Избор на училище за първи клас - 2016-2017 Варна

  • 95 574
  • 393
# 225
Здравейте, дъщеря ни е приета в Цар Симеон и най-вероятно ще я запишем там. Някой знае ли кои ще са учителите за първи клас? В сайта на училището има посочени имена, но не знам дали е актуална информацията. Имам и още един въпрос-при записване ли може да се предяви желание за конкретен учител или е на по-късен етап? Също и отзиви от самото училище ще са ми много полезни.
Благодаря!
Виж целия пост
# 226
Здравейте!Подала съм документи за прием в първи клас в две училища - ОУ"Антон Страшимиров" и СОУ "Гео Милев,но на първо класиране не сме приети в нито едно от двете...Някой знае ли със сигурност ли ще ни приемат на второ в едно от двете или има вариант и да не ни приемат ? И ако има такъв вариант какво следва да предприема ?    Благодаря много за отговор,ако някой има информация.
Виж целия пост
# 227
Да и аз от това се интересувам.Ако не успеем да се мушнем на второ класиране,какво правим?Всички неприети ще се юрнат из града ,за да търсят свободни места ли? И едно дете живеещо във Виница може да се окаже на училище в Аспарухово.Ще запълваме бройки в нежеланите училища,май това ще стане.
Виж целия пост
# 228
Дано някой знаещ да каже...Sad
Виж целия пост
# 229
Мога да споделя от преди 2 години - няколко познати деца имахме неприети в Гео Милев и тези от тях които кандидастваха за второто класиране - всички ги приеха. Говоря конкретно за Гео Милев. Направиха още една паралелка и приеха всички подали си отново за второто класиране. Факт беше обаче, че никой тогава не каза нито пък някъде написаха, че трябва отново да кандидатстваш за местата на тези които не са се записали. Задължително отидете да говорите с директор или с приемната където подавахте документи. Те ще ви обяснят по-подробно. Още две деца бяха преместени две седмици след началото на учебната година от владиславово. Не казвам че сега е така обаче... опита ми е наистина от преди две години. Със сигурност в район Младост има места в Неофит Бозвели, както и във Вапцаров.
Виж целия пост
# 230
А за Гео Милев,какви документи трябват за записването? Може ли да се избира класна?
Виж целия пост
# 231
А за Гео Милев,какви документи трябват за записването? Може ли да се избира класна?
Виж целия пост
# 232
СОУ" Найден Геров"г-жи  Кирилова ,Йорданова ,Яшева и Манева,поемат догодина.
Там чужди език от 2клас ,занималнята в 1клас при г-жа Чернева,мила и добра,но зле написани домашни.


Чоколина ,благодаря за линка!


Занималнята в Найден геров ще е за само а един клас, другите 4 ще са на половин ден. Успех!
Виж целия пост
# 233
Чух, че в Кирил занималнята е до 4ти клас...но така ли е... за всички деца ли е? Нямам представа кои и добри ли са учителите, но дори и да имах каква е гаранцията, че ще сме при този, който искаме? В Йовков ми похвалиха едната госпожа, но ако всички искат при нея? "Уреждат" се познати ли? При нас дилемата са тези две училища...
Виж целия пост
# 234
СОУ" Найден Геров"г-жи  Кирилова ,Йорданова ,Яшева и Манева,поемат догодина.
Там чужди език от 2клас ,занималнята в 1клас при г-жа Чернева,мила и добра,но зле написани домашни.
Чоколина ,благодаря за линка!
Занималнята в Найден геров ще е за само а един клас, другите 4 ще са на половин ден. Успех!
Тази информация потвърдена ли е?
Виж целия пост
# 235
Приети сме в Гео Милев, но никъде не виждам какви документи трябва да представя, за да запиша детето?Някой наясно ли е?
Виж целия пост
# 236
Приети сме в Гео Милев, но никъде не виждам какви документи трябва да представя, за да запиша детето?Някой наясно ли е?

Удостоверение за завършена ПГ, предполагам.
Виж целия пост
# 237
СОУ" Найден Геров"г-жи  Кирилова ,Йорданова ,Яшева и Манева,поемат догодина.
Там чужди език от 2клас ,занималнята в 1клас при г-жа Чернева,мила и добра,но зле написани домашни.
Чоколина ,благодаря за линка!
Занималнята в Найден геров ще е за само а един клас, другите 4 ще са на половин ден. Успех!
Тази информация потвърдена ли е?

Да, разбира се. За жалост много хора ше останат неприятно изненадани, понеже не са наясно с факта.
Виж целия пост
# 238
Ние сме кандидатствали в едно училище само, но напливът на деца е голям и не сме приети (нямамае предимства). Има ли шанс да ни приемат на 2-ро и трето? Кандидатствали сме само там, защото ще ни е удобно като разположение.
Виж целия пост
# 239
Ние сме кандидатствали в едно училище само, но напливът на деца е голям и не сме приети (нямамае предимства). Има ли шанс да ни приемат на 2-ро и трето? Кандидатствали сме само там, защото ще ни е удобно като разположение.
Някои деца фигурират в списъците на 3-4 училища едновременно. Спокойно ще има раздвижване и то голямо, не знам дали три класирания ще стигнат, докато се наместят кандидатите Simple Smile . Забава голяма Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия