикновен нож, а не с уреда, който тя предлага.
Според мен е много по- важно с кого си на масата, докато си режеш пицата и хапваш, отколкото това с какво точно си я нарязал, за да я изядеш.
Дразнят ме такива снобарски изказвания.
Иначе нищо против Шкафа, симпатичен ми е магазина Simple Smile
 Може ли линк. В Шкафа цените са безумни
Виж целия пост
# 279
Още от близначките- http://dnesplus.bg/News.aspx?n=741969
Виж целия пост
# 280
Скрит текст:
Гледах новото видео на Ирина Тенчева... и не можах да се оттърва от усещането, че магазинът на приятелката ѝ просто не върви в момента и ѝ трябва реклама.
Подразниха ме репликите за родопското одеяло на баба и за хората, които си режат пиците с обикновен нож, а не с уреда, който тя предлага.
Според мен е много по- важно с кого си на масата, докато си режеш пицата и хапваш, отколкото това с какво точно си я нарязал, за да я изядеш.
Дразнят ме такива снобарски изказвания.
Иначе нищо против Шкафа, симпатичен ми е магазина Simple Smile
 Може ли линк. В Шкафа цените са безумни
Има линк няколко поста по-горе.  Peace Безумни-безумни, а половината стоки като в магазините за левче, останалата половина - като в претенциозните магазини за левче в моловете
Виж целия пост
# 281
Ох, пуснете Нова, за да видите готик визията на Тоца. Абе тая жена веднъж не се облече като хората. Това си е талант.
Виж целия пост
# 282
Тези от години все изглеждат някак повехнали и изхабени,а уж сравнително млади момичета  ooooh!
Виж целия пост
# 283
Ох, пуснете Нова, за да видите готик визията на Тоца. Абе тая жена веднъж не се облече като хората. Това си е талант.
Визията и не ме изненадва, толкова си може жената, но тоя вреслив глас направо ме кара да се стряскам всеки път като вземе думата. Звучи като истерясала жена, която не може да се владее. Потресаващ тембър!
Виж целия пост
# 284
Тризначките с каква цел изобщо излязоха от дупката  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия