И тази Коледа подаръци ще има от сърце,но най-скъпия подарък ФЕВРУАРИ ще e - 8

  • 51 977
  • 714
# 165
Абе защо не съм се записала за темата... хммммм
Виж целия пост
# 166
Момичета,тази сутрин съм в лек размисъл.На няколко пъти получих странни бодежи отдолу,леко болезнени,за по няколко секунди.После сякаш нищо не е било.След няколко минути пак.И така 4-5 пъти.На някоя от вас случвало ли се е?Това разбира се ще го спомена на док.На преглед съм след 2 дни,но не ми се иска сега да му звъня....или мове би трябва?!Не съм имала нов бодеж от около 2 часа.....
Виж целия пост
# 167
Ориндж,
Аз съм така вече 3 ден като стана и след час имам много яки бодежи и болки,  които са бързи и отминават.
Обаче после имам стягания и контракции. И лежа и си пия хапчетатА.
Май ще ходя на доктор, че после след НГ ще мога да го намеря.
Виж целия пост
# 168
След днешната ФМ, вече е 2100гр., всичко ни е наред, с главата надолу е. при мен също всичко е в норми , а малкия се кри, беше се нацупил по едно време, големи емоции  Heart Eyes

Скрит текст:
Виж целия пост
# 169
gerito много хубави снимки .... Party в коя седмица се?
Виж целия пост
# 170
Веси в 32 г.с.


gerito много хубави снимки .... Party в коя седмица се?
Виж целия пост
# 171
gerito_88 страхотни снимки. Истинско щастие за мама и тати. И нашата бебка всеки път ни показва различни номерца последно като я гледахме се прозяваше Grinning Емоциите са страхотни , това е истинско щастие не мога да го сравня с нищо друго Simple Smile
Искам да Ви попитам емоционално как сте. Оснава мъничко време до срещата ни е бебоците и предполагам имате различни емоции.
Аз от две седмици съм много зле емоционално не спирам на плача от най-малкото нещо се разплаквам Simple Smile Направо не мога да се позная , все едно съм друг човек. И сама се ядосвам на себе си вместо да се стегне и мобилизирам аз се предавам Simple Smile. Другото, което е изключително много ме е страх от раждането. Всеки ден мисля за това и сънувам всякакви работи. Страх ме е не от самата болка, а от само раждане. Как ще мине, дали всичко ще е наред, дали ще се справя и т.н Вие изпитвате ли такива страхове или аз съвсем съм се побъркала ? Grinning Grinning
Виж целия пост
# 172
Денини,
Аз си по плаках два дена. Сега май съм по наред.
Всяка жена си има страхове нормално е.
Хубавото е че сега с празниците ще се разсеем и току виж сме влезли в деветия месец.
Виж целия пост
# 173
Denini,  и аз пускам сълзички за глупости  Crossing Arms , но знам , че е от хормоните.  Всеоще не ме е страх от раждането предполагам , че като наближи ... аз съм подготвена психически за секцио и може би това ми помага.  newsm78 като се сетя , че след месец ще държа в ръцете си най-голямото щастие на света   Heart Eyes направо не е за вярване
Виж целия пост
# 174
Моите страхове са свързани по-скоро с времето след раждането-как ще се справяме с кака и бебе, ще успея ли да си сдържам нервите, ще намеря ли мами за разходка, с които да си допаднем, ще бъдем ли здрави...такива неща.
Миналия път първите месеци много ми тежеше затвореният кръг-бебе, дом, кърмене. Когато намерих бебешки социален кръг се почуствах по-добре.
Като ми се приплаче грабвам някой любовен роман, поне да знам защо плача. Laughing
Е, надявам се да изкарам до термин и да имам леко раждане, но гледам да не се вживявам по темата.
Предстои ми януари да пусна Теста на Кумбс и да отида на очен лекар за преглед на очните дъна, та и за там леки притеснения.
Абе, винаги има за какво при мен Simple Smile
Виж целия пост
# 175
добро утро ... нещо вече не пишете ! Искам да пожелая на всички празнуващи Весела и благословена Коледа ... нека в домовете ви  бъде празнично , усмихнато и си пожелаите нещо/ то може да се сбъдне и по-късно през годината/. искам само да предупредя  Sick ВНИМАТЕЛНО С ХРАНАТА нека не се преяжда  chef
Виж целия пост
# 176
Здравейте, понеже мисля другия месец да взимаме вече кошарка и количка, бихте ли споделили от кои магазини мислите да купувате или сайтове..? Искам да са най-удобните и практични, поне за мен количката и кошарката са най-важни. Ще се радвам да споделим коя какво си е харесала.
Виж целия пост
# 177
Първо, весели празници о от мен на всички, които празнуват.
Денини, аз се сцепвам да плача вече от седмица някъде, малко повече даже. А и се стряскам от всичко...  Laughing
Виж целия пост
# 178
Весели празници момичета!Желая ви мниго щастливи мигове с любимите хора.
Виж целия пост
# 179
Весели празници момичета, бъдещи мами  1stroller     Бъдете Благословени !!!  preggo
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия