AVON - обсъждане на продукти - тема 20

  • 86 208
  • 769
# 330
Здравейте! Има ли някоя дама с малко по-широко лице, която да е пробвала слънчевите очила? Моето е такова и се чудя дали няма да са ми малко тесни. Говоря за 14см ширина. Благодаря!
Виж целия пост
# 331
Благодаря много, kiticat!
Честит празник на всички съфорумки с пожелания за много здраве, красота, щастие и блясък в очите!
Виж целия пост
# 332
Честит празник на всички и най-добри пожелания!


междудругото

катлог 6 2016

https://plus.google.com/photos/112755161844152358349/albums/6259736369529309297




мини брошурка

https://plus.google.com/photos/112755161844152358349/albums/6259738657416299569


Виж целия пост
# 333
Аничка, имах предвид околоочния Аню Клиникъл Лифт, а не този за над 45 г. Тук:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 334
Честит празник на всички жени, които четат или пишат във форума! Бъдете здрави, щастливи, обичани и уважавани!

Благодаря на Рени за подаръка - новия каталог. Да си жива и здрава за труда и всичко най-прекрасно!
Виж целия пост
# 335
Здравейте! Има ли някоя дама с малко по-широко лице, която да е пробвала слънчевите очила? Моето е такова и се чудя дали няма да са ми малко тесни. Говоря за 14см ширина. Благодаря!

Няма да са ти тесни. Имам едни 14 и са ми даже леко хлабащи!
Виж целия пост
# 336
Здравейте! Има ли някоя дама с малко по-широко лице, която да е пробвала слънчевите очила? Моето е такова и се чудя дали няма да са ми малко тесни. Говоря за 14см ширина. Благодаря!

Няма да са ти тесни. Имам едни 14 и са ми даже леко хлабащи!

Много ме зарадва, благодаря ти!  bouquet  Харесах много модела Jenna и сега ще го поръчам без притеснения.  Grinning
Виж целия пост
# 337
Аз харесвам в очилата им универсалността на моделите. Имам доста дялкана физиономия и винаги имам проблеми с избора на рамки , но от ейвън три години подред си вземам очила заради мекотата на стъклата. Нямах проблеми и с модела рамки - бих ги нарекла максимално универсални.

Джена междудругото е много тъсен модел- женски авиаторски, сменят малко дизайна на рамките и ги преиздават от година на година. И все се поръчват,защото са винаги актуални.
Виж целия пост
# 338
Има ли вече отзиви за новата спирала? Дали ще е суха като всички други то тази серия  newsm78 Последната ми поръчана по Коледа вече не става за нищо  #2gunfire

За кой модел очила говорите? Обожавам авиаторски, но не съм виждала такива в Avon
Виж целия пост
# 339
Аз харесвам в очилата им универсалността на моделите. Имам доста дялкана физиономия и винаги имам проблеми с избора нацрамки , но от ейвън три години подред си вземам очила заради мекотата на стъклата. Нямах проблеми и с модела рамки - бих ги нарекла максимално универсални.

Джена междудругото е много тъсен модел- женски авиаторски, сменят малко дизайна на рамките и ги преиздават от година на година. И все се поръчват,защото са винаги актуални.

Благодаря ти за информацията. Моята физиономия пък е заоблена и с големи бузки, но мисля, че ще ми пасне харесания модел. Доколкото виждам не са бъбрековидни, а с по-универсална форма, както казваш. Радвам се, че стъклата са толкова качествени.

Рая Никол, става въпрос за модела Jenna - каталог 5, стр. 23.
Виж целия пост
# 340
Има ли вече отзиви за новата спирала? Дали ще е суха като всички други то тази серия  newsm78 Последната ми поръчана по Коледа вече не става за нищо  #2gunfire


Аз я имам, но все още се въздържам да изкажа мнение, тъй като я ползвам само от няколко дни.
Как са шампоаните в черните опаковки? Някой добър? А тези, на които пише ББ? Аз съм с дълга, гъста коса. Основно търся лесно разресване.
Виж целия пост
# 341


Рая Никол, става въпрос за модела Jenna - каталог 5, стр. 23.


Виж целия пост
# 342



Как са шампоаните в черните опаковки? Някой добър? А тези, на които пише ББ? Аз съм с дълга, гъста коса. Основно търся лесно разресване.

и двата са сполучливи. но този дето е ББ сякаш е по-предпочитан от жени с дълги и гъсти коси.
Виж целия пост
# 343
_re_ge, благодаря за отговора.
Виж целия пост
# 344
Да, средните никак не са лоши  Peace

Благодаря ти, Реге  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия