Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-222 тема

  • 64 315
  • 739
# 195
Скрит текст:
 Здравейте! Hug
Да видим сега, коя "австралийка" е по-бърза след първия мач на АО на Григор и да се разпише в темата. Party

  Честит Атанасов ден! newsm51

  Пращам 5 целувки - запомнящи се от дизитата през 2015 според "Мари Клер Турция" love001

http://www.marieclaire.com.tr/2015e-damgasini-vuran-6-opusme-sahnesi/2/

Но защо си мисля, че "нашата" е от 2014г.? Thinking
 Хубава новина, Линка! Hug Като ни не искат и ние ги не искаме. Peace Пуснаха слух с твърдение, че не е финализирано, но ще публикуват подробности, щом научат, за включване на Туба в ново дизи тази година с Ай Япъм по АТВ:

http://www.sakaryamanset.com/dizi-haberleri/tuba-buyukustun-hang … zileri-h9849.html

  Ако е вярно това за КТ, то при потвърждение на слуха за Туба, отпада и сценаристките да са същите. Heart Eyes

 
Скрит текст:
 От мненията на други личности за Туба най ми хареса случката с малката козметична фирма и жеста й. За мене е доказателство, че е човек на изкуството, а не на бизнеса. Както сме писали - всички други приходи от дейността й са за творчески проекти. И с последните си го доказват. Peace

  Хубав ден и внимавайте с пързалките навън. Вчера направих един лупинг перфектно и нямам никакви последствия. Peace


Сабинка  Hug! Днес е ден на прекрасните новини!  newsm44

Нов проект в новия сезон!  newsm68

Много съм доволна! Надявах се да има, ама не толкова рано...

Бопай  Hug преведе малко!  bouquet

Скрит текст:
грят что скоро в новом сериале Айяпим увидим Тубу.. ей предлагают 80 тыс за серию, после успеха КПА..но сюжет и какой именно сериал не раскрывают.

При Туба парите никога не са били определящи. Определящ винаги е бил проекта! Явно при журналистите не е така, щом първо на това наблягат!  Mr. Green

Много се надявам партньорът да не е от известните лица. То се видя, че не звездите държат една продукция, макар, че КРА я държаха звездите, ама то винаги има и изключения!  Mr. Green

Ще чакаме с нетърпение новини!  Peace

Виж целия пост
# 196
Привет следобедно! Hug Hug Hug

Линка HugСаби HugНадин Hug

И днес си имаме хубави новини за Туба! newsm10 Бях чела,че се готвят нови прокти за Кенан И.,Къванч Т,и Чаатай Улосой на есен!Да видим продуцента Керем Чатай ще се справи ли с толкова дизита! Laughing



А Кралицата ще си я гледам! Peace Чаках новия проект на Мурат толкова време,никакво отказване! Laughing



Виж целия пост
# 197
Здравейте Hug

18 - Януари - Международен ден на Снежния Човек.
Снежният човек - символ на усмивка, приятелство и позитивизъм.

       


                         
Линка Hug Сабина HugЗа новините newsm10

 Злати Hug
Поздравче



Виж целия пост
# 198
Здравейте Hug

От днес зимата си тръгвала според народния календар, но като гледам през прозореца и слушам бюлетините, тя се трайно се окопава Wink Както и да е, празникът си е празник, Честит Атанасов Ден!
Който си има именици - да са му живи и здрави Hug


Цитат
И честно си казвам, че половин сериал ми стига за да изгубя надежда, тази двойка да измести онази от фенските фантазии.
Надин и аз много се надявах. ooooh! Но май каузата е неспасяема smile3511 Снощи във фейса се опитваха да ме убедят в "любовта завинаги", не че някога са спирали. Това добре, ама са приложили нов тип  "аргументи": Онур не искал повече Туба, защото си падал ... по руски блондинки  Shocked Ама защо година и половина след снимките на СВ "прогледнаха" Mr. Green Коментарът е излишен, само се чудя как се вписват тези хора в реалния живот newsm78  

Аз за снимки поглеждам, а то новина се появила Laughing Сабинка, Линка  Hug Дано да е вярна Praynig От така написаното с помощта на гуги и на Бопай излиза, че новият проект не е свързан с вече споменатите евентуални проекти на Ай Япъм и съответно евентуални партньори Thinking Ама няма ли да му дойде множко на КЧ толкова много проекти с мастити актьори? А ако пък е решил да събере Туба с някой от тях, за Еми-номинация ли го готви Wink Е, ние сме свикнали да я виждаме  като опора за солидните, партньорски гърбове  Joy Joy Joy


Дано проектът да почне още пролетта, че дългите приказки , мерене на мускули и реклами не са най-доброто за един проект.
Виж целия пост
# 199


Баги  Hug  и Сабинка  Hug е написала, че в ТТ народът реагира някак хладно...
Не им се вярва, май...  Sick
Дано да е истина, ама ще се разбере по-нататък!  Mr. Green

А сега за забавление един тест, отдавна не сме имали... Laughing

http://www.adme.ru/svoboda-psihologiya/test-naskolko-vy-predskazuemy-1152760/

Тест: Насколько вы предсказуемы?
Мислех, че съм предсказуема, ама... Wink

Скрит текст:
Вы полная противоположность предсказуемости! Удивлены?

У вас по-настоящему уникальный ум, который всегда придумывает что-нибудь новое, постоянно обрабатывает информацию и никогда не отдыхает!

Вам нравится бросать вызов себе, знакомиться с новыми людьми и испытывать новые ощущения. Жизнь никогда не бывает скучной для вас!

Виж целия пост
# 200
Някои фенове я женят, други я развеждат, а трети се опитват да приличат на  нея Grinning Здрави да са!  Wink



Отличавам се от Линката в теста Joy Joy

Скрит текст:
Поздравляем!Вы непредсказуемы! Вы удивительный человек, действия которого невозможно предугадать. У вас свое собственное понимание "нормальности", которое зачастую сложно принять окружающим.



Сега Баги ме хвърли в притеснение Sad Дали в този голям куфар, Онур не си крие руската блондинка Thinking Rolling Eyes Mr. Green
Виж целия пост
# 201


   По теста съм като Линка:
Скрит текст:
Вы полная противоположность предсказуемости! Удивлены?

У вас по-настоящему уникальный ум, который всегда придумывает что-нибудь новое, постоянно обрабатывает информацию и никогда не отдыхает!

Вам нравится бросать вызов себе, знакомиться с новыми людьми и испытывать новые ощущения. Жизнь никогда не бывает скучной для вас!

  Започнаха предварителни радости за нашенски жалости.

Виж целия пост
# 202
Türkiye saati ile 21.00 da😉 #TubaBüyüküstün #OnurSaylak #ToprakMaya



Май са видели на пътя Туба, Мая, Топрак и Онур...  newsm78

ПП Всъщност грешката е моя. Да, видели са ги на пътя днес, но надписа се отнася до утрешната акция в ТТ по случай РД на момичетата!

Tomorrow,  Turkey time at 21.00... will be made to TT for Toprak&Maya's birthdays Simple Smile #TubaBuyukustun #TMTO #TBFC

Нали всички фенки на Туба сме лели, баби, каки и прочие роднини...  Joy Joy Joy
Та да ги поздравим, де... Joy
Виж целия пост
# 203
Türkiye saati ile 21.00 da😉 #TubaBüyüküstün #OnurSaylak #ToprakMaya



Май са видели на пътя Туба, Мая, Топрак и Онур...  newsm78

ПП Всъщност грешката е моя. Да, видели са ги на пътя днес, но надписа се отнася до утрешната акция в ТТ по случай РД на момичетата!

Tomorrow,  Turkey time at 21.00... will be made to TT for Toprak&Maya's birthdays Simple Smile #TubaBuyukustun #TMTO #TBFC

Нали всички фенки на Туба сме лели, баби, каки и прочие роднини...  Joy Joy Joy
Та да ги поздравим, де... Joy


  Снимката е изрезка от една от Бодрум, когато Туба заминаваше за Муданя за финалната серия.

Виж целия пост
# 204
Türkiye saati ile 21.00 da😉 #TubaBüyüküstün #OnurSaylak #ToprakMaya



Май са видели на пътя Туба, Мая, Топрак и Онур...  newsm78

ПП Всъщност грешката е моя. Да, видели са ги на пътя днес, но надписа се отнася до утрешната акция в ТТ по случай РД на момичетата!

Tomorrow,  Turkey time at 21.00... will be made to TT for Toprak&Maya's birthdays Simple Smile #TubaBuyukustun #TMTO #TBFC

Нали всички фенки на Туба сме лели, баби, каки и прочие роднини...  Joy Joy Joy
Та да ги поздравим, де... Joy

Линка, тази снимка е от лятото в Бодрум, когато изпращаха Туба за финала на КПА Peace

Още нещо свързано с вчерашното празненство:

Ред. Като си пусках поста, този на Сабина не ми се виждаше, а е писала 10 мин. преди мене, затова съм повторила отговора Peace  Peace Ето и снимки:
Виж целия пост
# 205

  Снимката е изрезка от една от Бодрум, когато Туба заминаваше за Муданя за финалната серия.



Линка, тази снимка е от лятото в Бодрум, когато изпращаха Туба за финала на КПА Peace

Още нещо свързано с вчерашното празненство:

Може.  Peace

А от къде е другата снимка, сиреч къде се е провело вчерашното тържество?  newsm78

Виж целия пост
# 206


Скрит текст:
30 June 2014! Georgia! Batumi Airport, exclusively Tuba Buyukustun Georgian Fans  @TubaBustun @TBuyukustunFb 💗💗💗💗
Виж целия пост
# 207
Здравейте момичета!  Hug

Днес се прибрах премръзнала след опасното жонглиране из улиците ни, а тук ме посрещнахте с новина, която веднага ме сгря.  Peace

Не знам до колко може да се вярва на инфото за ново дизи с Туба, но аз толкова го очаквах, че съм склонна бързо да повярвам, ама...  ooooh! имам и чуденки. Ако ще почва на есен -  Thinking защо да пускат толкова рано новината? А и като знам, че пускат такива и за КИ и КТ, и все обвързани с Керем Чатай - пак се питам защо сега?  newsm78 Ами Енгин...  newsm78 нали и той е от това ''семейство'', той няма ли да има проект?  newsm78
Та... не е ли всичко това просто проверка на фенските реакции?  newsm78
Защото и на мен ми е странно КЧ да почне повече от едно две дизита за сезон, освен...  Wink ако няма идея да събере няколко звезди на едно място, кой знае  Simple Smile

Линка, Саби  Hug нали сте ни пратеничките в ТТ -  Wink ще докладвате за нова снимка на принцесите, ако евентуално се появи де  Peace

Баги  Hug открила си мястото, където са празнували вчера ли? Малко са ми дребни така снимките и не ги виждам добре, та...  newsm78 това някакъв детски център ли е?



По теста съм, като... Надин  Hug с наше собствено виждане за нормално, което някои трудно разбират  Simple Smile

А... и щях да забравя  Wink като е ден на снежния човек - водя си един ( с малка група от майстори и...  Wink братовчеди  Laughing)

Виж целия пост
# 208
Минавам да си пусна резултата от теста-като Линка Hug и Саби Hug Laughing

Поздравляем!
Скрит текст:
Вы полная противоположность предсказуемости! Удивлены?

У вас по-настоящему уникальный ум, который всегда придумывает что-нибудь новое, постоянно обрабатывает информацию и никогда не отдыхает!

Вам нравится бросать вызов себе, знакомиться с новыми людьми и испытывать новые ощущения. Жизнь никогда не бывает скучной для вас!
Благодаря за споделеното! Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 209
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия