Знаете ли кого видях?! - тема 28

  • 211 750
  • 741
# 390
Маргарита Михнева на Кърниградска, свежарка е.
Виж целия пост
# 391
Благо Джизъс-а днес близо до хотел Хемус.
Виж целия пост
# 392
Дарина от Х-фактор в автобус за София - надуто, надменно и грубо същество. Поисках й съвсем любезно и усмихнато автограф за дъщеря ми, която й беше голям фен, когато гледахме предаването - бутна ме с ръка, каза, че бързала за нещо си и я чакали VIP, дори без да ме погледне.
Виж целия пост
# 393
Дарина от Х-фактор в автобус за София - надуто, надменно и грубо същество. Поисках й съвсем любезно и усмихнато автограф за дъщеря ми, която й беше голям фен, когато гледахме предаването - бутна ме с ръка, каза, че бързала за нещо си и я чакали VIP, дори без да ме погледне.
Браво бе, голяма звезда станала Даринка. Дано дъщеря ти да не е била с теб, щеше да е много разочарована.
Виж целия пост
# 394
Вчера в парка зад Хилтън /още ли се казва така? newsm78/ Есил Дюран и семейство караха колелета. Изглеждаше свежо, облечена спортно-елегантно с бежов тренч.  Пак там Тончо Токмакчиев с приятел разхождаха някакво игриво шелти.
Виж целия пост
# 395
System Error, не беше с мен дъщеря ми, не й казах, разбира се за отношението на нейната любимка Wink То, аз майка мога да й бъда на Дарето, но не знам на какво отгоре така "звездееше" Confused Освен това, нямаше опашка за автографи, само аз бях Wink
Виж целия пост
# 396
System Error, не беше с мен дъщеря ми, не й казах, разбира се за отношението на нейната любимка Wink То, аз майка мога да й бъда на Дарето, но не знам на какво отгоре така "звездееше" Confused Освен това, нямаше опашка за автографи, само аз бях Wink

То се виждаше още в предаването колко е груба,  проста и недодялана. Селянче
Виж целия пост
# 397
Днес видях Стенли ,жена му и дъщеря им в H&М .Стенли много нисък,жена му невзрачна ,дребна,с едни смешни дънки като потури с ластик на кръста.,доста неугледна,сърдита.Нея камерата явно я обича,винаги ми е изглеждала супер на екран
Извън  мола видях на Антония Петрова мъже и ,сам
Виж целия пост
# 398
Елена Петрова преди седмица в полет за някъде в Европа. Този път беше симпатична и нормална. По никакъв начин не демонстрираше коя е.
Виж целия пост
# 399
Стенли и съпругата му,мисля че Людмила се казва,съм ги виждала лятото на морето.Много свежа жена беше,приятна и усмихната.
Виж целия пост
# 400
Да Людмила Локо е жена му.
Виж целия пост
# 401
Ицо 100-те манекенки в МОЛ-а преди седмица. Беше с едно момче, вероятно беше синът му от Ирен Онтева. С тях беше и още един мъж. Взеха си KFC и седнаха с/у нас. Момчето хапваше спокойно, Ицо си ровеше през цялото време в телефона, а другият мъж гледаше хората около тях. Все едно бяха трима непознати, които са се озовали случайно на една маса.
Виж целия пост
# 402
Един от кандидатите за Президент ... Луна.  Laughing
В Южния парк преди малко.
Виж целия пост
# 403
Един от кандидатите за Президент ... Луна.  Laughing
В Южния парк преди малко.
Малиии  Mr. Green
Виж целия пост
# 404
Един от кандидатите за Президент ... Луна.  Laughing
В Южния парк преди малко.
Малиии  Mr. Green

Ела, изгрейййй.... Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия