Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да прикача файла с диета към форума?
Може ли да редуваме плод/зеленчук в един ден или трябва да ядем само плодове, съответно зеленчуци през целия ден?
Има ли ограничение за количеството мляко, плодове и зеленчуци, които мога да ям? Трябва ли да се вземат предвид и видът на плодовете и маслеността на млякото?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да прикача файла с диета към форума?
-
Може ли да редуваме плод/зеленчук в един ден или трябва да ядем само плодове, съответно зеленчуци през целия ден?
-
Има ли ограничение за количеството мляко, плодове и зеленчуци, които мога да ям? Трябва ли да се вземат предвид и видът на плодовете и маслеността на млякото?
Диетата не налага конкретни ограничения върху количеството мляко, плодове или зеленчуци. Що се отнася до вида на плодовете, диетата позволява всички плодове с изключение на бананите. По отношение на млякото предпочитаният вариант е с по-ниска масленост. Важно е да консумирате умерени количества и да следвате указанията за конкретния ден от диетата.
-
Има ли ограничения за методите на готвене на протеинови и въглехидратни храни?
-
Колко дълго може да се спазва тази диета и изисква ли се специално захранване след приключването й?


Ноооо, хич, ама хич, не се чувствах особено добре от киселото мляко / а може би защото съм отвикнала да го ям, че тук това, което намирам е едно немско, май пълно с консерванти
... като с еима предвид, че вчера ядох доста натурален шоколад и че нямам много за сваляне / да кажем около 5кг ... ама имам апетити и за повече, ако отслабването може да бъде така вкусно, хихихи/
. Благодаря ви много предварително
.