Ти какво сготви? Снимай, покажи?! 128-ма тема

  • 476 018
  • 747
# 105
Леща и наденичка с едно такова хлебче от rossonera много ще върви...но си нямам Simple Smile

Виж целия пост
# 106
Батето страхотни произведения си сътворил
Пепи прекрасни  и разнообразни пици...и всичко останало вкусотия
Илрай ,Лабрех,Тайна и при  вас винаги е апетитно
Ванка...крадвам си чорбичките
Нордина,Мидко,Мамче,Луча,Све,Чопи,Росонера,Милена,Мат...и всички останали сте прекрасни  майсторки  smile3501 newsm51


У нас бързичко и простичко свинско със зеле и кебап,пържена кая,сиренки и козуначени кифлички със сладко от смокини











Виж целия пост
# 107
Megansg, благодаря! bouquet Не бих отказал кифличките, особено като пълнежът е сладко от смокини. Simple Smile

Пиле по мексикански. Не правих месото в лютата салца, заради един мъничък човек, който още не яде пикантности. Но баща му доста вино изпи с пилешкото............. Simple Smile



Виното си го продължихме с



Хубава вечер на всички!
Виж целия пост
# 108
Да се разпиша и в тази тема с панакота с козе мляко и карамелен мус

Виж целия пост
# 109
Шоколадово-бананови мъфини с парченца шоколад и солени мъфини със сирене и маслини



Виж целия пост
# 110
Dara888с тия сладки ми разби цялата концепция за отслабване... smile3534
Katerina Rтова ще го опитам Непременно!
Ванка Направо ме разби с тия мексикански красоти.Мноого си падам по тях
и тия мезета...и ти като Батето ,нямате стигане
 megansg Къде чезнеш напоследък? Жена ми ако зърне от някъде тия пъжени "попчета" ,  ooooh! много ги обича
matzeКато не ти достига хлебец, да добавим към хубавата ти лещичка с наденичка една топла содена питка със сиренце извътре ,какво ще кажеш,а...?

Виж целия пост
# 111
Много вкусни неща сте наготвили.
Россонера,  сладките и питките ти са направо за изложба! chef
Един сборен отчет от мен
шкембе чорба

кекс

чушки в доматен сос

пиле с лимон и салвия

кекс "Сникърс"

Брауни с малини и крема сирене

меки тиквени сладки

соленки с извара

кекс с тиква и стафиди

боне
Виж целия пост
# 112
Супа от заешко месо!



и
Зайче с ориз и спанак


ама не са от един ден, че иначе ушите ни щяха да станат големи  Heart Eyes

Гуинет, невероятни вкуснотии, както винаги - на висота  bouquet
Виж целия пост
# 113
Филенца със соев сос и мляко с ориз.



Виж целия пост
# 114
И вкусно и красиво е в темата! Видях интересни предложения! bouquet
От мен пиле с картофи на фурна


Пилешки каренца с чушки и джинджифил


Пилешки бутчета с кисело зеле на фурна


Печен пипер с яйца,сирене и кашкавал на фурна

Скрит текст:

Орехови сладки
Виж целия пост
# 115

Много вкусотии Heart Eyes Crazy chef bouquet, но си крадвам купичка мляко с ориз от Тайна  Heart Eyes bouquet и орехови сладчици от от *sve* Heart Eyes bouquet

Картошка-гармошка



и портокалови кексчета


Виж целия пост
# 116
Дъщерята видяла брюкселско зеле и купила, та направих със сос бешамел и кашкавал на фурна.Нито бях купувала, нито бях яла, нито бях готвила до сега, но стана вкусно.

Виж целия пост
# 117
Дъщерята видяла брюкселско зеле и купила, та направих със сос бешамел и кашкавал на фурна.Нито бях купувала, нито бях яла, нито бях готвила до сега, но стана вкусно.



Брюкселското зеле в къщи е на почит - брюкселско зеле със сирена, "мусака" от брюкселско зеле и още куп други

агнешко шкембе с говежди език, подлютено леко и с ръснато кашкавалче



и език в масло
Виж целия пост
# 118
Ореховки



Виж целия пост
# 119


И една дъъълго готвена мусака в бавната тенджера.Много вкусна, но моите не я искат без заливка, та май ще я запичам със заливка.

Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия