П.П. Подозирам, че са в Холандия. Нали днес започва фестивалът в Ротердам? Но това да е в Амстердам или Хага. За първо посещение Амстердам е с предимство. Ще се разбере.
Злати,



Ако фотоапаратът не е използван като емотиконка, а точно като фотоапарат и Туба е снимала с такъв, то трябва снимката да е от Прага (мои съждения). 






, нова е , ама... кои са с Туба и какво правят и къде? 



Трябва от международните проекти и балет да се пренеса на клубен концерт.
, че и аз съм с главоболие като Сабинка, а и задачи ме чакат 

не се тревожи
- това за партньор индиец си е фенска мечта, а такива сме виждали много и различни, та... ще видим кой всъщност ще стане. 
, нова е , ама... кои са с Туба и какво правят и къде? 

рано сабахлем си ни донесла нова снимка на Туба от снощи
веднага са разбрали кой е човекът от дясно на Туба
- фотографа Muhsin Akgün.
е открехнала завесата на творчеството на този фотограф Muhsin Akgün.

И на мен ми прилича на съпруга на Арзу - Надин 


сме се дублирали относно втората фотосесия на Туба, ама няма да редактирам 


и аз си мислех за Прага заради стъклото, но вътрешния интериор гуги (по-голям специалист от мен

Ако фотоапаратът не е използван като емотиконка, а точно като фотоапарат и Туба е снимала с такъв, то трябва снимката да е от Прага (мои съждения). 



Линка
Саби

и Канти
са се включили с доп. инфо!

хареса ми варианта Топрак да е такава майсторка, че да направи такава страхотна снимка!
Ама то крушата не пада по-далеч от дървото...
. Направи ми впечтление, че има само едно кафе на масата, или е бил с Топрак
, която не вярвам да пие кафе, или го е фотнала мис Т., която работи в заведението или е негова позната, но не е на кафе с него.
Не мога да разчета надписите, като че все пак са турски... 

разследването на загадките на Онур е най-голямото ми забавление в този форум!
Удоволствие е да мислиш, да се чудиш и да ровиш за такива дреболии...
Но може още тези дни да получим отговор.
Но може още тези дни да получим отговор.


преди време имаше въпрос, свършил ли е КРА в Чили? До този момент са
и 

Пожелавам й да се реализира успешно както темната ни любителка на ЧДР! 
Препоръчани теми