X-Factor Bulgaria - Сезон 4, Тема 7

  • 46 863
  • 744
# 450
Пишете ме и мен в клуба на старомодните, замислям се, че в колата слушаме не само от миналия, а и от по-задни векове.  Mr. Green
Виж целия пост
# 451
Знам ви аз двете, "рок динозаври" superuu Wink Настрани от шегата, има резон в думите на shinebox и е права, че сега се слуша друг тип музика, ние, които не я разбираме и харесваме, просто си пускаме СД-тата на изпълнители от миналия и по-миналия век и си правим "густо" на душата Hug
Виж целия пост
# 452
Има два вида изпълнители:

- певци, тези които имат глас и пеят и

- проформа „танцьори“, които си мислят че могат да пеят и разчитат на тялото си и скандалното си поведение за да прикрият певческите си дефекти.
Виж целия пост
# 453
*Biskvitka*, Sahasrara  Hug  superuu

Че не я разбирам новата музика, не я разбирам - онзи ден племеника (на 10) ми пуска някакъв "много як и модерен певец". Майкоооу, ами той пее фалшиво бе - все едно, всичките идиоти от Фактора са ги събрали на едно място. Ама има не знам си колко хиляди гледания в нета - е. не , мерси. Не искам и да знам за новата музика, ако такъв ми цвили.

Прав е дядо хаджия - напълно съм съгласна с определението му.
Виж целия пост
# 454
Има два вида изпълнители:

- певци, тези които имат глас и пеят и

- проформа „танцьори“, които си мислят че могат да пеят и разчитат на тялото си и скандалното си поведение за да прикрият певческите си дефекти.
Точно това се опитвах да обесня и аз Grinning

Но от новите аз много харесвам разни хаус течения също, харесвам и Сиа и  Banks, освен тези, които съм споменала по-горе, доста песни на Лана дел Рей. Харесвам и двете популярни и леко комерс песни на Имани , особено втората
Скрит текст:



Виж целия пост
# 455


Че не я разбирам новата музика, не я разбирам - онзи ден племеника (на 10) ми пуска някакъв "много як и модерен певец". Майкоооу, ами той пее фалшиво бе - все едно, всичките идиоти от Фактора са ги събрали на едно място. Ама има не знам си колко хиляди гледания в нета - е. не , мерси. Не искам и да знам за новата музика, ако такъв ми цвили.



Да не ти е пуснал Джорджано?   Laughing
Виж целия пост
# 456
Вики кога отпадна?
Виж целия пост
# 457

Във вторник.
Виж целия пост
# 458
Дарина е много е артистична, има живец в нея, избухва си стабилно докато пее, личи й, че не се напряга да е такава, просто е такава. Още от кастингите й личи. За пеенето, пее си повече от достатъчно добре за целта на поп музиката. Обаче е малка и не е научила много важно нещо, като ти говорят на въпреки или ти се правят на големи отсреща, да си го местиш от единия крачол в другия и толкова. Ще се научи,на 16 години ценим твърде високо чуждото мнение и се оставяме да ни влияе.



Всичко е така само не ми стана ясно какво точно местите от единият крачол в другия?Simple Smile newsm78
Виж целия пост
# 459
Разбирам позицията ви, за влошеното качество на съвременната музика. Виждам промяната, която масово не се одобрява. Не споделям позицията, защото това, че музиката е различна не я прави по-добра или по-лоша. В интерес на истината Бионсе, Гага, Ариана, Джеси, Адел със сигурност знам, че пеят много добре. Това не пречи да са и ексцентрични. В крайна сметка са артисти и творят, както могат, а да ги слуша, който иска. Аз не се интересувам от поп нито стар, нито нов. Но ежедневното ми съществуване, излизания, радиото в колата и т.н., ме запознават с новата поп музика и си признавам (не ме убивайте), слушаема е. Даже повече, има добри песни, които ми харесват, просто жанрът не е моя и не се интересувам, но определено някои от тях уважавам като добри артисти. И смятам, че след 10, 20, 50 години музиката им ще се помни. Ще поживеем и ще видим Simple Smile
Виж целия пост
# 460
О, аз съм съгласна, че има много добри певци и певици. Като гласове. Ама не може ли някак да пеят и малко по-свестни неща, малко по-смислени, за по-умни хора някак, а не всеки средностатистически член на масата да я разбира и да си я припява. Не ми харесва качеството на музиката днес, не качеството на музикантите.
Виж целия пост
# 461
Е как, то поп музика идва от popular music, нали това е целта- масата да си я припява  Laughing
А и много изпълнители споделят, че са се опитвали с години да градят кариера с "нормална" музика и визия, но никой не им е обръщал внимание. Чак след като започват да се правят на маймуни, привличат внимание и набират популярност Simple Smile
И така, порочен кръг. Simple Smile
Виж целия пост
# 462
Музика има всякаква, поп културата е по-достъпна като усещане. Аз затова се учудвам, че хора със стилови претенции (с най-най-добри чувства) гледат x factor, защото предаването е за поп, хип-хоп изгряващи артисти и наистина очакваното е да се пеят такива по-достъпни песни. Ясно е, достъпни са, като отида на дискотека няма да правя съчинение на тема "какво е искал да каже авторът на текста". Трябва ми един добър бийт, модерно звучене и настроение. Смятам, че човек трябва да знае, какво да очаква, като гледа x factor, като отиде на класически рецитал, като си пусне радио сити и т.н. И в заключение, нищо не е задължително, който не харесва поп музиката, нека не я слуша, това не означава да не се прави. И аз не слушам разни стилове, но нямам против да си пеят певците и да ги слушат почитателите им.
Виж целия пост
# 463
Аз затова се учудвам, че хора със стилови претенции (с най-най-добри чувства) гледат x factor, защото предаването е за поп, хип-хоп изгряващи артисти и наистина очакваното е да се пеят такива по-достъпни песни.
Пак ще наблегна на това, че лично аз се дразня на някои типове музика, а не на изпълнителите. А предавания като това могат да "родят" добри изпълнители. Това, че после пеят глупости, е друг въпрос.

Иначе да, поп музиката си е за масите, просто ми се щеше някои изпълнители да не си "хабят" гласовете за такъв тип музика, ама... шанс. Simple Smile
Виж целия пост
# 464
О, аз съм съгласна, че има много добри певци и певици. Като гласове. Ама не може ли някак да пеят и малко по-свестни неща, малко по-смислени, за по-умни хора някак, а не всеки средностатистически член на масата да я разбира и да си я припява. Не ми харесва качеството на музиката днес, не качеството на музикантите.
Именно!

Предаването е за екс фактор, къде пише, къде е казано, че е предаване за поп музика  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия