
Да видим сега, коя "австралийка" е по-бърза след първия мач на АО на Григор и да се разпише в темата.

Честит Атанасов ден!

Пращам 5 целувки - запомнящи се от дизитата през 2015 според "Мари Клер Турция"

http://www.marieclaire.com.tr/2015e-damgasini-vuran-6-opusme-sahnesi/2/
Но защо си мисля, че "нашата" е от 2014г.?

Като ни не искат и ние ги не искаме.
Пуснаха слух с твърдение, че не е финализирано, но ще публикуват подробности, щом научат, за включване на Туба в ново дизи тази година с Ай Япъм по АТВ:http://www.sakaryamanset.com/dizi-haberleri/tuba-buyukustun-hang … zileri-h9849.html
Ако е вярно това за КТ, то при потвърждение на слуха за Туба, отпада и сценаристките да са същите.


Хубав ден и внимавайте с пързалките навън. Вчера направих един лупинг перфектно и нямам никакви последствия.

Сабинка
! Днес е ден на прекрасните новини! 
Нов проект в новия сезон!

Много съм доволна! Надявах се да има, ама не толкова рано...
Бопай
преведе малко! 
При Туба парите никога не са били определящи. Определящ винаги е бил проекта! Явно при журналистите не е така, щом първо на това наблягат!
Много се надявам партньорът да не е от известните лица. То се видя, че не звездите държат една продукция, макар, че КРА я държаха звездите, ама то винаги има и изключения!
Ще чакаме с нетърпение новини!

Бях чела,че се готвят нови прокти за Кенан И.,Къванч Т,и Чаатай Улосой на есен!Да видим продуцента Керем Чатай ще се справи ли с толкова дизита!
Както и да е, празникът си е празник, Честит Атанасов Ден!
Но май каузата е неспасяема
Снощи във фейса се опитваха да ме убедят в "любовта завинаги", не че някога са спирали. Това добре, ама са приложили нов тип "аргументи": Онур не искал повече Туба, защото си падал ... по руски блондинки
От така написаното с помощта на гуги и на Бопай излиза, че новият проект не е свързан с вече споменатите евентуални проекти на Ай Япъм и съответно евентуални партньори

Здрави да са!
Дали в този голям куфар, Онур не си крие руската блондинка
#TubaBuyukustun #TMTO #TBFC