

Ако не, за тези които истински го харесват това няма да е повод за оплювки.Ще дойде с новата си роля и пак ще ни отнесе 
мерси много за снимката! Много добре изглежда!! 
Не само нещастните фенове се разделиха, както виждаш и в нашата тема не сме останали много.
А той сам си взима решенията какво да прави! Феновете не могат да решават от негово име.
А той сам си взима решенията какво да прави! Феновете не могат да решават от негово име.


Интересна и трудна тема са избрали сценаристките - остава да разберем и състава на каста.

Интересна и трудна тема са избрали сценаристките - остава да разберем и състава на каста.
[/b][/i][/color]
Прекрасна новина си ни донесла
Остава да е и истина 

преди няколко дни беше писала, че искаш да видиш клип с целувките Елмерови. Ето един хубав клип на Орилиза 
Препоръчани теми