Избор на училище за първи клас - 2016-2017 Варна

  • 95 579
  • 393
# 180
Славейков 5 паралелки до обед и само 2 със занималня. Класиране по адрес, и друго дете в училище. Страшно много математика, двойно повече домашни, дори и по време на ваканция има домашни. Ако децата не се явяват на математически състезания им се сърдят учителите.

Ъ-ъ-ъ, в какво се изразява така нареченото "сърдене"?  newsm78
Това просто НЕ Е вярно  Peace.



Нещо обърках цитатите.  И аз подкрепям, че не е вярна тази информация, който има желание ходи на състезание, който няма-не ходи.В първи клас е по масово, защото е забавно за децата.В четвърти ходят вече само деца със сособности и интерес.
Виж целия пост
# 181
Славейков 5 паралелки до обед и само 2 със занималня. Класиране по адрес, и друго дете в училище. Страшно много математика, двойно повече домашни, дори и по време на ваканция има домашни. Ако децата не се явяват на математически състезания им се сърдят учителите.

Ъ-ъ-ъ, в какво се изразява така нареченото "сърдене"?  newsm78
Това просто НЕ Е вярно  Peace.

И аз потвърждавам, че не е вярно.Славейков е последното училище, което бих похвалила, но в интерес на справедливостта е да не се говорят неща, които не са истина или които са частни, изолирани случаи.
[/quote

Вярно е за съжаление. Имам приятели, чийто деца учат там. И племенник също. Така, че позволете ми да знам какво е в Славейков и да споделя мнение.
Виж целия пост
# 182


Вярно е за съжаление. Имам приятели, чийто деца учат там. И племенник също. Така, че позволете ми да знам какво е в Славейков и да споделя мнение.
И аз не съм съгласна с Вас!В повечето случаи учителите дори нямат представа кои деца ходят по състезания.
Виж целия пост
# 183
Има ли някой подал заявление в "Стоян Михайловски"?
Коя госпожа избрахте? Може да се избира , нали?
Кога ще излизат резултатите?
Виж целия пост
# 184
Някой да има линк към системата за онлайн заявления? Досега я търсих и нищо не успях да намеря... Да не би преди 26-ти да не е активна? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 185
Някой да има линк към системата за онлайн заявления? Досега я търсих и нищо не успях да намеря... Да не би преди 26-ти да не е активна? Rolling Eyes
Вероятно да, в Славейков до тази сутрин, когато стартира приемът, не беше активна, вчера се появи само линк към приема  Peace
Виж целия пост
# 186
Има ли някой подал заявление в "Стоян Михайловски"?
Коя госпожа избрахте? Може да се избира , нали?
Кога ще излизат резултатите?
Не се надявайте , че като сте избрали госпожа за първи клас в това училище и ще е точно тази.Може и да я няма до септември директорката да я е махнала.....както прави постояно с учителите.Всички са много стресирани и това се предава на децата, както и текучеството на персонал като цяло ....бягайте от това училище
Виж целия пост
# 187
Потвърждавам, че е така - казаха ни, че госпожата, която избрахме, има вероятност да не преподава в първи клас...
Виж целия пост
# 188
Прасунчо не бързай гръмко да обявяваш коя информация е невярна!
Имам дете в по горните класове и писах в поста си" до сега".
В РИО не пише коя г-жа на кой клас е !!!!!!
Официално не е обявено никъде име на г-жа и клас.
Предполагат родителите по предните години как е било или ако познаваш някой от училището.
 Яшева е  с математика и руски до сега
Кирилова беше до сега с английски
Йорданова с немски до сега
Манева с английски и отскоро се знае ,че ще има нова до сега учителите ,който съм питала смятаха ,че може и да няма .
Винаги може да има промени.
Виж целия пост
# 189
ПОДАДОХТЕ ЛИ ДОКУМЕНТИ!!!!
В НАЙДЕН ГЕРОВ И РУСКОТО СЕ ПОДАВАТ ОТ ДНЕС ЕЛЕКТРОННО! Simple Smile

ДА НЕ ПРОПУСНЕ НЯКОЙ СЛУЧАЙНО  Mr. Green
Виж целия пост
# 190
Потвърждавам, че е така - казаха ни, че госпожата, която избрахме, има вероятност да не преподава в първи клас...

А Вие коя избрахте?
Така се надявах нещата в това училище да са се пооправили!! Хем е най-близо, хем е най- ново. Жалко.
Като видим класиранията ще му мислим...
Виж целия пост
# 191
Колко деца ще приемат в "Найден Геров"?
Виж целия пост
# 192
4 паралелки реално, защото петата ще се напълни директно от децата в предучилищната.

Пуснах заявление днес. Simple Smile
Виж целия пост
# 193
4 паралелки реално, защото петата ще се напълни директно от децата в предучилищната.
А знаеш ли колко са децата от предучилищната? При равни точки кое се гледа?
Виж целия пост
# 194
Не знам точна бройка. Confused И за точките не мога да ти отговоря, за съжаление...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия